MOTORS24 TV

Tehnika TV - Karantiin

Tehnika TV - Karantiin

Täna proovime, kas ja kuidas õnnestub sidekanalite vahendusel saadet teha, räägime Rando Merega sellest, mis ja miks on television.ee ja kollaboreerime Soundtrapiga.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Ford F-150 Raptor, millega ka meil on olnud võimalus proovisõitu teha, on üks legendaarne "ameeriklane", mis on ehitatud liivadüünidel kihutamiseks. Et aga ka Euroopa inimesed saaks ägedat Raptorit nautida, ...

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

KOMMENTAARID (61)

vanamiiz 11. november 2019  16:39 Ebasobiv kommentaar
Vaatasin Superbi ja Passati hinda. Passat on siiski mitmes kohapealt nõrgema baasvarustusega kuigi samas on asju nagu 3 tsooniline kliima vs Superbi 2 tsoonilise vastu. Superbil on standardis roolisoojendus, meeleoluvalgustus, elektriline tagaluuk jne.. mida kõik tuleb Passatile eraldi tellida. 2.0TDI-le tuleb siiski veel tuhande eurone adaptiivveermik ka veel lisaks osta. Passati varustuse arsenal on muidugi laiem, ehk isikupärastamise ja valikuvõimalusi on rohkem - kui muidugi klotsi jagub. Huvitav, et Eesti hinnakirjades pakutav lisavarustus võrreldes Saksa omadega kuidagi poolikud on.
kas uus subaru outback 11. november 2019  17:17 Ebasobiv kommentaar
on ka selle konkurent,kõige uuema hind siin nats üle 32K.
hmm 11. november 2019  18:36 Ebasobiv kommentaar
Paistab et Alltracki lehel on aegunud pre-facelift hinnakiri, kuna see on aasta vana. Passat Variant lehel uuem hinnakiri
Viriseja Vallo 11. november 2019  21:29 Ebasobiv kommentaar
Väga sümpaatne mulle B8 disain endiselt, ma ei tea aga vanad head nurgelised B3-B4 jooned näha.
Ain12321 to väikepoiss 11. november 2019  22:13 Ebasobiv kommentaar
Mis siis minu eelnevate postitustega on?
Diisel on jõle 11. november 2019  22:45 Ebasobiv kommentaar
Keskmine eestlane sõidab 10000 km aastas, 20 min on päeva kohta max autos olekut. Kas selleks on üldse oluline, mis varustus auto on?
Njaaa 11. november 2019  23:31 Ebasobiv kommentaar
Seda arvustust vaadates tundub, et Passat peaks sellise natuke maastikusuutlikuma universaali otsijate seas enam-vähem viimane valik olema. Pole varem kuulnud, et Kaspar VAGi hittmudelit naamoodi tögaks. A ju siis oli põhjust.
Stefan 12. november 2019  00:51 Ebasobiv kommentaar
Kuna VW veebilehe Alltrack alajaotuses on jätkuvalt alla laetav ka mingi 1.5 aastat vana ehk siis mudeliuuenduse eelne ja toonaseid soodustusi sisaldav hinnakiri, siis on mitmel kommenteerijal jäänud ekslik mulje nagu uus Alltrack oleks hirmus hea pakkumine võrreldes Superb Scout hinnaga. Tegelikult on hinnad Superbi suhtes kenasti paigas. Alltrack on märksa kallim, samas saab teda mugavamate 17 tolliste ratastega, ja tugevamate mootorite puhul adaptiivne ja reguleeritav vedrustus (DCC) standardis, lisaks kolmetsooniline kliima vist vaikimisi.
to Diisel on jõle 12. november 2019  06:38 Ebasobiv kommentaar
Aga see eest enamus aega naaber näeb, et oled suutnud endale volksu osta ja paealekauba veel alltraki.
Opel 12. november 2019  09:43 Ebasobiv kommentaar
Insignia Country Tourer vast on etem valik. Kahe turboga diisel toimib hästi ja hind on soodsam, vedrustus maastiku režiimis pehme. Auto vastupidavus on hea ning ei lagune. Mootor vaiksem diislite seas.
Eelmisele 12. november 2019  11:28 Ebasobiv kommentaar
Ei ole Opel etem. Proovi mõlemat. Kasparil suht plank passat oli praegu, käigukangi kõrval nupud mustad, ehk varustust kõvasti puudu. See auto tasub võtta kindlasti reguleeritava vedrustuaega. Maanteel paned jäigemaks, mujal pehmeks.
macaivar 12. november 2019  22:05 Ebasobiv kommentaar
proovisõit ja moblad ...proovisõit ja fotokad...kas midagi paremat ka tuleb
motors42 13. november 2019  09:00 Ebasobiv kommentaar
selle raha eest saab juba uue Touaregi ju
to motors 42 13. november 2019  15:54 Ebasobiv kommentaar
Jah, 55k eest saab küll uue Touaregi aga plangu, millel pole isegi digitaalset näidikupaneeli ja elektrilist tagaluuki! Rääkimata headest istmetest ning adaptiivsest õhkvedrustusest.... Tööautoks ehk kõlbab. Aga kui omale paned paketi kokku siis kipuvad hinnad sinna 80+k ringi. Samas Passatil on 55k eest juba kellasid ja vilesid küljes üksjagu. Kõik on suhteline. Kes uut saksa autot on ostnud, see teab kui nutuseks läheb olukord kui reaalselt hakkad autot tellima ja oled teinud ristikesed oma soovitud lisavarustusele. Jaapani autode ostjad sageli ei mõista, et pead kõike valima alates istmetest, istmekatte materjalist kuni niklist iluliistuni.
to motors42 13. november 2019  16:40 Ebasobiv kommentaar
Touareg on põllumajanduslik auto nagu omal ajal oli Niva. kui keegi satub linna I põlvkonna Touaregiga, siis tahaks kohe küsida, et ka sõnnikulaotajaga ei tahtnud linna tulla?
motors42 13. november 2019  17:15 Ebasobiv kommentaar
las ta siis olla niva kui mõni nii arvab, ikka parem ju kui 3cm kõrgem passat. ja kas luuk peab elektriga olema ja näidik digitaalne? elu asemel laen on ta mõlemal juhul.
........ 13. november 2019  17:50 Ebasobiv kommentaar
Issand jumal, kuhu krt me omadega jõudnud oleme...
Kas digitaalne näidikutepaneel on mingi must have moodustis? Tõesti oleme jõudnud omadega sinnani, kus lollid inimesed lihtsalt raiskavad raha mingitele mõttetutele lisadele ja kui autol neid ei ole, siis see auto ostmist ka ei vääri. Mis viga on tavalisetel seieritega seadmetel? Naabrimees muutub ülbeks kui teada saab, et lihtsa auto ostsid?
murf 13. november 2019  18:25 Ebasobiv kommentaar
Diginäidik vs analoognäidik vahest ei saa seni aru, kuni ise pole omanud. Tean omast käest, sest mul olnud Passat B8 mõlemas variandis. Esmapilgul tundub nagu mõtetu, kuid korra omanuna enam tavalist seierit ei taha. Samas tundub arusaamatu miks Apple Carplay puhul ei saa Waze pilti näidikuplokki vaid ainult raadioekraanile. Äkki uuel põlvkonnal juba saab, ei tea. Elektriline tagaluuk samuti, ei taha enam seda plärts kinnikäivat. Vajutad nuppu ja kõik käib sujuvalt. Muidugi, kõige selle eest tuleb raha maksta ja kes tahab-saab, see maksab. Kes ei, see ei.
Muidu oli Kaspari jutt õige, hea ja mugav töö- või pereauto, kuid emotsioonitu on tõesti. Selline viks ja viisakas Saksa koolipoiss, kes klanitud ning puhtalt riides ja ühtegi koerust ei tee. Parajalt tugev ja jõuline, kuid natuke pikaldane. Ning käigukas+mootor käib tõesti viibega ning sellega peab harjuma ja oskama natuke ennetada. Kui juba asjad toimuma hakkavad, siis läheb küll. Vedrustuse osas lisaks veel, et DCC on natuke häälekas ning jäik mõnedes situatsioonides. Seda tühjalt sõites, koormaga on vaikne ja mugav.
To motors42 13. november 2019  19:03 Ebasobiv kommentaar
Touareg on põllul kindlasti parem. Alltracki 3cm tõste võib väheks jääda tõepoolest.
... 13. november 2019  19:23 Ebasobiv kommentaar
Kui linnas landcruiserit nän sõitmas tekib alati küsimus et kuhu parklasse ta oma sõnnikulaotaja jättis.Nii algelised ja jubedad on traktorid millel nimeks landcruiser.
Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Ford F-150 Raptor, millega ka meil on olnud võimalus proovisõitu teha, on üks legendaarne "ameeriklane", mis on ehitatud liivadüünidel kihutamiseks. Et aga ka Euroopa inimesed saaks ägedat Raptorit nautida, ...

Tehnika TV - Karantiin

Tehnika TV - Karantiin

Täna proovime, kas ja kuidas õnnestub sidekanalite vahendusel saadet teha, räägime Rando Merega sellest, mis ja miks on television.ee ja kollaboreerime Soundtrapiga.

Motors24 proovisõit - BMW X5 xDrive45e

Motors24 proovisõit - BMW X5 xDrive45e(4)

Kütusekulu- ja CO2 grammide tagaajamine pitsitab ka suurte luksuslike džiipide tootjaid - sealhulgas on "tule alla" sattunud ka BMW X5. Kuidas X5 uute väljakutsetega olla sportlik, aga samas säästlik, hakkama ...

Tehnika TV - Roli Lumi

Tehnika TV - Roli Lumi

Tänases saates selgub, kuidas klaver mängijat õpetab. Ja võimaldab mussi teha ka neil, kes liiga palju muusikateooriast ei tea. Saate Roli Seaboardist leiad siit. 

Motors24 proovisõit - Nissan X-Trail DCT

Motors24 proovisõit - Nissan X-Trail DCT(16)

Kuigi kolmanda põlvkonna X-Trail on turul olnud saadaval juba päris pikalt, on see suutnud ajaproovile siiski päris hästi vastu pidada. Ning viimase mudelivärskendusega on tehtud mõned väga olulised uuendused, ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy Flip

Tehnika TV - Samsung Galaxy Flip(6)

Kokkuvolditav telefon on lõpuks tagasi. Kas voltimisega tasub kiirustada või mitte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLB 250 4MATIC

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLB 250 4MATIC(19)

Kuigi Mercedese tooteportfelli kuulub hetkel juba ligi kümmekond erinevat linna- ja pärisdžiipi, otsustas Mercedes džiibiliste mudelirivi veelgi laiendada ning tuua turule täiesti uue mudelina GLB, mis on ...

 
Tehnika TV - Täiesti juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Täiesti juhtmevabad kõrvaklapid(3)

Täna on laual 13 väikest karpi hinnaga 80-350 eurot. Kas kallid kuularid on paremad, ilusamad või lihtsalt kallimad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Trafic SpaceClass

Motors24 proovisõit - Renault Trafic SpaceClass(6)

Hiljuti uuendatud Renault Trafic sai kolm väga olulist uuendust, mis muutsid Traficu nüüd palju mugavamaks ja turvalisemaks töövahendiks. Ja seekord on meil proovisõiduks muide Traficu kõige luksuslikum ...

Tehnika TV - Kano

Tehnika TV - Kano

Kano PC on arvuti, mille kokkupanek peaks olema jõukohane ka kuueaastastele. Kui jõukohane on see vanainimesele, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4

Motors24 proovisõit - Mini Cooper S E Countryman ALL4(8)

Mini linnadžiibi Cooper Countrymani pistikuhübriid on üks natuke teistmoodi Mini kui tavaliselt - nimelt see suudab ainsa Minina sõita soovi korral ka tagaveolisena.  Auto ninas on 1,5liitrine R3 ...

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(46)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line(8)

Ka Peugeot' "pesamuna" on nüüd moodsa näo ja olekuga ning omab oma klassis ühte parimat välimust. Aga kuidas on lood uue 208 teiste omadustega? Mootorivalikus on pildilolev 1,2-liitrine R3 erinevates ...

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?(4)

Grammofonid on taaskord kuum teema. Kas tõesti on siis vinüülisaund parem kui CD? Vastuseid, nagu selgub, on rohkem kui üks.

Motors24 proovisõit - BMW X6

Motors24 proovisõit - BMW X6(18)

BMW X6 võib julgelt nimetada autoks, mis käivitas 2000ndate esimesel kümnendil moodsate kupeedžiipide moevoolu. Nüüd on ka BMW konkurendid asunud hoolega kupeelikke džiipe tootma, kuid kas uus, kolmanda ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Kolmandal sõidupäeval viib Margus Murakas meid järvejääle, kus on üks Kiale väga sobilik kiire ja lai rada. Saate lõpuks jõuab Kia tagasi oma koju ning uurime, milliseid kahjustusi suutsid Kiale tekitada ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Nädala-paari pärast rabab Samsung meid tõenäoliselt uue supertelefoniga, aga seniks on pakkuda neli säästuversiooni. Millise neist peaks valima, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid(15)

Kuigi uuendatud Discovery Sport näeb välja vägagi sarnane oma eelkäijaga, siis tegelikkuses peidab ennast selle kergelt uuendatud kere all muuhulgas ka täiesti uus platvorm. Kapoti all on nüüd ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Käes on teine sõidupäev Arctic Driving Centeris ning laiem rada võimaldab rohkem lõbutsemist ja külg ees sõitmist. Peagi aga hakkab selguma, et kes tegelikult Kasparit sõitma õpetab - on see siis Margus ...

 
Tehnika TV - Garmini kellad

Tehnika TV - Garmini kellad(1)

Garmin üllitas eelmisel aastal nii palju nuti-spordikellasid, et nende kokkulugemine kestab siiani. Kuidas need kellad konkurentide kõrval paistavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Kia XCeed

Motors24 proovisõit - Kia XCeed (16)

Enamasti "valmistatakse" linnadžiibid mõne luukpära baasil ning tihtipeale iseloomustab neid madal kliirens ja kõrgemapoolne isteasend. Kia on aga uue XCeedi puhul lähenenud asjal natuke teistmoodi. ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa(4)

Kui eelmises osas sai Kia treilerile aetud, siis kolm päeva hiljem saabusimegi Rovaniemi, kus meid parklas ootas juba meie uus sõber Stinger. Sealt võtsime suuna polaarjoonel asuvasse Shelli tanklasse, kust ...

Tehnika TV - CES 2020

Tehnika TV - CES 2020(1)

CES ehk Consumer Electronic Show Las Vegases on selleks aastaks taaskord minevik, aga millist tulevikku seal näidati, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé(30)

Uue aasta esimene proovisõiduauto on midagi väga kiiret - see on neljaukseline luukpära, mis kiirendab "nullist sajani" vaid 3,4 sekundiga, kihutab kuni 310 km/h ning lisaks on see tänasel päeval kõige kiirem ...

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II(3)

Canonit palavalt armastav Kaspar segab asjalikkusele pretendeerivat kaamerasaadet pidevalt oma iPhonega. Ja nii ei jäägi sõltumatul eksperdil Gleni esituses muud üle, kui proovida tulemuste põhjal eristada ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Seekord sai lugu alguse sellest, et Kasparile helistas Margus Murakas, kes kutsus meid kaasa ühele põnevale talvisele sõiduüritusele. Aga nagu teemat uurides selgus, on selleks vaja kõigepealt leida üks sobiv ...

 
Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.Detsembris kasvas uute sõiduautode müük väga tempokalt ületades 2018. aasta detsembri tulemuse koguni 69,5%, ...

Tehnika TV - Head uut aastat!

Tehnika TV - Head uut aastat!(1)

Uue aastakümne saabumise puhul meenutame rõõmu ja kurbusega eelmist.

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1(2)

Lisaks õhudroonidele on DJI-l nüüd pakkuda ka maapealne versioon nimega RoboMaster S1. Kahjuks või õnneks saabub aga robootiline droon umbes tuhande algosana, mis tuleb ise kokku kruvida. Kuidas see kruvimine ...

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria(23)

Seekord keerasime uue 1. seeria BMW nina Vanamõisa vabaõhukeskuse poole ja läksime sinna jõulusid otsima. Häid pühi kõigile!  Baasmootoriks on siin nähaolev 1,5-liitrine R3 bensiinimootor, aga saadaval ...

Tehnika TV - Google Pixel 4

Tehnika TV - Google Pixel 4

Kas Pixel 4 on tõepoolest maailma kõige kiiremini avanev Android-telefon, mis teeb maailma kõige ilusamaid pilte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando(19)

Kui uue SsangYong Rextoniga sai proovisõidul käidud eelmisel kevadel, siis nüüd on Eestisse jõudnud ka täiesti uus Rextoni väiksem vend Korando.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (SsangYong Korando ...

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

GoPro uus mudelivalik toob palju muutusi. Kui toredad need muutused on, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS(33)

Linnadžiipide S-klass ehk Mercedes-Benz GLS on nüüd uus nii sisult kui ka vormilt. Ja muuhulgas on see auto nüüd veel suurem nii välis- kui ka sisemõõtmetelt.  Pikk sai veel pikemaks - teljevahele lisandus ...

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(13)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(22)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

 
Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(7)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(3)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(6)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(15)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...