MOTORS24 TV

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot 508

Viimastel aastatel on muutunud väga populaarseks suure tagaluugiga sedaanid, mis sageli proovivad ka premium-autode segmendist väikest tükikest noolida. Üks selline üllataja on ka Peugeot', kes on oma kunagise ...

KOMMENTAARID (46)

auto24 7. jaanuar 2019  15:10 Ebasobiv kommentaar
Vaevalt X5 sama tagaiste asend on nagu sellel Peugo 508. Pigem mõeldi X6!?
das auto 7. jaanuar 2019  15:34 Ebasobiv kommentaar
Sedaankupee kui selline hakkas levima juba rohkem kui 10 a tagasi. Näiteks 1gen Passat CC oli V6 bensuka ja DSG-kasti ning neljaveolisena nagu metsik loom: 5,6sekiga sajani. Aga mis on selle pesukoti vastav näitaja reaalsuses tänase lumise/jäise ilmaga? Igaljuhul oluliselt nõrgem. Aga kahjuks jah siin videos räägitakse vaid teoreetilisi numbreid.
xcp 7. jaanuar 2019  15:45 Ebasobiv kommentaar
õudne käkk igas mõttes! sama põhimõte nagu stinger,kuid stinger täielik iludus sellise koletise kõrval,prantslastel alati olnud kole maitsemeel autode suhtes...
indrek 7. jaanuar 2019  19:39 Ebasobiv kommentaar
Elusuuruses pole väljanägemisel vigagi,ilmselgelt on prantslased sedaani ja universaali kaduvaks nähtuseks tembeldanud ,ilmselt enamus müüdavaid on kõrgema isteasendiga linnamaasturid või väikeautod.Rihitakse ostjale kes hindab teistsugust väliskuju,kas suund õige näitab aeg.Kui hind ei sobi või välimus ei meeldi tuleb sobivamat autot vaadata,kümne aasta vanuseid volkse ja toyotasid on jalada segada,hinnad soodsad .Mulle ei sobi selline madal auto kuna sissesaamisega probleeme.Täitsa kena auto ,igal juhul eristub tublisti nii ühest seaninaga jaapani autost kui ka sakslastest.
Zx300 7. jaanuar 2019  20:00 Ebasobiv kommentaar
Optima, Superb, Insignia (just selles järjestuses) on tollest uuest 508-st paremad masinad kõik.
Iseenesest kahju, et suurest haibist tuli välja kõigest klassi keskpärane masin, kui sedagi. Ootasin Peugeot'lt enamat. Hinnalt-garantiilt on Kia täna parim, sõiduomadustelt on Superb ja Insignia 508-st selgelt üle, isegi Mazda 6 on selles vallas parem.
Prantsuse siseturul saab ta kahtlemata populaarseks, aga sellest üksi jääb väheks.
digi-digi-digi 7. jaanuar 2019  21:21 Ebasobiv kommentaar
PlayStation generatsiooni auto: 1. rool on "übervinge" nurgeline ja noortepärane 2. kliima- jpm funktsioonid on touchscreeni sisse ära peidetud 3. juht peab olema harjunud et kohe ei juhtu midagi vaid peale igat vajutamist on jälle vaja oodata paar hetke - loading... -
Klaabu trussikud 7. jaanuar 2019  21:32 Ebasobiv kommentaar
Mäletan, kui viiene bemm e60 aastal 2003 välja tuli, siis enamus röökis teemal, et elurõve bemm, et viimane klassikaline bemm jäi kas e34 või e39 disaini. Nüüd, kus e60 on 16 aastat vana, leidub seda iga nurga peal, nagu igat teist eelkäijat. Kindlasti neid omavad/omanud ka kunagised röökijad. Nüüd, kui hind kõigile sobiv, siis nagu kõlbab. Sama lugu on paljude teiste uute autodega, mida maha tehakse, kuid teatud vanuses ja hinnas juba kõlbab küll ja keegi ei ohi!
uk 7. jaanuar 2019  21:35 Ebasobiv kommentaar
Tagant meenutab vanemat Honda Accordi :D
uk 7. jaanuar 2019  21:38 Ebasobiv kommentaar
Lisaks veel see, et telefoni sõiduajal näppida ei või, aga auto enda keerulisemaid puutetundlike ekraane võib näppida.
salatsemine? 7. jaanuar 2019  22:06 Ebasobiv kommentaar
miks saatejuht ei ütle et hübriid on ka tulemas ?
heh 7. jaanuar 2019  22:58 Ebasobiv kommentaar
Ma võiks ka oma parameetrid ette laduda ja selle põhjal väita, et kui see auto ei sobi minu mõõtudega siis on see auto mõttetu , aga ma piirdun ütlemisega et see ei sobi mulle aga kindlasti kellelegi sobib hästi.
Tegelikult mulle on koguaeg meeldinud sellised autod ,mis on autona huvitavad ja ei pea praktilisi väärtusi alati eesrinnas presenteerima .Kuna ka pere teab mis suur pole siis mind ei huvita Superbi jalaruum tagapingil (muide suurem salong, kauem läheb soojaks ).
Ja jumal tänatud, et et meil liigub ringi Giuliaid, uusi Pesukaid, isegi uuendatud Mazda 6 on täitsa tegus rääkimata linnakast cx 5, kahjuks Euroopa turule ülipalju näiteid jagada pole. Premium klassis õnneks on Mersu järel ka Audi ree peale saamas jaautod on nägusad A7 või A5 on ehe näide kuidas võib luukpära ka premiumklassis normaalne välja näha samas Bemul need GT mudelid just kõige ägedamad välja ei kukkunud.
digi.digile. 8. jaanuar 2019  08:57 Ebasobiv kommentaar
Kas ise sõidad veel 20 aastat vana sakslasega, et muudkui pead kliimat reguleerima? Mul on küll aastaringselt 22c peal ja see on ju automaatne- pole veel seda pidanud reguleerima, eriti veel sõidu ajal... Esiklaasile puhumine ja tagaklaasi ja peegli soojenduse nupud on eraldi väljas. Vähem jauramist ja loogilist mõtlemist!
Ain 8. jaanuar 2019  09:15 Ebasobiv kommentaar
Rõõm on näha, et mõni autotootja näeb vaeva ka disainiga. Just disaini poolt on kõikjal selle auto puhul kõrgelt hinnatud. Seega inimesed, kes väidavad, et tegemist on koleda autoga, on tegelikkuses ise puuduliku maitsemeelega. Kuid õnneks on neile välja mõeldud VW perekond ja Toyotad, mis ka kõige ilmetuma maitsega inimesi rõõmustavad. Praktilisuse ja kasutusmugavuse kohapealt oodanuks siiski enamat. Eks see ongi disaintoode ja ilusa välimuse arvelt peab mujal lõivu maksma. Igatahes hetkel on üks valikuvariante tulevikuks.
Digi 8. jaanuar 2019  11:13 Ebasobiv kommentaar
Äkki kaotame kojamehe kangi ka ära ja funktsioonid leiaks ekraanimenüüst. Noh vihmasensor ju automaatselt toimetab. Võib olla mõne arvates pole vaja ise näppida, et jube äge oleks siis!
Gulia 8. jaanuar 2019  13:00 Ebasobiv kommentaar
30+ k eest Peugeot osta? Peab ikka kõrgelt ja õnnetult kukkunud olema!!! Viimane Peugeot mida osta oli 205 GTi. Aga noh, eks igale lollile midagi.
crist 8. jaanuar 2019  16:27 Ebasobiv kommentaar
Sai ka esinduses selles sees istutud ja nuppe näpitud. Jube tilluke ikka seest tõesti. Muidu välimusel ja sisemuse koostekvaliteedil pole viga. Kindlasti ei sobi see masin küll Eesti kliimasse - ukseklaasid ilma raamita ning kui ukse lahti teed, läheb klaas paar senti alla ja kinni pannes tagasi üles. Talvel ilmselt kauaks neid elektriakende mootoreid ei ole ja igal hommikul ei pääsegi ehk autossegi kui õhtul +2 ja hommikul -2... Vanadel Subarutel küll klaas alla ei jooksnud ukse avamisel... Ja muidugi müstiline hind... Pesukott ju... P.S. Ma pole kindlasti pesukottide vastu - maja ees neid mul 2 tükki 407 ja 607 - küll vanad, aga suht väikeste läbisõitudega, mistõttu ka siiani kenasti vastu pidanud. Omamise põhjus: sisuliselt jalgratta hind soetamisel ja madalad pidamiskulud. :-) Niiet tasub aastat 3 oodata ja saabki praeguse "uue" 508 alla 10000 euri kätte :-)
Onu 8. jaanuar 2019  18:35 Ebasobiv kommentaar
Jeerum jeerum, krt Sierra on kah parem. Ainult see öövaatlus oleks võinud kah seal olla :) ja veel tagavedu, olid ajad :)
To Onu 8. jaanuar 2019  21:06 Ebasobiv kommentaar
Kui kiirendust vaadata siis Sierra RS Cosworth on kiirem. Hinna poolest vbl ka
Vol2 8. jaanuar 2019  21:08 Ebasobiv kommentaar
Väärtuse hoidmise poolest kindlasti cossy on parem
mida... 8. jaanuar 2019  23:36 Ebasobiv kommentaar
mind häirib see et autol on kõigest 1,6L mootor aga taha pannakse summutiotsad nagu oleks mingi suurem V6/V8 mootor
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

 
Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(21)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Xtra Motors - Mercedes-Benz Star Experience 2019

Silberauto ja Mercedes-Benz korraldasid ka sellel aastal proovisõidupäeva, mis kandis nime Mercedes-Benz Star Experience. Nagu heaks tavaks saanud, siis oli proovimiseks nii AMG mudelid ringrajal kui ka muudki ...

Tehnika TV - IFA 2019

Tehnika TV - IFA 2019(5)

Täna saab läbi järjekordne IFA ja Glen on järjekordselt Berliinist tagasi asjade ja juttudega.

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco

Motors24 proovisõit - Seat Tarraco(20)

Tarraco on esimene linnadžiip Seati valikus, millel saab näha autotootja värsket disainikeelt ning millel on valikus ka 7 istekohta.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Seat Tarraco 2,0 TSI ...

 
Tehnika TV - Citycoco elektriroller

Tehnika TV - Citycoco elektriroller(1)

E-roller andis meile proovimiseks ühe paksurattalise elektriliikuri, millel nimeks Citycoco CP-1. Kuidas proovimine läks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne Turbo Coupé(14)

Kaspar on senimaani alati rääkinud, et Porsche Cayenne on üks kõige parem linnadžiip. Aga paraku pidi ta oma arvamust hiljuti muutma, sest tegelikult on üks teine džiip veel parem kui Cayenne..    ...

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros

Truck Motors - uus Mercedes-Benz Actros(1)

Uue Actrose suurimaks väliseks uuenduseks on kindlasti suurte küljepeeglite kadumine ning nende asendamine kaamerate ja ekraanidega. Aga see pole sugugi ainus uuendus, sest auto on saanud ka palju targemaks ja ...

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT

Bike Motors - Honda Gold Wing Tour DCT(5)

Honda "kaherattaline auto" on nüüd väiksem ja kiirem. Aga kas ka parem?

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Tehnika TV - Sony ja Sennheiser

Vaatamata kilomeetripikkustele nimedele, on tuliuued Sony WF-1000XM3 ja vähem-uued Sennheiser Momentum True Wireless väga miniatuursed kõrvaklapid ehk moodsalt väljendudes nuppkuularid. Sony on neisse ...

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler

Motors24 proovisõit - Jeep Wrangler(1)

Jeep Wrangler on üks legendaarne maastikuauto, mis on tuntud oma heade maastikuomaduste, aga ka kohati robustsevõitu sõiduomaduste poolest. Uus mudel on nüüd küll väidetavalt oluliselt kasutajasõbralikum, aga ...

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Truck Motors - Scania Driver Competition 2019 finaal

Risto, kes armastab aeg-ajalt veokijuhtide võistlustel käia, osales ka sel kevadel Scania Eesti poolt korraldataval Scania Driver Competitionil. Seal läks tal seekord aga suisa nii hästi, et Eesti esinumbrina ...

 
Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

Tehnika TV - GPad Evo Max ja GPad Blade rulad

GPad on valmis saanud kaks uut rula, millest üks on kiire ja teine on ilus. Kui kiire ja kui ilus, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5

Motors24 proovisõit - Volvo S60 T5(15)

Volvo sõnul on S60 puhul tegemist eelkõige juhile orienteeritud autoga. Ja see on ilmselge vihje, et kuulsale Saksa kolmikule on proovitud taaskord konkurenti luua.  Nagu tavaks saanud - 2-liitrine ...

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL(1)

Google Pixel 3 ja 3 XL olid, või õigemini on väga head nutitelefonid. Aga mitte just liiga odavad. Seda viga proovis Google parandada a-nimeliste säästuversioonidega. Kui hästi see õnnestus, selgub saatest.

Tehnika TV - Honda Super Cub

Tehnika TV - Honda Super Cub(3)

Rohkem kui sada miljonit inimest on otsustanud, et just see kaherattaline liikur on nende jaoks parim. Kas nad tegid ka hea otsuse, võib selguda saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S(16)

See võib tunduda küll uskumatuna, aga Posche on oma raudvara ehk 911 suutnud veel paremaks autoks teha. Ja muide - see ei ole mitte mingisugune facelift, vaid tegu on täiesti uue autoga. Kuju kõlab ...

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Mazda MX-5, Renault Clio R.S. Trophy ja Kia Proceed GT-l tunduvad esmapilgul täiesti erinevate autodena - meie aga viisime need kõik kolm auto24ringile ja leidsime neil siiski mitmeid ühiseid jooni. Millised ...

Tehnika TV - Tollised Canonid

Tehnika TV - Tollised Canonid

Peale mõningat pausi on Canon otsustanud üllitada korraga kaks pisikest ühetollise sensoriga kaamerat G5 X Mark II ja G7 X Mark III, mis peaksid lähiajal müügile jõudma. Miks neist on põhjust rääkida, selgub ...

 
Tehnika TV - FlyKly

Tehnika TV - FlyKly(2)

Milline on ilma ühegi juhtmeta elektriratas ning mis vahe on rattal ja rattal, selgub saatest.

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M(3)

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent(3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town(1)

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4(46)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...

Tehnika TV - Scott ja Cube

Tehnika TV - Scott ja Cube(2)

Täna on teemaks elektrilised jalgrattad ehk pedelecid. Kas elektriline maastikuratas on hea mõte ja miks on Boschi keskjooksumootor parem rummusisesest, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h(4)

Lexuse tootevalikust on senimaani puudunud väike linnadžiip. Nüüdseks on see viga parandatud ning uus väikeauto kannab nime UX. Ja loomulikult, nagu Lexusele kohane, on see auto saadaval ka hübriidina.  ...

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Kevadel, samaaegselt Porsche 992 Eesti esitlusega, sai Porsche Eesti töökojas valmis ka üks põnev Porsche nime kandev neljarattaline, mis aga pole sugugi sportauto ja kannab nime Porsche-Diesel Super 308N. 

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Aastad mööduvad, aga Pureview jääb. Kuidas need aastad Nokia ambitsioonikale supertelefonile on mõjunud, selgub saatest.

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa(2)

Jätkame "ilusalongi" juttudega ning oleme külas Dr. Dipil, kus Kaspari Mercedes on läbimas põhjalikku noorenduskuuri ning vaatame, milline siis näeb välja auto 4 päeva hiljem. 

Motors24 proovisõit - Audi e-tron

Motors24 proovisõit - Audi e-tron(14)

Elektriautod muutuvad üha sarnasemaks "tavaliste" autodega - seda võib öelda nii Jaguar I-Pace'i kui ka Nissan Leafi teine generatsiooni kohta. Järgmise sammu on teinud Audi, kelle uus elektriline e-tron näeb ...

 
Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Seekord sõidab Kaspar oma autoga otse "ilusalongi", mil nimeks Dr. Dip. Aga enne iluprotseduuridega alustamist räägime ka plastidipist ning vesiprindist, millega on võimalik lihtsasti oma autot omanäolisemaks ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa(2)

Täna on vaatluse all neli kõikide miilide tõuksi – GPad Joyride, Minimotors Speedway IV, Inokim OX ja Minimotors Dualtron Ultra. Kas mäkketõusu võidab innukas spordimees jalgrattal või vastupidi, selgub ...

Motors24 proovisõit - Mazda 3

Motors24 proovisõit - Mazda 3(22)

Uus Mazda 3 on hetkel üks kõige ilusama välisdisainiga Jaapani luukpärasid - ja lisaks sellele on ka auto sees leiduv materjalivalik vägagi kvaliteetne. Mazda jätkab endiselt vabalthingavate ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa(4)

Täna on vaatluse all neli viimase miili tõuksi – GPad Lite Max, Ninebot ES1, Xiaomi M365 ja e-TWOW Eco. Kui kiiresti saab nendega mäest üles sõita, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d(5)

Täna astub meie kaamerate ette näitleja ja naljamees Märt Avandi, kes on juba aastaid tegelenud ka heategevusliku Pardiralli korraldamisega. Kuidas aga on selle kõigega seotud Ott Tänak ning mida arvab Märt ...

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Tehnika TV - Huawei P30 Lite(1)

Huawei telefonid võivad ju olla head ja ilusad, aga kas neid üldse tohib enam osta, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque(7)

Kuna Evoque on algusest peale olnud pigem naistele mõeldud auto, siis kutsus Kaspar endale seekord appi hiljuti emaks saanud Getter Jaani, kellega koos nad asuvadki uut Evoque'i hindama. 

 
Tehnika TV - Canon EOS RP

Tehnika TV - Canon EOS RP

Miks võiks mobiili asemel teha mõned pildid fotoaparaadiga? Vastus selgub saatest.