MOTORS24 TV

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4(7)

Nelikveoline Mini Countrymani pistikuhübriid on üks natuke teistmoodi Mini kui tavaliselt - nimelt see suudab ainsa Minina sõita ka tagaveolisena.  Auto ninas on 1,5liitrine R3 bensiinimootor ning tagasilla ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Kano

Tehnika TV - Kano

Kano PC on arvuti, mille kokkupanek peaks olema jõukohane ka kuueaastastele. Kui jõukohane on see vanainimesele, selgub saatest.

Captur – Renault uus ideeauto

Renault’ värsket disainistrateegiat esindab uus ideeauto CAPTUR. Sportlik maastur annab eelvaate sellele, milliseks kujunevad sõiduautod tulevikus ning väljendab eluringis aega, kui kaks inimest hakkavad maailma enda ümber avastama. Energy dCi 160 twin-turbo mootor pakub sõidurõõmu ning on madala CO2 emissiooniga.
Frankfurdi autonäitusel 2009. aastal avaldas Renault oma uue identiteedi ja kontseptsiooni, mis põhineb inimese eluringist inspireeritud ideekollektsioonil, milles iga faas omandab erilise ideeauto kuju. Kahekohaline DeZir kupee väljendas armumist; kirge, mis eelneb igale suurele seiklusele. Renault CAPTUR kirjeldab tsükli teist faasi, kui kaks inimest hakkavad maailma enda ümber avastama.
Renault CAPTUR’i iseloomustab lihtne, kaunis ja soe stiil, mis laieneb Renault’ tulevikuautode disainile. “CAPTUR on kihvt ja sportlik maastur, ideaalne noorpaari jaoks, et avastada maailma enda ümber,” selgitas disainidirektor Laurens Van den Acker. “Selle puhul on jätkatud fundamentaalset disainikeelt, mis tuttav DeZir’ ideeautol. Siiski on mõõtudele lisa antud ja arvestatud on paljude erinevate tehniliste näitajatega – auto on funktsionaalsem, kuid jätkuvalt väga sensuaalne," lisas ideeautode üksuse direktor Axel Breun.
Captur – Renault uus ideeauto 
INSPIRATSIOON STARDIJOONEL OLEVAST SPRINTERIST
Oma mõõtude, näitajate ja voolavate joonte tõttu on Renault CAPTUR liikuv ja kerge, kandes samal ajal kõiki maasturi jõuliseid omadusi. Nii nagu ka DeZir’ puhul, on kõikidele nurkadele, servadele ja joontele antud meeleline ja loomutruu vorm. Välisdisaini looja Julio Lozano põhiliseks inspiratsiooniallikaks olid sportlased ja ekstreemspordialad. "CAPTUR’i disainides tekkisid mõtted stardijoonel olevast sprinterist, kelle lihased on pingul ja energia stardipüstoli paugu järel vallandub," kirjeldas ta. Disain viitab ka sellistele detailidele nagu kiivrid ja kindad, mis kasutusel ekstreemspordialade puhul – ühendades sedasi kõrgtehnoloogia keerukuse ja kerguse.
Captur – Renault uus ideeautoRenault CAPTUR jätkab uut esiotsa disainijoont, mida esitleti ka DeZir’ puhul. Sarnaselt DeZir’iga paikneb kesksel kohal, vastu tumedat tausta suur Renault’ logo. Mattviimistletud tiivad võimendavad disaini visuaalset jõudu, suunatulede laineefekt on näha kogu sõiduki pikkuselt.
Renault CAPTUR on praktiline ja mitmekülgne sõiduk. Eemaldatava katusega CAPTUR’i saab muuta kupeest kabrioletiks, linnasõidukist maasturiks. Üldisele sportlikule olemusele annavad täiendust ette üles avanevad liblikuksed ja 22-tollised rattad, millel musta-valgekirjud veljed. CAPTUR’i kerele on antud apelsinikarva varjund, samal ajal kui DeZir’i märgiks oli punane. Oranži on erineval kujul ja vormingutes kasutatud nii interjööris kui ka välise ilme puhul.
Captur – Renault uus ideeauto
SOOJUS JA VALGUS INTERJÖÖRIS
Oranži-teemat on järgitud ka salongis, millele annab veelgi juurde voogav valgus. "Minu peamised inspiratsiooniallikad olid inimkeha, välispordialad ja linnastiil," selgitab värvi ja sisustuse disainer Kana Watanabe. "Soovisin, et CAPTUR kiirgaks soojust ja dünaamilisust."
Captur – Renault uus ideeautoRenault CAPTUR-i interjöör on disainitud põhimõttel, et see oleks kasutajasõbralik. Auto on õhuline alates katuseakendest, kuni esiistmete ja keskkonsoolini välja. Sõitjateruum on samas vaoshoitud ja puhas, ilma üleliigse varustuseta. Kasutusel on innovaatilised materjalid, mis võimaldavad disaineritel mängida valgus- ja optiliste efektidega. Keskkonsoolil, ukselengidel ja armatuurlaual on kasutatud omapärast läbipaistvat materjali. "Kogu interjööris on kasutatud elastset nn köievõrku, mis toob meelde purjetamis- või mägironimismaailma. Salongis on kasutatud graafikat ja valgust, et luua disaini kooslus ning rõhutada sõiduki dünaamilisust ja tagada salongis kergus," selgitas interjööri disainer Magali Gouraud-Borgers.
Alumiiniumpedaalid, erilise kujuga esiistmed ning halli nahaga kaetud rooliratas kinnistavad disaini sportlikku külge, mis on kooskõlas üldiste disainipõhimõtetega.
Sõiduki tagaosas on mitmeotstarbeline ala, kus dekk moodustub kolmekihilisest nn köievõrgust:
- Venivad nöörid on paigaldatud nii, et see võimaldab esemeid turvaliselt paigutada;
- Tänu võrgustruktuuri nõtkusele pakub see võimalust lõõgastumiseks. 
- Tagaistmed on võimalik külgedelt alla tõmmata, mis tekitab taha kaks täismõõtmetes lisaistekohta, mis varustatud turvavööde ja peatugedega. CAPTUR mahutab neli sõitjat. 
Captur – Renault uus ideeauto
VÕIMSATE TEHNILISTE NÄITAJATEGA JA MADALA KÜTUSEKULUGA MAASTUR
Renault CAPTUR’il on kasutusel Energy dCi 160 twin-turbo mootor, mis on välja töötatud uue Energy dCi 130 põhjal. Renault’ strateegia põhieesmärk on olla Euroopas juhtiv autotootja, arvestades CO2 emissiooni näitajaid. Elektrisõidukid on turul kõrvuti sisepõlemismootoriga sõidukitega, millel samuti vähendatakse kütusetarbimist. Energy dCi 160 twin-turbol on võimsust 118kW (160hj), töömaht 1.6 liitrit. Maksimaalne pöördemoment (380Nm) on saadaval juba 1,750 pöörde juures, mis tagab jõulise kiirenduse. Mootor töötab paaris kahe siduriga EDC käigukastiga. CO2 emissioon on vaid 99 g/km.
Renault CAPTUR’ sõiduomadusi on täiustatud RX2® abil, mis parandab veojõudu väikestel kiirustel. Täiesti uus mehaaniline iselukustuv diferentsiaal tagab maksimaalse kontrolli ka libedal teel. 
Renault CAPTUR on samuti kohaks Visio-süsteemile. Ettevaatav kaamera monitoorib teeolusid ja kannab keskekraani kaudu erinevaid juhiabi funktsioone. Süsteem aitab vähendada sõidustressi, kuvades infot kasvõi näiteks liiklusmärkide jms kohta.
Captur – Renault uus ideeauto
*   *   *
Uus disainistrateegia on ehitatud tarbijate elutsüklite põhjal: kui nad armuvad, asuvad maailma avastama, loovad pere, võtavad tööst puhkuseks aja maha ja omandavad tarkuse.
Uus inimesekeskne disainikeel on inspireeritud kolmest võtmesõnast, mis juhivad firma tulevikuvisioonini: lihtne, kaunis ja soe. Ideeautod on instrumendiks, mis annavad sellele visioonile kuju, sillutades teed tootearendusele ja selgele mudelivalikule.

KOMMENTAARID

Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Kano

Tehnika TV - Kano

Kano PC on arvuti, mille kokkupanek peaks olema jõukohane ka kuueaastastele. Kui jõukohane on see vanainimesele, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4(7)

Nelikveoline Mini Countrymani pistikuhübriid on üks natuke teistmoodi Mini kui tavaliselt - nimelt see suudab ainsa Minina sõita ka tagaveolisena.  Auto ninas on 1,5liitrine R3 bensiinimootor ning tagasilla ...

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(45)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line(8)

Ka Peugeot' "pesamuna" on nüüd moodsa näo ja olekuga ning omab oma klassis ühte parimat välimust. Aga kuidas on lood uue 208 teiste omadustega? Mootorivalikus on pildilolev 1,2-liitrine R3 erinevates ...

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?(4)

Grammofonid on taaskord kuum teema. Kas tõesti on siis vinüülisaund parem kui CD? Vastuseid, nagu selgub, on rohkem kui üks.

 
Motors24 proovisõit - BMW X6

Motors24 proovisõit - BMW X6(18)

BMW X6 võib julgelt nimetada autoks, mis käivitas 2000ndate esimesel kümnendil moodsate kupeedžiipide moevoolu. Nüüd on ka BMW konkurendid asunud hoolega kupeelikke džiipe tootma, kuid kas uus, kolmanda ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Kolmandal sõidupäeval viib Margus Murakas meid järvejääle, kus on üks Kiale väga sobilik kiire ja lai rada. Saate lõpuks jõuab Kia tagasi oma koju ning uurime, milliseid kahjustusi suutsid Kiale tekitada ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Nädala-paari pärast rabab Samsung meid tõenäoliselt uue supertelefoniga, aga seniks on pakkuda neli säästuversiooni. Millise neist peaks valima, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid(15)

Kuigi uuendatud Discovery Sport näeb välja vägagi sarnane oma eelkäijaga, siis tegelikkuses peidab ennast selle kergelt uuendatud kere all muuhulgas ka täiesti uus platvorm. Kapoti all on nüüd ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Käes on teine sõidupäev Arctic Driving Centeris ning laiem rada võimaldab rohkem lõbutsemist ja külg ees sõitmist. Peagi aga hakkab selguma, et kes tegelikult Kasparit sõitma õpetab - on see siis Margus ...

Tehnika TV - Garmini kellad

Tehnika TV - Garmini kellad(1)

Garmin üllitas eelmisel aastal nii palju nuti-spordikellasid, et nende kokkulugemine kestab siiani. Kuidas need kellad konkurentide kõrval paistavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Kia XCeed

Motors24 proovisõit - Kia XCeed (16)

Enamasti "valmistatakse" linnadžiibid mõne luukpära baasil ning tihtipeale iseloomustab neid madal kliirens ja kõrgemapoolne isteasend. Kia on aga uue XCeedi puhul lähenenud asjal natuke teistmoodi. ...

 
Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa(4)

Kui eelmises osas sai Kia treilerile aetud, siis kolm päeva hiljem saabusimegi Rovaniemi, kus meid parklas ootas juba meie uus sõber Stinger. Sealt võtsime suuna polaarjoonel asuvasse Shelli tanklasse, kust ...

Tehnika TV - CES 2020

Tehnika TV - CES 2020(1)

CES ehk Consumer Electronic Show Las Vegases on selleks aastaks taaskord minevik, aga millist tulevikku seal näidati, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé(30)

Uue aasta esimene proovisõiduauto on midagi väga kiiret - see on neljaukseline luukpära, mis kiirendab "nullist sajani" vaid 3,4 sekundiga, kihutab kuni 310 km/h ning lisaks on see tänasel päeval kõige kiirem ...

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II(3)

Canonit palavalt armastav Kaspar segab asjalikkusele pretendeerivat kaamerasaadet pidevalt oma iPhonega. Ja nii ei jäägi sõltumatul eksperdil Gleni esituses muud üle, kui proovida tulemuste põhjal eristada ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Seekord sai lugu alguse sellest, et Kasparile helistas Margus Murakas, kes kutsus meid kaasa ühele põnevale talvisele sõiduüritusele. Aga nagu teemat uurides selgus, on selleks vaja kõigepealt leida üks sobiv ...

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.Detsembris kasvas uute sõiduautode müük väga tempokalt ületades 2018. aasta detsembri tulemuse koguni 69,5%, ...

Tehnika TV - Head uut aastat!

Tehnika TV - Head uut aastat!(1)

Uue aastakümne saabumise puhul meenutame rõõmu ja kurbusega eelmist.

 
Tehnika TV - DJI RoboMaster S1

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1(2)

Lisaks õhudroonidele on DJI-l nüüd pakkuda ka maapealne versioon nimega RoboMaster S1. Kahjuks või õnneks saabub aga robootiline droon umbes tuhande algosana, mis tuleb ise kokku kruvida. Kuidas see kruvimine ...

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria(23)

Seekord keerasime uue 1. seeria BMW nina Vanamõisa vabaõhukeskuse poole ja läksime sinna jõulusid otsima. Häid pühi kõigile!  Baasmootoriks on siin nähaolev 1,5-liitrine R3 bensiinimootor, aga saadaval ...

Tehnika TV - Google Pixel 4

Tehnika TV - Google Pixel 4

Kas Pixel 4 on tõepoolest maailma kõige kiiremini avanev Android-telefon, mis teeb maailma kõige ilusamaid pilte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando(18)

Kui uue SsangYong Rextoniga sai proovisõidul käidud eelmisel kevadel, siis nüüd on Eestisse jõudnud ka täiesti uus Rextoni väiksem vend Korando.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (SsangYong Korando ...

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

GoPro uus mudelivalik toob palju muutusi. Kui toredad need muutused on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS(33)

Linnadžiipide S-klass ehk Mercedes-Benz GLS on nüüd uus nii sisult kui ka vormilt. Ja muuhulgas on see auto nüüd veel suurem nii välis- kui ka sisemõõtmetelt.  Pikk sai veel pikemaks - teljevahele lisandus ...

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(13)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

 
Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(22)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack(61)

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

 
Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(7)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(3)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(6)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(15)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

 
Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(22)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...