Motors24 proovisõit - Ford Focus

Ford Focus, mis pälvis 1999. aastal Euroopas aasta auto tiitli, on Ford sõnul nüüd parem kui kunagi varem. Lisaks näeb ka sedaankerega Focus nüüd ilus välja.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

KOMMENTAARID (69)

2 kysimust 6. detsember 2018  11:56 Ebasobiv kommentaar
Esiteks tekib küsimus miks üldse tehakse miniatuurset 3silindriga 1liitrist mootorit? Kas mitte selleks, et võtaks vähem kütust-aga ju siis ebaõnnestuti selle eesmärgiga.

Teiseks: milleks turbo? Kas mitte parem kiirenduse saamiseks-ju siis ei saadud selle idee teostusega samuti hakkama.

Jokkvärk 6. detsember 2018  18:40 Ebasobiv kommentaar
Vastused 2 küsimusele: 1, et rutem otsa saaks. 2, et veel kiiremini otsa saaks. Tuleb toota saasta ja palju. Varuosasid juba paljudele 10 aasta vanustele ei saa/tehta, sest tootja loodab/ lootis, et need liikurid ei kesta nii kaua. Auto on tarbeese, aga meile veel luksuseseme hinnaga. Sama jutt kehtib tegelikult kogu tehnika kohta ja mida ei ole suudetud mehhaaniliselt ära rikkuda,on elektroonika abiga ikka sinna keeratud.
mida ... 6. detsember 2018  19:47 Ebasobiv kommentaar
mida tähendab F.O.R.D. ? (vt vastust allpool)

Muidugi teadatuntud on see lahendus et fordi kapott käib (osadel mudelitel) lahti mitte salongist vaid nina pealt võtmega. See on just sellepärast et nagunii igapäevaselt enne salongi istumist ja sõitma hakkamist on fordi puhul kõigepealt vaja alustada mootoriruumist. Enne ei saa sõitu teha, kui on vaja näppida ühtteist ja sesmõttes on ford hea masin, enamus asju saab ise ära remmida...

Vastus: Fix Or Repair Daily
eelmisele 7. detsember 2018  06:31 Ebasobiv kommentaar
sinusugused killumeistrid on lasteaias tegijad.
.... 7. detsember 2018  08:49 Ebasobiv kommentaar
Lisaks veel selle: BMW- Bringt Mich nach Werkstatt
v-kaheksa 7. detsember 2018  14:50 Ebasobiv kommentaar
Olen kuulnud, et keskmine sakslane omab üht autot 3 aastat. St et temal on täiesti pohh, kas see auto peab veel 7 või 27 aastat vastu. Ja autotootjal on ka, sest teda huvitab ainult auto esimene omanik. Kõik järgmised omanikud talle kasumit ei too ja võiksid oma autodega üldse kaduda.
nonono 7. detsember 2018  17:30 Ebasobiv kommentaar
Üleüldise keskmise statistika järgi saksas võibolla tulebki kuskil mingi 3a autode vanuseks. Tõenäoliselt on sinna hulka arvestatud ettevõtete liisinguautod. Näiteks minule on jälle mitmeid kordi selgeks saanud, et paljud saksa tavakasutajad-autoomanikud sõidavad ostetud autoga rahulikult mitmeid ja kümneid aastaid kuniks auto laguneb koost või juhtub avarii. Siis on pettumus ja vaja lahti saada, enam ei kõlba. Kui aga kestab et saab bahnil vajutada saab, siis hoitakse heameelega omale.
peavalu 7. detsember 2018  19:55 Ebasobiv kommentaar
rohkem kui 4400 on pahased:

https://www.facebook.com/groups/FordEcoboostNightmare/members/
peavalu2 7. detsember 2018  20:20 Ebasobiv kommentaar
natuke lugemist neile, kes äkki tahaks seda peavalu osta

https://ecoboom.uk/

http://www.roscoereid.com/press/multi-million-pound-ecoboost-engine-compensation-claim-launched-ford/

https://www.youtube.com/watch?v=0CKMFGuGLLo
Müstika 13. detsember 2018  13:18 Ebasobiv kommentaar
Focuse baasmudeli hinnakirja hind oli 2002a 11500euri. Täna on seega hind 50% kõrgemaks aetud. Müstiline lausa. Oleks siis muud näitajad (küt. kulu, kiirendus) ka paremaks läinud. Aga kahjuks mitte üldse. Kuidas leitakse ostjaid sellisele ülehinnatud tehnoloogiale? Tegemist on ju 1l ecoboosti näol äärmiselt tuleohtliku ja ebatöökindla mootoriga. Ju vist inimesed on pimestatud marketingimullist...
Põrguvürst 13. detsember 2018  14:18 Ebasobiv kommentaar
Pange tähele, et selliste ülevõlli autode hinnad langevad mõne aasta pärast kolinal alla. Peab vist pime fordifänn olema, et seda juustu sellise hinnaga osta. Seda võib juba pelgalt selle video põhjal öelda, et hind on tugevalt ülehinnatud. Ja asi pole üldse selles, kas ja kui palju kellelgi raha on selle ostuks, vaid asi on põhimõttes. Mul on ka paljude asjade ostuks raha reaalselt olemas, aga kui need asjad on pushitud kunstlikult kallimaks, et minult see raha kätte saada, siis põhimõtteliselt pole nõus kellelegi lampi raha jagama. See ei ole argument, et nagunii on teised selliste autode hinnad ka tugevalt tõusnud. Tekib tunne, et kas kartellimaffia on omavahel mingid punktid jäigalt kokku leppinud ja ei tagane?
Tere 13. detsember 2018  15:00 Ebasobiv kommentaar
Kui palju on õhku ühe taolise uue auto hinnas? Ja selle all ma mõtlen rahalist suurust ehk summa mida tootja paneb tootele otsa vastavalt oma äranägemise suva järgi. Diilerile jääb nagunii mingi kasum ja tootjapoolsed kulud ning kasumiootuse katab auto nn omahind ära. Kuid on veel üks hinnakomponent - nimelt brändi hinnalisa. Mida nõutum kaubamärk seda suurem number. Ford on tuntud. Ja polegi vahet millist saasta tööta, ikka saab keskmisest kõrgemat hinda küsida. Lihtsalt marketing peab olema seksikas.
Seksikas 13. detsember 2018  15:01 Ebasobiv kommentaar
Presenter võiks ka seksikam olla!
to müstika 13. detsember 2018  17:02 Ebasobiv kommentaar
Auto hind tõusnud 47 %, aga muud hinnad 66%. Seega on baashind suhteliselt odavamaks läinud. Lisaks saad 30% suurema auto.
Marketing 13. detsember 2018  17:06 Ebasobiv kommentaar
Keegi tark on öelnud et turunduse ülesanne on unelmate loomine ja hinnalisa õigustamine. Ford teeb vähemalt ühes osakonnas head tööd. Kahju et samahästi mootoreid ei osata teha.
Ei saa rohkem 13. detsember 2018  17:10 Ebasobiv kommentaar
Kes tahab endale 30% suuremat autot, siis valigu mahukamaid variante, mis mudelirivis olemas. Antud mudeliga võiks saada 20a hiljem ikkagi olulisi tehnoloogilisi edasiminekuid. Kui reklaamitakse ilusat ja paljulubavat Ecoboost lahendust, siis tehtagu päriselt asjalik asi.
Võrdluseks 13. detsember 2018  17:41 Ebasobiv kommentaar
Võrdluseks samal ajal MB C-klassi baashinna muutus +25%
Luksuskaup 13. detsember 2018  17:57 Ebasobiv kommentaar
Selline hinnatase on juba väga lähedal nn luksuslike ja esinduslikke preemiumautode tootjate pakutavale. Ford on enda laiatarbekaubale pannud hinnalipiku, mis on arusaamatult kõrge. Samas pole see keelatud. Ainult kui ostja saab õnnelikuks, aga selle käkiga mitte
Seda et 13. detsember 2018  18:11 Ebasobiv kommentaar
keskmine inimene ei ole viimase 20a jooksul 30% suuremaks läinud, seega ei ole ilmtingimata praktiliselt vaja kolmandiku võrra suuremat autot.
Hinnatõusust 13. detsember 2018  18:44 Ebasobiv kommentaar
Kõik teavad et suitsupakk, õllepurk, viinapudel ja veel paljud asjad ajavad hinnatõusu protsenti üles. Ma vaatan et mõned/paljud arvavad et sellise statistika juures on sama äärse auto eest täitsa ok maksta 50% rohkem. Pmst tundub inimesele et noh et hinnad peavadki kallimaks minema ja palgad on ka kasvanud. Tegelt see on ajupesu. Tark oleks raha hoida ja investeerida tervisesse.
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL

Tehnika TV - Google Pixel 3a ja 3a XL(1)

Google Pixel 3 ja 3 XL olid, või õigemini on väga head nutitelefonid. Aga mitte just liiga odavad. Seda viga proovis Google parandada a-nimeliste säästuversioonidega. Kui hästi see õnnestus, selgub saatest.

Tehnika TV - Honda Super Cub

Tehnika TV - Honda Super Cub(3)

Rohkem kui sada miljonit inimest on otsustanud, et just see kaherattaline liikur on nende jaoks parim. Kas nad tegid ka hea otsuse, võib selguda saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S

Motors24 proovisõit - Porsche 911 Carrera 4S(16)

See võib tunduda küll uskumatuna, aga Posche on oma raudvara ehk 911 suutnud veel paremaks autoks teha. Ja muide - see ei ole mitte mingisugune facelift, vaid tegu on täiesti uue autoga. Kuju kõlab ...

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Xtra Motors - 3 ägedat autot ringrajal

Mazda MX-5, Renault Clio R.S. Trophy ja Kia Proceed GT-l tunduvad esmapilgul täiesti erinevate autodena - meie aga viisime need kõik kolm auto24ringile ja leidsime neil siiski mitmeid ühiseid jooni. Millised ...

Tehnika TV - Tollised Canonid

Tehnika TV - Tollised Canonid

Peale mõningat pausi on Canon otsustanud üllitada korraga kaks pisikest ühetollise sensoriga kaamerat G5 X Mark II ja G7 X Mark III, mis peaksid lähiajal müügile jõudma. Miks neist on põhjust rääkida, selgub ...

Tehnika TV - FlyKly

Tehnika TV - FlyKly(2)

Milline on ilma ühegi juhtmeta elektriratas ning mis vahe on rattal ja rattal, selgub saatest.

Bike Motors - Honda Monkey Z125M

Bike Motors - Honda Monkey Z125M(3)

Kuidas sobitub kuuekümnendatest alguse saanud minimotikas tänase päevaga, selgub saatest.

 
Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent

Tehnika TV - Bolt vs CityBee tõukerattarent(3)

Kui hästi või halvasti laabub asjatundmatutel turistidel elektritõukside laenutamine, selgub saatest.

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Eesti meeskond läheb Amsterdam-Budapest retrorallile

Budapesti ralli (The Budapest Rally) on Amsterdamist, Brüsselist, Lyonist ja Pariisist algav ning mööda maalilisi teid läbi Euroopa kulgev retroralli, mille lõpp-punktiks on Budapest. Teadaolevalt ainuke ...

Xtra Motors - BMW M Town

Xtra Motors - BMW M Town(1)

Ühel kuumal suvepäeval kutsuti meid külla BMW M-linna. Kus asub M-Town ja mis seal täpsemalt toimus, näed juba videost. 

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Racing Motors - Andres Arnoveri Ford Mustang

Kui me Andresel eelmisel korral külas käisime, oli see sinine Mustang tema jaoks nii uus asi, et ta polnud sellega isegi veel kordagi rajale sõitma jõudnud. Seega nüüd uurimegi Andreselt, et kuidas olid uue ...

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Tehnika TV - DJI Osmo Action

Kas Osmo Action lendab paremini kui GoPro Karma, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4

Motors24 proovisõit - Toyota RAV4(46)

Kui esimese põlvkonna RAV4 puhul oli tegu kompaktse linnadžiibiga, siis tänaseks on auto pikkusele lisandunud pea pool meetrit ning tegu on ühe igati suure ja mahuka pereautoga.  Nagu Toyotadel kombeks ...

Tehnika TV - Scott ja Cube

Tehnika TV - Scott ja Cube(2)

Täna on teemaks elektrilised jalgrattad ehk pedelecid. Kas elektriline maastikuratas on hea mõte ja miks on Boschi keskjooksumootor parem rummusisesest, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h

Motors24 proovisõit - Lexus UX 250h(4)

Lexuse tootevalikust on senimaani puudunud väike linnadžiip. Nüüdseks on see viga parandatud ning uus väikeauto kannab nime UX. Ja loomulikult, nagu Lexusele kohane, on see auto saadaval ka hübriidina.  ...

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Motors24 proovisõit - Porsche Super traktor

Kevadel, samaaegselt Porsche 992 Eesti esitlusega, sai Porsche Eesti töökojas valmis ka üks põnev Porsche nime kandev neljarattaline, mis aga pole sugugi sportauto ja kannab nime Porsche-Diesel Super 308N. 

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Tehnika TV - Nokia 9 Pureview

Aastad mööduvad, aga Pureview jääb. Kuidas need aastad Nokia ambitsioonikale supertelefonile on mõjunud, selgub saatest.

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 2. osa(2)

Jätkame "ilusalongi" juttudega ning oleme külas Dr. Dipil, kus Kaspari Mercedes on läbimas põhjalikku noorenduskuuri ning vaatame, milline siis näeb välja auto 4 päeva hiljem. 

Motors24 proovisõit - Audi e-tron

Motors24 proovisõit - Audi e-tron(14)

Elektriautod muutuvad üha sarnasemaks "tavaliste" autodega - seda võib öelda nii Jaguar I-Pace'i kui ka Nissan Leafi teine generatsiooni kohta. Järgmise sammu on teinud Audi, kelle uus elektriline e-tron näeb ...

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Dr. Dip – Auto dip ja iluteenused, 1. osa

Seekord sõidab Kaspar oma autoga otse "ilusalongi", mil nimeks Dr. Dip. Aga enne iluprotseduuridega alustamist räägime ka plastidipist ning vesiprindist, millega on võimalik lihtsasti oma autot omanäolisemaks ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 2.osa(2)

Täna on vaatluse all neli kõikide miilide tõuksi – GPad Joyride, Minimotors Speedway IV, Inokim OX ja Minimotors Dualtron Ultra. Kas mäkketõusu võidab innukas spordimees jalgrattal või vastupidi, selgub ...

 
Motors24 proovisõit - Mazda 3

Motors24 proovisõit - Mazda 3(22)

Uus Mazda 3 on hetkel üks kõige ilusama välisdisainiga Jaapani luukpärasid - ja lisaks sellele on ka auto sees leiduv materjalivalik vägagi kvaliteetne. Mazda jätkab endiselt vabalthingavate ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad, 1. osa(4)

Täna on vaatluse all neli viimase miili tõuksi – GPad Lite Max, Ninebot ES1, Xiaomi M365 ja e-TWOW Eco. Kui kiiresti saab nendega mäest üles sõita, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLE 300d(5)

Täna astub meie kaamerate ette näitleja ja naljamees Märt Avandi, kes on juba aastaid tegelenud ka heategevusliku Pardiralli korraldamisega. Kuidas aga on selle kõigega seotud Ott Tänak ning mida arvab Märt ...

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Tehnika TV - Huawei P30 Lite

Huawei telefonid võivad ju olla head ja ilusad, aga kas neid üldse tohib enam osta, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Evoque(7)

Kuna Evoque on algusest peale olnud pigem naistele mõeldud auto, siis kutsus Kaspar endale seekord appi hiljuti emaks saanud Getter Jaani, kellega koos nad asuvadki uut Evoque'i hindama. 

Tehnika TV - Canon EOS RP

Tehnika TV - Canon EOS RP

Miks võiks mobiili asemel teha mõned pildid fotoaparaadiga? Vastus selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S

Motors24 proovisõit - Porsche Cayenne S(4)

Porsche Cayenne on alati olnud juhitavuse poolest üks parimaid linnadžiipe. Ja nüüd, koos viimase mudeliuuendusega, on ta tõenäoliselt ka üks kõige ilusam linnadžiip.  Cayenne S tähendab 2,9-liitrise ...

 
Tehnika TV - iPad

Tehnika TV - iPad(4)

Kaspar presenteerib uut logo ja Glen on keerulises olukorras. Millises täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Subaru Forester e-Boxer

Motors24 proovisõit - Subaru Forester e-Boxer(17)

Uut Subaru Foresteri asjatundmatuma pilguga vaadates võib tunduda isegi, et auto on täpselt samasuguseks jäänud. Tegelikkus on aga see, et auto täiesti uus - alates selle platvormist kuni uue hübriidse ...

Tehnika TV - Nikon Coolpix P1000 ja Sony A6400

Tehnika TV - Nikon Coolpix P1000 ja Sony A6400(5)

Täna vaatab Glen kilomeetri kauguselt Eesti lippu ja Kaspar autofookustab 0,02 sekundiga.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT S

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT S(12)

Sportautosid, millel kapoti all üle 500 hobujõu, meie proovisõidurubriiki just liiga tihti ei sattu. Seda suurem aga oli rõõm võtta see 2015. mudeliaasta AMG GT S ning teha sellega väike proovisõit. Ja nagu ...

Tehnika TV - HTC Vive Focus

Tehnika TV - HTC Vive Focus

Olge hoiatatud – tänane saade sisaldab audiovisuaalset sisu, mis ei sobi alaealistele. Milline see sisu on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Crafter

Motors24 proovisõit - Volkswagen Crafter(14)

Volkswageni kõige suuremad kaubikud ja bussid on viimase kahe põlvkonna jooksul kandnud Crafteri nime ning eelmise põlvkonna Crafter oli tegelikult hoopis Mercedes-Benz Sprinteri lähisugulane. Nüüd on ...

Tehnika TV - Huawei P30 Pro

Tehnika TV - Huawei P30 Pro(4)

Kokku 5 kaamerat ja täpselt 100 megapikslit. Ja 8,5 kordne optiline suum. Ja see pole veel kõik, sest Huawei uus superkaameratelefon näeb ka pimedas kohas. Mis seal näha on, selgub saates.

 
Motors24 proovisõit - Toyota Corolla

Motors24 proovisõit - Toyota Corolla(33)

Toyota Corolla on olnud läbi põlvkondade vaieldamatult väga populaarne auto. Seega on uuel Corollal vaja väga suured saapad täita ning lisaks peab ta suutma asendada ka puhkusele saadetud Avensist.  ...

Tehnika TV - Microsoft Surface Go

Tehnika TV - Microsoft Surface Go(4)

Lisaks iPadidele ja android-tahvlitele on Microsoftil pakkuda Surface. Miks peaks Surface Go-d eelistama teistele või vastupidi, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Nissan Navara Arctic Trucks AT32

Motors24 proovisõit - Nissan Navara Arctic Trucks AT32(10)

Arctic Trucksi poolt ümber ehitatud Hiluxit oleme teile korra näidanud. Seekord on aga Arctic Trucksi meeskond võtnud ette kõige uuema Navara ning lisanud sinna 32-tollised rattad ning veel üht-teist ...

Truck Motors - Raskeveokid ja altenatiivkütused

Truck Motors - Raskeveokid ja altenatiivkütused(2)

Kui sõiduautode maailmas on hübriidajamid ja alternatiivkütused muutumas üha igapäevasemaks, siis raskeveokitega toimuvad kõik uuendused veidi aeglasemalt. Seega täna ongi teemaks raskeveokid, nende ...

Tehnika TV - Hyundai Kona Electric

Tehnika TV - Hyundai Kona Electric(9)

Kas Tartusse saab, pole enam aktuaalne küsimus. Nüüd tuleb küsida, kas elektriautod on valmis saanud.

Motors24 proovisõit - Ford EcoSport

Motors24 proovisõit - Ford EcoSport(9)

Paar aastat tagasi proovisime äsja Euroopasse jõudnud Ford EcoSporti ja toona ta meile väga head muljet ei jätnud. Nüüd on meil proovimiseks aga uuendatud EcoSport, mis on saanud ka juurde ST-Line paketi.  ...

Ott Tänaku filmile avaldati uus treiler

Ott Tänaku filmile avaldati uus treiler

"Ott Tänak - The Movie" uues treileris ütleb M-Spordi pealik Malcolm Wilson, et Ott on talle nii mõnedki hallid juuksekarvad tekitanud. Juba 11. aprillil kinodes esilinastuv film on ennekõike ühe keerulise ...

 
Tehnika TV - Google Pixel 3

Tehnika TV - Google Pixel 3

Google Pixel 3 on üllatus. Milline, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Cupra Ateca

Motors24 proovisõit - Cupra Ateca(44)

Seati Cupra-mudelid on juba mitmete aastate vältel pakkunud adrenaliinirikkaid sõiduemotsioone. Eelmise aasta lõpus aga teatas Seat, et Cuprast saab nüüd eraldiseisev automark, mille mudelirivisse hakkavad ...

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 2. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 2. osa(3)

Täna hakkavad Dyson 360 Eye, iRobot Roomba i7+ ja Vorwerk Kobold VR300 päriselt imema. Kuidas see läheb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo V60 Cross Country

Motors24 proovisõit - Volvo V60 Cross Country(10)

Uute Volvode mudelirivi on taas täiendust saanud - sedapuhku on V60 saanud omale ümber plastikuringi, kõrgema kliirensi ja Cross Country nime. Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa

Tehnika TV - Robootilised tolmuimejad, 1. osa(2)

Märtsikuu Digist saab lugeda pikemat lugu robotimuritest. Kolm neist võistlejatest – iRobot Roomba i7+, Vorwerk Kobold VR300 ja Dyson 360 Eye on tänases saates laual.

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny

Motors24 proovisõit - Suzuki Jimny(23)

Pisike Suzuki Jimny on läbi aastakümnete pakkunud sõidurõõmu inimestele, kellele meeldib väikese maasturiga metsavahel, mudaaukudes ja liivaluidetel ukerdada. Ja kuigi uus Jimny on täesti uus auto, millel on ...

Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu

Inbank ja auto24 tõid turule uuendusliku autovahetuslaenu(6)

Inbank ja automüügiportaal auto24 pakuvad alates käesolevast nädalast Eesti laenuturul uudset 3-kuulise perioodiga autovahetuslaenu, mis annab autoostjale võimaluse endale uue sõiduki soetada juba enne ...

 
Tehnika TV - Samsung S10

Tehnika TV - Samsung S10(2)

Sedapuhku on Samsungi uusi tippmobiile kolm – S10e, S10 ja S10 Plus. Aga millise neist ostma peaks?