MOTORS24 TV

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (12)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

PROOVISÕIDUD

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid (2)

Hyundai sõnul on see uuendatud Tucson oma klassis uus liider, seega ei jäänudki muud kui selle värske mild hybrid diisliga varustatud Tucsoniga proovisõidule minna.  Proovisõiduauto tehnilised andmed ...

Motors24 proovisõit - Peugeot 508

Viimastel aastatel on muutunud väga populaarseks suure tagaluugiga sedaanid, mis sageli proovivad ka premium-autode segmendist väikest tükikest noolida. Üks selline üllataja on ka Peugeot', kes on oma kunagise ...

KOMMENTAARID (45)

auto24 7. jaanuar 2019  15:10 Ebasobiv kommentaar
Vaevalt X5 sama tagaiste asend on nagu sellel Peugo 508. Pigem mõeldi X6!?
das auto 7. jaanuar 2019  15:34 Ebasobiv kommentaar
Sedaankupee kui selline hakkas levima juba rohkem kui 10 a tagasi. Näiteks 1gen Passat CC oli V6 bensuka ja DSG-kasti ning neljaveolisena nagu metsik loom: 5,6sekiga sajani. Aga mis on selle pesukoti vastav näitaja reaalsuses tänase lumise/jäise ilmaga? Igaljuhul oluliselt nõrgem. Aga kahjuks jah siin videos räägitakse vaid teoreetilisi numbreid.
xcp 7. jaanuar 2019  15:45 Ebasobiv kommentaar
õudne käkk igas mõttes! sama põhimõte nagu stinger,kuid stinger täielik iludus sellise koletise kõrval,prantslastel alati olnud kole maitsemeel autode suhtes...
indrek 7. jaanuar 2019  19:39 Ebasobiv kommentaar
Elusuuruses pole väljanägemisel vigagi,ilmselgelt on prantslased sedaani ja universaali kaduvaks nähtuseks tembeldanud ,ilmselt enamus müüdavaid on kõrgema isteasendiga linnamaasturid või väikeautod.Rihitakse ostjale kes hindab teistsugust väliskuju,kas suund õige näitab aeg.Kui hind ei sobi või välimus ei meeldi tuleb sobivamat autot vaadata,kümne aasta vanuseid volkse ja toyotasid on jalada segada,hinnad soodsad .Mulle ei sobi selline madal auto kuna sissesaamisega probleeme.Täitsa kena auto ,igal juhul eristub tublisti nii ühest seaninaga jaapani autost kui ka sakslastest.
Zx300 7. jaanuar 2019  20:00 Ebasobiv kommentaar
Optima, Superb, Insignia (just selles järjestuses) on tollest uuest 508-st paremad masinad kõik.
Iseenesest kahju, et suurest haibist tuli välja kõigest klassi keskpärane masin, kui sedagi. Ootasin Peugeot'lt enamat. Hinnalt-garantiilt on Kia täna parim, sõiduomadustelt on Superb ja Insignia 508-st selgelt üle, isegi Mazda 6 on selles vallas parem.
Prantsuse siseturul saab ta kahtlemata populaarseks, aga sellest üksi jääb väheks.
digi-digi-digi 7. jaanuar 2019  21:21 Ebasobiv kommentaar
PlayStation generatsiooni auto: 1. rool on "übervinge" nurgeline ja noortepärane 2. kliima- jpm funktsioonid on touchscreeni sisse ära peidetud 3. juht peab olema harjunud et kohe ei juhtu midagi vaid peale igat vajutamist on jälle vaja oodata paar hetke - loading... -
Klaabu trussikud 7. jaanuar 2019  21:32 Ebasobiv kommentaar
Mäletan, kui viiene bemm e60 aastal 2003 välja tuli, siis enamus röökis teemal, et elurõve bemm, et viimane klassikaline bemm jäi kas e34 või e39 disaini. Nüüd, kus e60 on 16 aastat vana, leidub seda iga nurga peal, nagu igat teist eelkäijat. Kindlasti neid omavad/omanud ka kunagised röökijad. Nüüd, kui hind kõigile sobiv, siis nagu kõlbab. Sama lugu on paljude teiste uute autodega, mida maha tehakse, kuid teatud vanuses ja hinnas juba kõlbab küll ja keegi ei ohi!
uk 7. jaanuar 2019  21:35 Ebasobiv kommentaar
Tagant meenutab vanemat Honda Accordi :D
uk 7. jaanuar 2019  21:38 Ebasobiv kommentaar
Lisaks veel see, et telefoni sõiduajal näppida ei või, aga auto enda keerulisemaid puutetundlike ekraane võib näppida.
salatsemine? 7. jaanuar 2019  22:06 Ebasobiv kommentaar
miks saatejuht ei ütle et hübriid on ka tulemas ?
heh 7. jaanuar 2019  22:58 Ebasobiv kommentaar
Ma võiks ka oma parameetrid ette laduda ja selle põhjal väita, et kui see auto ei sobi minu mõõtudega siis on see auto mõttetu , aga ma piirdun ütlemisega et see ei sobi mulle aga kindlasti kellelegi sobib hästi.
Tegelikult mulle on koguaeg meeldinud sellised autod ,mis on autona huvitavad ja ei pea praktilisi väärtusi alati eesrinnas presenteerima .Kuna ka pere teab mis suur pole siis mind ei huvita Superbi jalaruum tagapingil (muide suurem salong, kauem läheb soojaks ).
Ja jumal tänatud, et et meil liigub ringi Giuliaid, uusi Pesukaid, isegi uuendatud Mazda 6 on täitsa tegus rääkimata linnakast cx 5, kahjuks Euroopa turule ülipalju näiteid jagada pole. Premium klassis õnneks on Mersu järel ka Audi ree peale saamas jaautod on nägusad A7 või A5 on ehe näide kuidas võib luukpära ka premiumklassis normaalne välja näha samas Bemul need GT mudelid just kõige ägedamad välja ei kukkunud.
digi.digile. 8. jaanuar 2019  08:57 Ebasobiv kommentaar
Kas ise sõidad veel 20 aastat vana sakslasega, et muudkui pead kliimat reguleerima? Mul on küll aastaringselt 22c peal ja see on ju automaatne- pole veel seda pidanud reguleerima, eriti veel sõidu ajal... Esiklaasile puhumine ja tagaklaasi ja peegli soojenduse nupud on eraldi väljas. Vähem jauramist ja loogilist mõtlemist!
Ain 8. jaanuar 2019  09:15 Ebasobiv kommentaar
Rõõm on näha, et mõni autotootja näeb vaeva ka disainiga. Just disaini poolt on kõikjal selle auto puhul kõrgelt hinnatud. Seega inimesed, kes väidavad, et tegemist on koleda autoga, on tegelikkuses ise puuduliku maitsemeelega. Kuid õnneks on neile välja mõeldud VW perekond ja Toyotad, mis ka kõige ilmetuma maitsega inimesi rõõmustavad. Praktilisuse ja kasutusmugavuse kohapealt oodanuks siiski enamat. Eks see ongi disaintoode ja ilusa välimuse arvelt peab mujal lõivu maksma. Igatahes hetkel on üks valikuvariante tulevikuks.
Digi 8. jaanuar 2019  11:13 Ebasobiv kommentaar
Äkki kaotame kojamehe kangi ka ära ja funktsioonid leiaks ekraanimenüüst. Noh vihmasensor ju automaatselt toimetab. Võib olla mõne arvates pole vaja ise näppida, et jube äge oleks siis!
Gulia 8. jaanuar 2019  13:00 Ebasobiv kommentaar
30+ k eest Peugeot osta? Peab ikka kõrgelt ja õnnetult kukkunud olema!!! Viimane Peugeot mida osta oli 205 GTi. Aga noh, eks igale lollile midagi.
crist 8. jaanuar 2019  16:27 Ebasobiv kommentaar
Sai ka esinduses selles sees istutud ja nuppe näpitud. Jube tilluke ikka seest tõesti. Muidu välimusel ja sisemuse koostekvaliteedil pole viga. Kindlasti ei sobi see masin küll Eesti kliimasse - ukseklaasid ilma raamita ning kui ukse lahti teed, läheb klaas paar senti alla ja kinni pannes tagasi üles. Talvel ilmselt kauaks neid elektriakende mootoreid ei ole ja igal hommikul ei pääsegi ehk autossegi kui õhtul +2 ja hommikul -2... Vanadel Subarutel küll klaas alla ei jooksnud ukse avamisel... Ja muidugi müstiline hind... Pesukott ju... P.S. Ma pole kindlasti pesukottide vastu - maja ees neid mul 2 tükki 407 ja 607 - küll vanad, aga suht väikeste läbisõitudega, mistõttu ka siiani kenasti vastu pidanud. Omamise põhjus: sisuliselt jalgratta hind soetamisel ja madalad pidamiskulud. :-) Niiet tasub aastat 3 oodata ja saabki praeguse "uue" 508 alla 10000 euri kätte :-)
Onu 8. jaanuar 2019  18:35 Ebasobiv kommentaar
Jeerum jeerum, krt Sierra on kah parem. Ainult see öövaatlus oleks võinud kah seal olla :) ja veel tagavedu, olid ajad :)
To Onu 8. jaanuar 2019  21:06 Ebasobiv kommentaar
Kui kiirendust vaadata siis Sierra RS Cosworth on kiirem. Hinna poolest vbl ka
Vol2 8. jaanuar 2019  21:08 Ebasobiv kommentaar
Väärtuse hoidmise poolest kindlasti cossy on parem
mida... 8. jaanuar 2019  23:36 Ebasobiv kommentaar
mind häirib see et autol on kõigest 1,6L mootor aga taha pannakse summutiotsad nagu oleks mingi suurem V6/V8 mootor
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid (2)

Hyundai sõnul on see uuendatud Tucson oma klassis uus liider, seega ei jäänudki muud kui selle värske mild hybrid diisliga varustatud Tucsoniga proovisõidule minna.  Proovisõiduauto tehnilised andmed ...

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (12)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

Tehnika TV - Google Family Link

Tehnika TV - Google Family Link

Kui olete juhtumisi laps, kes sai kingituseks näiteks mobiiltelefoni ja ei raatsi seda enam käest ära panna, on abiks Google Family Link. Kuidas see täpsemalt toimib, selgub saatest. 

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Paneme kõrvuti DJI kuuma kardaanriputi ja GoPro Hero 7 ja proovime aru saada, kas neid üldse saab võrrelda. Osmo Pocket tekitab igatahes segaseid mõtteid – milliseid täpsemalt, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid (21)

Selle aasta viimane proovisõit on 25. sünnipäeva tähistav Kia Sportage, mille esimene põlvkond oli ka Eestis omal ajal üsnagi populaarne auto.  2018. aasta mudeliuuenduse üks olulisim uudis on ...

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Aasta viimase tehnikasaate sisustab viimane GoPro Hero. Mis on hästi ja mis võiks olla veel paremini, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid (29)

Tänases saates on peategelasteks tegelikult kaks autot - esmalt eestlaste kauaagse lemmiku Honda CR-V verivärske 1,5 liitrise turbotatud bensiinimootoriga versioon. Teine kangelane on tema hübriidajamiga ...

Tehnika TV - Jõulusaade 2018

Tehnika TV - Jõulusaade 2018 (2)

Kas võtta laenu või kinkida midagi hoopiski vanaemale? Saatest selgub nii mõndagi.

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace (22)

Ka Jaguar on sunnitud moodsal ajal elektriautode poole vaatama. Siin on nende esimene katsetus, milleks on täiselektriline I-Pace.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro (8)

Tänases saates vaatame muuhulgas, millest on tehtud Huawei uus supertelefon ja räägime kaameratest ka – aga alles 15ndal minutil. Üle hulga aja on kohal ka auhind ja küsimused. 

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo (12)

Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo on meie proovisõiduautode ajaloost ilmselt üks kõige pikema ja keerulisema nimega sõiduk. Aga tegelikult on kõik lihtne - tegu on nimelt universaalkerega Porsche ...

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Täna on saates palju küsimusi ja vähemalt kaks vastust. 

Motors24 proovisõit - Ford Focus

Motors24 proovisõit - Ford Focus (69)

Ford Focus, mis pälvis 1999. aastal Euroopas aasta auto tiitli, on Ford sõnul nüüd parem kui kunagi varem. Lisaks näeb ka sedaankerega Focus nüüd ilus välja.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

 
Tehnika TV - Anki Vector

Tehnika TV - Anki Vector (6)

Kaspar on kuri ja Glen on sentimentaalne - miks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter (7)

Peugeot Partneri ja Citroen Berlingo nimed eestlastele tutvustamist ei vaja. Nüüd on aga istmetega Partner saanud nimeks Rifter ja perekonnas on lisaks Berlingole nüüd ka Opel Combo.  Auto nina on ...

Tehnika TV - Sonos

Tehnika TV - Sonos (5)

Täna on laual Sonos Beam, Sonos One, Sonos Playbar ja põrandal Sonos Sub. Mille poolest on Sonose kõlarid teistmoodi teistest ja mis on trueplay, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe (16)

Hyundai Santa Fe esimest põlvkonda just üleliia ilusaks autoks pidada ei saanud - omapärased punnitavad tuled olid üsnagi harjumatud.  Uus neljanda põlvkonna Santa Fe näeb aga igati moodne välja ja auto ...

Tehnika TV - iPhone XS ja XR

Tehnika TV - iPhone XS ja XR (2)

Tänases saates selgub, miks on viimasel ajal pildis olnud Nokia Lumia ja kuidas profid iPhone’i ekraani heledust reguleerivad. 

Motors24 proovisõit - Audi Q8

Motors24 proovisõit - Audi Q8 (20)

Kui BMW X6 oli Saksa kolmikust esimene, kes sportliku kupeedžiibiga julges lagedale tulla, siis Audi on nüüd, ligi 10 aastat hiljem, viimane. Aga samas on ta ka kõige värskem ja mõneti ka erilisem.  ...

Tehnika TV - Yamaha MusicCast

Tehnika TV - Yamaha MusicCast (2)

Täna on laual Yamaha uued MusicCast-kõlarid 20, 50 ja BAR 400. Proovime aru saada, kui libedalt MusicCast toimib ja kuidas uued kõlarid häälitsevad.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter (2)

Mercedes Sprinter, mida on läbi aegade müüdud ligi sajakolmekümnes riigis enam kui 3.4 miljonit ühikut, on jõudnud oma kolmanda põlvkonnani. Uuendusteks on näiteks ka esiveo võimalus, millel on 80 mm madalam ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9

Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9 (3)

Samsung on valmis saanud maailma kõige kaamerarohkemad telefonid, millel on kahe peale kokku seitse kaamerat – kui eesmisi mitte arvestada. Miks neid nii palju on ja miks üleüldse peaks ostma A-seeria ...

Motors24 proovisõit - Mazda 6

Motors24 proovisõit - Mazda 6 (10)

Mazda 6, mis kunagi sai kuulsaks kui väga roostealdis auto, on tänaseks ennast tõsiselt parandanud - roosteprobleemid on jäänud minevikku ning uue 6 varustus ja salongimaterjalid on ilmselt oma klassi ...

Bike Motors - Yamaha Wide Star

Bike Motors - Yamaha Wide Star (1)

Seekord vaatame üle ühe suuremootorilise Yamaha, mis Motoremi meistrimeeste abiga sai omale uueks nimeks Wide Star. 

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad (1)

Täna on laual kaamerad, millest saab pildi kohe kätte: Polaroid Onestep+, Fujifilm Instax Mini ja SQ6, Kodak Mini Shot, Leica Sofort ja Polaroid Snap ja POP. Nagu saatest selgub, on aga tegemist päris ...

Motors24 proovisõit - Ford F-150

Motors24 proovisõit - Ford F-150 (43)

Ford F-150 on endiselt USA müügitabelite tipus - umbes nii, nagu meil Eestis võimutses mõned ajad tagasi Škoda Octavia ja nüüd teevad sama erinevad linnadžiibid. Seega - võtsimegi portsu erinevaid parameetreid ...

Tehnika TV - King Song 18L

Tehnika TV - King Song 18L (5)

Nüüd on Eestiski saadaval suured ja kiired üherattalised ehk EUC-d. Kui suured ja kiired, selgub saatest.

 
Tehnika TV - Canon EOS R

Tehnika TV - Canon EOS R

EOS R on suur samm Canoni jaoks. Kui suur võiks see samm olla teiste jaoks, proovime selgusele jõuda saates..

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS (12)

Mercedes CLS, mida võib pidada sportlike sedaankupeede pioneeriks, on jõudnud kolmanda põlvkonnani. Ja kuigi ta baseerub E-klassi sedaanil, siis sõiduomadused on tal sootuks teistsugused.  Esiosa disain on ...

Tehnika TV - Photokina 2018

Tehnika TV - Photokina 2018 (3)

Glen käis välismaal ja tõi kaasa komme, asju, pilte ja videoid. Milliseid täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus

Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus (18)

Tegelikult Urus ei ole Lamborghinil sugugi esimene katse maastikusõidukit valmistada - nimelt 80ndate lõpus valmis väikeseerias legendaarne, toonane maailma kõige kiireim maastikuauto Lamborghini LM002.  ...

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex (4)

Need on lastele mõeldud käekellad, millega saab rääkida ja mida saab positsioneerida. Elisa pani neile nimeks Põnniradar ja meie võtsime ja proovisime Põnniradarid laste peal järele. 

Motors24 proovisõit - Kia Ceed

Motors24 proovisõit - Kia Ceed (23)

Kia cee'di uuendamine võeti nii tõsiselt käsile, et isegi nimi on autol uus ja olles nüüd lihtsalt Ceed. Aga tegelikult on veel väga palju asju paremaks tehtud - ja tehtud on suisa nii hästi, et värskes Auto ...

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Täna demonstreerib Glen uskumatult nõtkeid tantsusamme ja jäädvustab selle ilu loomulikult DJI Mavic 2 Pro isiklikult.

 
Motors24 proovisõit - Volvo V60

Motors24 proovisõit - Volvo V60 (19)

Volvo on viimastel aastatel riburada pidi oma mudeleid uuendanud ja nüüd on ette võetud 60-seeria uuendamine. Ja erinevalt eelmisest V60-st, mis oma ruumikusega just väga ei hiilanud, on uus V60 taas üks suur ...

Amperi Garaaž - MoMus külas

Amperi Garaaž - MoMus külas (2)

Mootorispordi Muuseumi eelmises saates sai räägitud muuseumi saamisloost. Nüüd aga läheme piilume muuseumisse sisse ja vaatame, mis seal veel põnevat peale Estonia vormelite leida võib. 

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch (4)

Samsung on taaskord uuendanud oma nutikellade kollektsiooni, mida presenteeriti ka IFAl. Millised on esmased mitte-nii-väga-nutikate kasutajate muljed, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport (6)

Kõige suurema Range Roveriga käisime me hiljuti sõitmas - ja nüüd on järg Land Roveri enda sõnul kõige sportlikuma Range Roveri ehk Range Rover Sporti käes.  Auto ninaosa meenutab nüüd päris palju ...

Tehnika TV - IFA 2018

Tehnika TV - IFA 2018

Internationale Funkausstellung ehk IFA on taaskord läbi saanud ja mõned muljed Berliinist on meiegi lauale jõudnud.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg

Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg (34)

Kui Arteoni afišeeris Volkswagen kui premium-klassi autot, siis uut Touaregi peab Volkswagen suisa oma mudelirivi lipulaevaks.  Jõuallikateks on kas 170 kW või see, 210 kW arendav V6 diisel. Tulevikus ...

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI (1)

VI tähendab, et täna on laual 6+1 fotoaparaati ja proovime aru saada, millise neist peaks ostma. 

 
Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9

Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9 (3)

24. augustil jõuab müügile ilus, suur ja hea Note 9. Proovime aru saada, mis on uut ja mis on vana.

Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud

Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud (1)

Lexus toob 2019. aastal müügile uue hübriid-linnamaasturi UX. Mudel on niivõrd uus, et seda sõidukit ei ole veel seeriaviisiliselt tootma hakatud ja esmaesitlusel Tallinnas näidati auto eeltoodangu versiooni. ...

Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker

Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker (5)

Tänases saates ei selgu, miks peaks kõlarid kaela panema. Küll aga selgub, kuidas kaelkõlarid kõlavad ja milliseid trikke nende sees heliga tehakase.

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT (6)

Ford Mustang GT, mida Eestis müüakse nii USA kui ka Euroopa versioonina, sai mudeliuuenduse käigus kerge näovärskenduse ja teravama pilgu. Aga hoopis olulisem uuendus on see, et mootor on saanud jõudu juurde ...

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu (3)

Kui Mootorispordi Muuseumis asuvatest Estonia vormelitest oleme me juba rääkinud (vaata 1. osa ja 2. osa), siis seekord astub meie kaamera ette Arno Sillat - mees, ilma kelleta meil MoMut sellisel kujul ...

Tehnika TV - Nokia 8110 4G

Tehnika TV - Nokia 8110 4G (6)

Olid ajad, kui Nokia 8110 oli kuum sõna. Kui kuum on uus Nokia 8110 4G, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. (20)

Renault Sporti poolt põhjalikult üle käidud Megane on üks legendaarne sõiduk, mis on hoidnud enda käes ka Nürburgringi kiireima esiveolise tiitlit. Ja ka uus R.S. pole mingi aeglane auto, vaid ta kiirendab ...