MOTORS24 TV

Tehnika TV - Karantiin

Tehnika TV - Karantiin

Täna proovime, kas ja kuidas õnnestub sidekanalite vahendusel saadet teha, räägime Rando Merega sellest, mis ja miks on television.ee ja kollaboreerime Soundtrapiga.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Ford F-150 Raptor, millega ka meil on olnud võimalus proovisõitu teha, on üks legendaarne "ameeriklane", mis on ehitatud liivadüünidel kihutamiseks. Et aga ka Euroopa inimesed saaks ägedat Raptorit nautida, ...

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS

Linnadžiipide S-klass ehk Mercedes-Benz GLS on nüüd uus nii sisult kui ka vormilt. Ja muuhulgas on see auto nüüd veel suurem nii välis- kui ka sisemõõtmetelt.  Pikk sai veel pikemaks - teljevahele lisandus ...

KOMMENTAARID (33)

10. detsember 2019  13:07 Ebasobiv kommentaar
Ei ole eriti kuulnud, et auto sildade ehituses miskit kardinaalselt muutunud oleks- ikka needsamad puksid ja rauast pulgad. Mersu nagunii raskem- sõit sujuvam, paned kuskile paksemad kummipuksid- vibra kandub vähem, paned rohkem heliisolatsiooni (maksa see vilt ja vahtkumm ka midagi)- auto vaiksem jne. Mingit ülimat tehnoloogiat mersust küll ei leia. Aga nagu ikka, tekitavad hinna vidinad- suurem ekraan, rohkem valikuvõimalusi (mis nagunii pea segi ajavad) jms kola tekitab alati võimaluse hinda lisada.
to urmas • 10. detsember 2019 07:30 11. detsember 2019  10:30 Ebasobiv kommentaar
Mul on A load aastast 83 ja BC aastast 85. Mul on 2017a uuena ostetud MB ja midagi pole ühelgi supportil roosteläinud. Sõbral on 2018 jaanuar AMG ja sama jutt midagi ei roosteta. Selleks peab midagi valesti tegema,et support lampi rooste läheb. Mis puutub termantiin sisuga E klassi,siis pole vaja osta seda,see on takso jaoks eelkõige. Või ära osta kasutatud taksot ja hakka siis kiunuma.
Teadjatele ,siis Superbi ei saa mõistlikus varustuses uuena juba ammu enam 30k eest,pigem ikka 40+ ja heas varustuses võib ka üle 50-ne vabalt minna. :)
To:€ Urmas 11. detsember 2019  10:43 Ebasobiv kommentaar
Ilmselt pole sa ühtegi uut autot ostnud ja kui ka oled,siis mitte MB-d. See,et keegi kuskilt väljast toob mingi vana raipeks sõidetud auto ja siis kiunub,et laguneb ei lähe arvesse. Alates viimastest põlvkondadest on MB autod küll vägagi töökindlad ja üldiselt oma hinda ikkagi väärt. Ülehinnatud on minu meelest tänapäeval Škoda ja VW eelkõige.
Aga kindlasti on täna markide vaheline tase oluliselt kahanenud(võrreldes näiteks 80-90-ndatega),sest paljud tehnoloogiad on täna kõigile kätte saadavad ja neid kasutatakse laialdaselt kõigil automarkidel. Samas ka nõuded ja piirangud keskonnasäästlikusele on kõigile ühed ehk ei saagi ka odaval autol tehnoloogiliselt midagi vähem teha. Sellega muidugi preemium margid peavad muule kui ainult tehnoloogiale panustades oma autosid odavatest paremaks tegema.
to bla 12. detsember 2019  09:01 Ebasobiv kommentaar
Vähemalt aasta netopalk võiks ikka sõiduki hinnani küündida, muidu tundub sellise punnitamisena jälle.
mõtlik 12. detsember 2019  09:30 Ebasobiv kommentaar
to to urmas: VW ja Skoda ei ole kindlasti ülehinnatud võrreldes Mercedese analoogidega. Ilmselt inimene peale brändilogo kaugemale ei näe. Olen suur reviewde fänn ja olen vaadanud tuhandeid saateid. Skoda on peaaegu alati üks neist autodest mis saab alati kiita parima hinna ja kauba suhte eest. Mersudel pole sellist asja mitte üheski reviews kuulnud.

to to bla: Mul aasta sissetulek 35-40k. Kas peaksin selle eest auto ostma? Hulluks olete läinud? Pigem poole aasta sissetulek on täna norm mis autole kulutan. Pigem vahetan autosid ilmselt keskmisest tihedamini. Ega see kinnisvara ei ole, kallis auto ju sulatab iga aastaga raha meeletult. Olen tegelenud kunagi kasutatud autodega, omanud ja müünud neid mingi 30+ tükki küll. On olnud Mersusid, Skodasid ja igasugu muid brände. Ja mida rohkem sul neid autosid on käest läbi käinud seda raskem on fännata mingit brändi või olla mingile brändile truu. Sama brändi ja mudeli alt võib leida 2 täiesti erineva konfiguratsiooni ja hinnaga sama välimusega autot mis salongis olles mõjuvad täiesti erinevalt. Üks on luksuslik, teine ilma varustuseta lihtne ja primitiivne. Seega kuidas ma saan siis öelda, et see mudel on kehv kui seal on niipalju erinevaid valikuvõimalusi. Silmaring muutub lihtsalt iga autoga natuke laiemaks ja laiemaks. Eriti kui näed, et mõni kallim auto ei olegi nii hea kui võiks olla. Täna ma vaatan suu ammuli kuidas mõni silmad kinni fännab mingit asja nagu see oleks maailma parim ja lahmib lausa tervete brändide kohta, et need on jamad...
To to bla 13. detsember 2019  21:15 Ebasobiv kommentaar
Aasta palk auto alla? Pakuks, et normaalne on 3-4 kuu palk/sissetulek auto eest. Alla 10000 netopalka saajale MB poodi asja kûll olla ei tohiks.
Avensis 14. detsember 2019  20:29 Ebasobiv kommentaar
Mersukiitjad,võtke klapid silmadelt.Üks suurim laguneja ja roostetav automark just mersu.Minge küsige esinduse remondimeestelt 4silma all ja saate nägijaks.Uuena ostetud vitod näiteks on 3a pärast nii ussitanud et lausa kole,roolilatid pees elektroonipa samuti pees kuna tootja ju sama mida kasutab volks.
To avensis 15. detsember 2019  16:13 Ebasobiv kommentaar
Kas nüüd asi nii hull ikka on, kahtlen. Aga kui inimene ostab endale jõukohase auto, siis mõningane lagunemine ei jäta pere nälga. Konkreetse mersu sihtgrupp on vähemalt 500000 eur aastasissetulekuga inimene, keda ei löö rivist välja erakorraline 10k väljaminek. Mul on paaril lapse trennikaaslase vanemal selline mersu ja nad mõlemad on Eestis rikaste top 100 hulka kuulujad. 3000-4000 kuupalgaga inimene ei peaks mersu poodi kindlasti minema. Sellise jaoks on ka 40000 eur B klassi mersu selgelt lioga kallis.
Kuidas palun 15. detsember 2019  21:59 Ebasobiv kommentaar
Kui selle auto sihtgrupp on vähemalt 500000 euri teeniv persoon, siis 30000€ maksva Škoda ostja peaks aastas teenima 100000??? 100000€ aastas ja tõmba sellise Mersu omamine küll kellelgi hinge kinni. 500000€ aastas on Rollsi või mõne kallima Bentley sihtgrupp.
Kuidas palun 15. detsember 2019  22:00 Ebasobiv kommentaar
100000€ aastas ja EI tõmba sellise...
To kuidas palun 17. detsember 2019  08:33 Ebasobiv kommentaar
Ma räägin, mis on mõistlik ja kuidas jõukad inimmesed pigem käituvad. Tundub ju totter, et inimene teeb nädalas ûhe päeva tööd selleks, et auto liisingut ja kaskot maksta. Kui eeldada, et auto lisab elukvaliteeti, siis oluline on auto ei lisaks seda millegi muu arvelt.
wigur 17. detsember 2019  11:21 Ebasobiv kommentaar
Kui sa soov9id, et auto ei võtaks midagi millegi arvelt, on parem taksoga sõita. Ükskõik kui odava auto sa võtad, alati saab öelda, et sa veedad x minutit-tundi-päeva selle auto kulu teenimiseks. Isegi kui auto on tasuta käes ja juhtub väike plekimõlkimine siis sa rügad päris palu, et see mõlkimise remont tasa teenida. Auto pidamine on kulu ja kulu jaoks peab tööd rügama. Pigemini on küsimus selles, et palgatöötaja ei saa omale üldse autot lubada. Auto oleks siis inimestele, kes kamandavad teisi - kellele teenitakse raha.
Urmas To Avensis ja To to Avensis 18. detsember 2019  12:44 Ebasobiv kommentaar
Mersude kvaliteedi probleemid olid ,aga kuskil alates 2014-16 aastast autodega on asjad kardinaalselt muutunud. Hoolduse hinnad,kui sa ei osta V8 500 või AMG63 mootoriga autot on vägagi mõistlikud ja välbad lugeja järgi suhteliselt pikad. Kuna ise sõidan maanteed palju(elan linnast väljas),siis välp 35-37tkm. A hooldus diiselautol 200+ eur ja B hooldus 500 kanti. Ls 130+tkm on hoolduse kulu alla 1000€ hetkel. Vahetatud kõik piduri klotsid ja kettad. Ka need olid igati mõistliku hinnaga. Tagaketas oli äkki 60€tk,teisi ei mäleta. Auto 2017 veebruaris kätte saadud. Muideks Skoda 2,0 diisli hooldus oleks sama läbisõidu peale 1800€ kallim.
Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Ford F-150 Raptor, millega ka meil on olnud võimalus proovisõitu teha, on üks legendaarne "ameeriklane", mis on ehitatud liivadüünidel kihutamiseks. Et aga ka Euroopa inimesed saaks ägedat Raptorit nautida, ...

Tehnika TV - Karantiin

Tehnika TV - Karantiin

Täna proovime, kas ja kuidas õnnestub sidekanalite vahendusel saadet teha, räägime Rando Merega sellest, mis ja miks on television.ee ja kollaboreerime Soundtrapiga.

Motors24 proovisõit - BMW X5 xDrive45e

Motors24 proovisõit - BMW X5 xDrive45e(4)

Kütusekulu- ja CO2 grammide tagaajamine pitsitab ka suurte luksuslike džiipide tootjaid - sealhulgas on "tule alla" sattunud ka BMW X5. Kuidas X5 uute väljakutsetega olla sportlik, aga samas säästlik, hakkama ...

Tehnika TV - Roli Lumi

Tehnika TV - Roli Lumi

Tänases saates selgub, kuidas klaver mängijat õpetab. Ja võimaldab mussi teha ka neil, kes liiga palju muusikateooriast ei tea. Saate Roli Seaboardist leiad siit. 

Motors24 proovisõit - Nissan X-Trail DCT

Motors24 proovisõit - Nissan X-Trail DCT(16)

Kuigi kolmanda põlvkonna X-Trail on turul olnud saadaval juba päris pikalt, on see suutnud ajaproovile siiski päris hästi vastu pidada. Ning viimase mudelivärskendusega on tehtud mõned väga olulised uuendused, ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy Flip

Tehnika TV - Samsung Galaxy Flip(6)

Kokkuvolditav telefon on lõpuks tagasi. Kas voltimisega tasub kiirustada või mitte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLB 250 4MATIC

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLB 250 4MATIC(19)

Kuigi Mercedese tooteportfelli kuulub hetkel juba ligi kümmekond erinevat linna- ja pärisdžiipi, otsustas Mercedes džiibiliste mudelirivi veelgi laiendada ning tuua turule täiesti uue mudelina GLB, mis on ...

 
Tehnika TV - Täiesti juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Täiesti juhtmevabad kõrvaklapid(3)

Täna on laual 13 väikest karpi hinnaga 80-350 eurot. Kas kallid kuularid on paremad, ilusamad või lihtsalt kallimad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Trafic SpaceClass

Motors24 proovisõit - Renault Trafic SpaceClass(6)

Hiljuti uuendatud Renault Trafic sai kolm väga olulist uuendust, mis muutsid Traficu nüüd palju mugavamaks ja turvalisemaks töövahendiks. Ja seekord on meil proovisõiduks muide Traficu kõige luksuslikum ...

Tehnika TV - Kano

Tehnika TV - Kano

Kano PC on arvuti, mille kokkupanek peaks olema jõukohane ka kuueaastastele. Kui jõukohane on see vanainimesele, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4(8)

Mini linnadžiibi Cooper Countrymani pistikuhübriid on üks natuke teistmoodi Mini kui tavaliselt - nimelt see suudab ainsa Minina sõita soovi korral ka tagaveolisena.  Auto ninas on 1,5liitrine R3 ...

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(46)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line(8)

Ka Peugeot' "pesamuna" on nüüd moodsa näo ja olekuga ning omab oma klassis ühte parimat välimust. Aga kuidas on lood uue 208 teiste omadustega? Mootorivalikus on pildilolev 1,2-liitrine R3 erinevates ...

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?(4)

Grammofonid on taaskord kuum teema. Kas tõesti on siis vinüülisaund parem kui CD? Vastuseid, nagu selgub, on rohkem kui üks.

Motors24 proovisõit - BMW X6

Motors24 proovisõit - BMW X6(18)

BMW X6 võib julgelt nimetada autoks, mis käivitas 2000ndate esimesel kümnendil moodsate kupeedžiipide moevoolu. Nüüd on ka BMW konkurendid asunud hoolega kupeelikke džiipe tootma, kuid kas uus, kolmanda ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Kolmandal sõidupäeval viib Margus Murakas meid järvejääle, kus on üks Kiale väga sobilik kiire ja lai rada. Saate lõpuks jõuab Kia tagasi oma koju ning uurime, milliseid kahjustusi suutsid Kiale tekitada ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Nädala-paari pärast rabab Samsung meid tõenäoliselt uue supertelefoniga, aga seniks on pakkuda neli säästuversiooni. Millise neist peaks valima, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid(15)

Kuigi uuendatud Discovery Sport näeb välja vägagi sarnane oma eelkäijaga, siis tegelikkuses peidab ennast selle kergelt uuendatud kere all muuhulgas ka täiesti uus platvorm. Kapoti all on nüüd ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Käes on teine sõidupäev Arctic Driving Centeris ning laiem rada võimaldab rohkem lõbutsemist ja külg ees sõitmist. Peagi aga hakkab selguma, et kes tegelikult Kasparit sõitma õpetab - on see siis Margus ...

 
Tehnika TV - Garmini kellad

Tehnika TV - Garmini kellad(1)

Garmin üllitas eelmisel aastal nii palju nuti-spordikellasid, et nende kokkulugemine kestab siiani. Kuidas need kellad konkurentide kõrval paistavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Kia XCeed

Motors24 proovisõit - Kia XCeed (16)

Enamasti "valmistatakse" linnadžiibid mõne luukpära baasil ning tihtipeale iseloomustab neid madal kliirens ja kõrgemapoolne isteasend. Kia on aga uue XCeedi puhul lähenenud asjal natuke teistmoodi. ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa(4)

Kui eelmises osas sai Kia treilerile aetud, siis kolm päeva hiljem saabusimegi Rovaniemi, kus meid parklas ootas juba meie uus sõber Stinger. Sealt võtsime suuna polaarjoonel asuvasse Shelli tanklasse, kust ...

Tehnika TV - CES 2020

Tehnika TV - CES 2020(1)

CES ehk Consumer Electronic Show Las Vegases on selleks aastaks taaskord minevik, aga millist tulevikku seal näidati, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé(30)

Uue aasta esimene proovisõiduauto on midagi väga kiiret - see on neljaukseline luukpära, mis kiirendab "nullist sajani" vaid 3,4 sekundiga, kihutab kuni 310 km/h ning lisaks on see tänasel päeval kõige kiirem ...

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II(3)

Canonit palavalt armastav Kaspar segab asjalikkusele pretendeerivat kaamerasaadet pidevalt oma iPhonega. Ja nii ei jäägi sõltumatul eksperdil Gleni esituses muud üle, kui proovida tulemuste põhjal eristada ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Seekord sai lugu alguse sellest, et Kasparile helistas Margus Murakas, kes kutsus meid kaasa ühele põnevale talvisele sõiduüritusele. Aga nagu teemat uurides selgus, on selleks vaja kõigepealt leida üks sobiv ...

 
Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.Detsembris kasvas uute sõiduautode müük väga tempokalt ületades 2018. aasta detsembri tulemuse koguni 69,5%, ...

Tehnika TV - Head uut aastat!

Tehnika TV - Head uut aastat!(1)

Uue aastakümne saabumise puhul meenutame rõõmu ja kurbusega eelmist.

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1(2)

Lisaks õhudroonidele on DJI-l nüüd pakkuda ka maapealne versioon nimega RoboMaster S1. Kahjuks või õnneks saabub aga robootiline droon umbes tuhande algosana, mis tuleb ise kokku kruvida. Kuidas see kruvimine ...

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria(23)

Seekord keerasime uue 1. seeria BMW nina Vanamõisa vabaõhukeskuse poole ja läksime sinna jõulusid otsima. Häid pühi kõigile!  Baasmootoriks on siin nähaolev 1,5-liitrine R3 bensiinimootor, aga saadaval ...

Tehnika TV - Google Pixel 4

Tehnika TV - Google Pixel 4

Kas Pixel 4 on tõepoolest maailma kõige kiiremini avanev Android-telefon, mis teeb maailma kõige ilusamaid pilte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando(19)

Kui uue SsangYong Rextoniga sai proovisõidul käidud eelmisel kevadel, siis nüüd on Eestisse jõudnud ka täiesti uus Rextoni väiksem vend Korando.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (SsangYong Korando ...

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

GoPro uus mudelivalik toob palju muutusi. Kui toredad need muutused on, selgub saatest.

 
Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(13)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(22)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack(61)

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(7)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(3)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(6)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(15)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...