MOTORS24 TV

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(6)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motorsi Proovisõit - SEAT Leon X-Perience (16)

SEAT on moevooluga kaasa läinud ja vorminud oma Leonist all-roadiliku välimusega ja natuke kõrgemaks tõstetud Leon X-Perience'i. Glen ja Kaspar ladusid loomulikult auto servani kola täis ja proovisid sellega Haapsallu sõita.  

Aga mida me Haapsalus käisime üksrataste ja drooniga tegemas, saad teada siit saatest

KOMMENTAARID

4x4 1. juuni 2015  11:05 Ebasobiv kommentaar
Teie kahe saateid on alati väga mõnus vaadata. Jään järgmist sõiduproovi ootama.
Tänapäeval diisli ostmiseks peaks olema kaks kriteeriumit:
1. Enamus kilometraasist koguneb maanteel sõites
2. Vajadus tihti haagist järel vedada.

Kahju, et need diislid tänapäeval nii palju kallimad on, et see tasuvus aeg on nii pikk, et enamus müüvad enne selleni jõudmist auto maha.
Samas natuke kallim, aga maastikul arvatavasti suutlikum on uus Subaru Outback.
Margus 1. juuni 2015  12:56 Ebasobiv kommentaar
No nagu lapsed. Pole ju naljakas kui keegi su tagumikku ennast kinni imenud on ja siis sõita nii pool tundi. Üks hetk nagu Audi kraavis. Ma võtan tavaliselt hoo maha ja tavaliselt kimab mõõda. Eks see liiklus ole kahepoolne- endale peaks ka otsa vaatama. Võimalik et blond tahtis kiiremini sõita ja püüdis siis oma targa mõistusega teid survestada kiiremini kulgema. Et siis oligi selline arusaamatu hetk ja kumbki omamoodi jäärapäine.

Huumorit ka. Kas õli kanister oli ka kaasas? Palju õli see mootor ka võtab?
ML350 1. juuni 2015  13:09 Ebasobiv kommentaar
Olles omanud 2 Seati ja 2 Volvot võin julgelt öelda, et Seat ei ole Volvost kuskilt poolt vaiksem ja linnas oli saksa hispaanlane vähemalt enamiku mu sõprade arvates liiga jäik, rehvimüra ka liiga palju. Seati ainsad positiivsed omadused oli väiksem pöörderaadius ja natuke madalam kütusekulu.
Uue Leoni universaaliga ka proovisõit tehtud, küll n.ö. tavamudel ja esiveoline, selline tüüpiline ei-liha-ei-kala VAG liikur. Samuti pidin taas tõdema, et normaalseid istmeid oskab saksa tootjate puhul teha vaid MB. Seatiga peale u 20km sõitmist hakkasin nihelema kuna alaselg oli väsinud. Samas Octavia Combi istmed pakkusid paremat tuge alaseljale.
Tamm 1. juuni 2015  13:38 Ebasobiv kommentaar
Jube närvidel hakkab viimasela jala Glenni targutamine ja Kaspari kallal võtmine. Glen oleks ise nii prefektne et ta sõidab kõige pareminei autoga, kõige ökonoomsemalt ja köige paremine vahetab kiirendusel käike. Seda olen juba varema aru saanud, et Kaspari arvamus tambitakse kohe kümpi ära. Usun et ta on ka kaamera taga samasugune "mulonalatiõigusmees".
??? 1. juuni 2015  14:05 Ebasobiv kommentaar
Valus mesatädi, sellisele näita pidurituld paar korda, küll siis teab mis teha. Omal ka niimoodi persses sõidetud ja siis mõtlesin küll, et ostan mingi odava auto, panen pädevad pidurid peale ja siis pidurdan mõnuga:)
kala 1. juuni 2015  16:46 Ebasobiv kommentaar
las itimehed jäävad teinekord enda liistude juurde ja pange autosaadet keegi teine juhtima. Muidu saabki ainult teada, mitu võileiba pagassi mahub jms
juss 1. juuni 2015  17:14 Ebasobiv kommentaar
Tamm sa võiksid iroonia oksa endale kasvatada:). Minule just meeldid selline väike tögamine. Ja palun ärge sõitge liiga tagumikkus jubedalt häirib, kui tahate kiiremini sõita siis sõitke mööda mitte oodake millal laks tuleb. Norm saade aga seati ei ostaks ikka, kui siis sarnase skoda
aadu 1. juuni 2015  17:40 Ebasobiv kommentaar
Väga mõnus saade ja kena auto. Nalja tegi loll blondiin oma "mersedessiga" meenusid paljud naljad blondiinidest :)
Ants 1. juuni 2015  18:00 Ebasobiv kommentaar
Mõtetu masin mu meelest. Enne ostaks mõne Outbacki või Foresteri üldse. 4 vedu aga sellisega ju ei lähe kuhugi. Glen ütles ka, et kruusal kriimustad ära. Mis siis veel muust. Üllatavalt mürarikas kah. Eeldaks, et kui on mõeldud vähe sellisem x mudel, siis oleks ka selles osas midagi tehtud müra jms aga sealt hoitakse kokku.

Mind häirib hoopis ka see, et vot võta kinni, kas motorsi meestel on Seat lemmik või mitte (Glen ju jutu järgi ise paar omanud) aga just Seati poolt tuleb selliseid pikemaid ülevaateid ja kiitvaid kah.

Minu meelest Skoda on asisem, ainus asi ongi, et Seat on ehk parema välimuse, mitte küll kõik aga osad. No näiteks see eelmine Leon, palju parem välimus kui kõik need Golfid, Astrad ja muud sellised klassis, aga sisu oli odav, mürarikas, vedrustus sportlik, eesti künklikul teel ebameeldiv. Mulle meeldis eelmise Seati välimus väga, aga just selliste muude asjade osas. No võtame loogiliselt näiteks. Skoda teeb praegu väga häid autosid aga välja näevad suhteliselt mannetud. Seatil osad autod näevad väga head välja, meenutavad Alfat veidi (Walter da Silva oli ju alfa romeo disainer 90ndatel) aga kvaliteedis on vajakajäämisi. No ei saanud siis nüüd kõigile ustele panna seda pehmemat materjali või?
habe 1. juuni 2015  22:05 Ebasobiv kommentaar
Outback jääb mootori poolest Seatile alla. Eriti karm on bensiinimootorite võrdlus. Subarul 235Nm/ 4000 pöörde jjures ja Seatil 280Nm / 1350- 4500 pööret. Vahe avaldub selgelt ka kiirenduses. Seatil 7,2 ja Subarul 10,2! Lisaks on viimasel suurem kütusekulu, väiksem pakiruumi maht, lühem garantiiaeg, kallim kasko ja 5 000€ võrra kõrgem hind.
Tõenäoliselt on Subarul parem maastikuvõimekus, iseasi palju sellest igapäevaselt abi on.
Euro 6 Bullshit 2. juuni 2015  13:41 Ebasobiv kommentaar
Tuleb tunnistada, et mootor on küll maanteel pea sama janune, kui poolteist korda võimsamal USA SUV-il. Kui on reklaamitud kiirendus 7, kuid tegelikkuses on 10 s, kui on reklaamitud kütusekulu 6, kuid tegelikkuses on autopiloodiga sõites 10 (maanteel), siis on ikka midagi viltu.
Glen 2. juuni 2015  15:01 Ebasobiv kommentaar
Tõsiselt rääkides, siis maanteekulu nii 7 kandis oli reaalne, meil algas see keskmise näit, nagu Kaspar ka mainis, vist 13 kandist ja kukkus pidevalt... ;) Ja kiirendust ei mõõdeta tehase poolt kunagi täislastis autoga, nii et ka sellel näidul pole viga. Senised Leonid, Cupra sh, on pigem isegi tehaseandmetest paremat kiirendusnumbrit näidanud, tühjas konditsioonis muidugi.
Ants to habe 2. juuni 2015  18:14 Ebasobiv kommentaar
No mind jätab külmaks see kui Seat on kiirem. Ei harrasta streetrace. Valgusfoori tagant 2 sekundit aeglasem ei peaks nagu mingi maailma lõpp olema ju.
bizi 2. juuni 2015  23:28 Ebasobiv kommentaar
blond ootas, et millal kutid pidurit panevad, et siis peale hüpata. kindlasti olid blondil pihud higised.
esiosa (tuled) meenutab natuke uut superbi.
K 21. juuni 2015  20:41 Ebasobiv kommentaar
Võimalusel võiksite järgmistel kordadel proovida ka võrdlustesti tegemist. Seat Leon X-Perience kõrvale sobiksid hästi võrdluseks näiteks konkurendid kontserni seest: Škoda Octavia Scout ja VW Golf Alltrack. Hea video, edu!
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(6)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(28)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

 
Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(21)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

Tehnika TV - IFA 2019

Tehnika TV - IFA 2019(5)

Täna saab läbi järjekordne IFA ja Glen on järjekordselt Berliinist tagasi asjade ja juttudega.

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco(20)

Tarraco on esimene linnadžiip Seati valikus, millel saab näha autotootja värsket disainikeelt ning millel on valikus ka 7 istekohta.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Seat Tarraco 2,0 TSI ...

Tehnika TV - Citycoco elektriroller

Tehnika TV - Citycoco elektriroller(1)

E-roller andis meile proovimiseks ühe paksurattalise elektriliikuri, millel nimeks Citycoco CP-1. Kuidas proovimine läks, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé(14)

Kaspar on senimaani alati rääkinud, et Porsche Cayenne on üks kõige parem linnadžiip. Aga paraku pidi ta oma arvamust hiljuti muutma, sest tegelikult on üks teine džiip veel parem kui Cayenne..    ...

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros(1)

Uue Actrose suurimaks väliseks uuenduseks on kindlasti suurte küljepeeglite kadumine ning nende asendamine kaamerate ja ekraanidega. Aga see pole sugugi ainus uuendus, sest auto on saanud ka palju targemaks ja ...

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT(5)

Honda "kaherattaline auto" on nüüd väiksem ja kiirem. Aga kas ka parem?

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Vaatamata kilomeetripikkustele nimedele, on tuliuued Sony WF-1000XM3 ja vähem-uued Sennheiser Momentum True Wireless väga miniatuursed kõrvaklapid ehk moodsalt väljendudes nuppkuularid. Sony on neisse ...

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler(1)

Jeep Wrangler on üks legendaarne maastikuauto, mis on tuntud oma heade maastikuomaduste, aga ka kohati robustsevõitu sõiduomaduste poolest. Uus mudel on nüüd küll väidetavalt oluliselt kasutajasõbralikum, aga ...

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Risto, kes armastab aeg-ajalt veokijuhtide võistlustel käia, osales ka sel kevadel Scania Eesti poolt korraldataval Scania Driver Competitionil. Seal läks tal seekord aga suisa nii hästi, et Eesti esinumbrina ...

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

GPad on valmis saanud kaks uut rula, millest üks on kiire ja teine on ilus. Kui kiire ja kui ilus, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5(15)

Volvo sõnul on S60 puhul tegemist eelkõige juhile orienteeritud autoga. Ja see on ilmselge vihje, et kuulsale Saksa kolmikule on proovitud taaskord konkurenti luua.  Nagu tavaks saanud - 2-liitrine ...

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL(1)

Google Pixel 3 ja 3 XL olid, või õigemini on väga head nutitelefonid. Aga mitte just liiga odavad. Seda viga proovis Google parandada a-nimeliste säästuversioonidega. Kui hästi see õnnestus, selgub saatest.

Tehnika TV - Honda Super Cub

Tehnika TV - Honda Super Cub(3)

Rohkem kui sada miljonit inimest on otsustanud, et just see kaherattaline liikur on nende jaoks parim. Kas nad tegid ka hea otsuse, võib selguda saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S(16)

See võib tunduda küll uskumatuna, aga Posche on oma raudvara ehk 911 suutnud veel paremaks autoks teha. Ja muide - see ei ole mitte mingisugune facelift, vaid tegu on täiesti uue autoga. Kuju kõlab ...

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Mazda MX-5, Renault Clio R.S. Trophy ja Kia Proceed GT-l tunduvad esmapilgul täiesti erinevate autodena - meie aga viisime need kõik kolm auto24ringile ja leidsime neil siiski mitmeid ühiseid jooni. Millised ...

Tehnika TV - Tollised Canonid

Tehnika TV - Tollised Canonid

Peale mõningat pausi on Canon otsustanud üllitada korraga kaks pisikest ühetollise sensoriga kaamerat G5 X Mark II ja G7 X Mark III, mis peaksid lähiajal müügile jõudma. Miks neist on põhjust rääkida, selgub ...

Tehnika TV - FlyKly

Tehnika TV - FlyKly(2)

Milline on ilma ühegi juhtmeta elektriratas ning mis vahe on rattal ja rattal, selgub saatest.

 
Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M(3)

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent(3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town(1)

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4(46)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...

 
Tehnika TV - Scott ja Cube

Tehnika TV - Scott ja Cube(2)

Täna on teemaks elektrilised jalgrattad ehk pedelecid. Kas elektriline maastikuratas on hea mõte ja miks on Boschi keskjooksumootor parem rummusisesest, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h(4)

Lexuse tootevalikust on senimaani puudunud väike linnadžiip. Nüüdseks on see viga parandatud ning uus väikeauto kannab nime UX. Ja loomulikult, nagu Lexusele kohane, on see auto saadaval ka hübriidina.  ...

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Kevadel, samaaegselt Porsche 992 Eesti esitlusega, sai Porsche Eesti töökojas valmis ka üks põnev Porsche nime kandev neljarattaline, mis aga pole sugugi sportauto ja kannab nime Porsche-Diesel Super 308N. 

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Aastad mööduvad, aga Pureview jääb. Kuidas need aastad Nokia ambitsioonikale supertelefonile on mõjunud, selgub saatest.

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa(2)

Jätkame "ilusalongi" juttudega ning oleme külas Dr. Dipil, kus Kaspari Mercedes on läbimas põhjalikku noorenduskuuri ning vaatame, milline siis näeb välja auto 4 päeva hiljem. 

Motors24 proovisõit - Audi e-tron

Motors24 proovisõit - Audi e-tron(14)

Elektriautod muutuvad üha sarnasemaks "tavaliste" autodega - seda võib öelda nii Jaguar I-Pace'i kui ka Nissan Leafi teine generatsiooni kohta. Järgmise sammu on teinud Audi, kelle uus elektriline e-tron näeb ...

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Seekord sõidab Kaspar oma autoga otse "ilusalongi", mil nimeks Dr. Dip. Aga enne iluprotseduuridega alustamist räägime ka plastidipist ning vesiprindist, millega on võimalik lihtsasti oma autot omanäolisemaks ...

 
Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa(2)

Täna on vaatluse all neli kõikide miilide tõuksi – GPad Joyride, Minimotors Speedway IV, Inokim OX ja Minimotors Dualtron Ultra. Kas mäkketõusu võidab innukas spordimees jalgrattal või vastupidi, selgub ...

Motors24 proovisõit - Mazda 3

Motors24 proovisõit - Mazda 3(22)

Uus Mazda 3 on hetkel üks kõige ilusama välisdisainiga Jaapani luukpärasid - ja lisaks sellele on ka auto sees leiduv materjalivalik vägagi kvaliteetne. Mazda jätkab endiselt vabalthingavate ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa(4)

Täna on vaatluse all neli viimase miili tõuksi – GPad Lite Max, Ninebot ES1, Xiaomi M365 ja e-TWOW Eco. Kui kiiresti saab nendega mäest üles sõita, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d(5)

Täna astub meie kaamerate ette näitleja ja naljamees Märt Avandi, kes on juba aastaid tegelenud ka heategevusliku Pardiralli korraldamisega. Kuidas aga on selle kõigega seotud Ott Tänak ning mida arvab Märt ...

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Tehnika TV - Huawei P30 Lite(1)

Huawei telefonid võivad ju olla head ja ilusad, aga kas neid üldse tohib enam osta, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque(7)

Kuna Evoque on algusest peale olnud pigem naistele mõeldud auto, siis kutsus Kaspar endale seekord appi hiljuti emaks saanud Getter Jaani, kellega koos nad asuvadki uut Evoque'i hindama. 

Tehnika TV - Canon EOS RP

Tehnika TV - Canon EOS RP

Miks võiks mobiili asemel teha mõned pildid fotoaparaadiga? Vastus selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S(4)

Porsche Cayenne on alati olnud juhitavuse poolest üks parimaid linnadžiipe. Ja nüüd, koos viimase mudeliuuendusega, on ta tõenäoliselt ka üks kõige ilusam linnadžiip.  Cayenne S tähendab 2,9-liitrise ...