MOTORS24 TV

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(42)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Motors24 proovisõit - Ford Focus

Ford Focus, mis pälvis 1999. aastal Euroopas aasta auto tiitli, on Ford sõnul nüüd parem kui kunagi varem. Lisaks näeb ka sedaankerega Focus nüüd ilus välja.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

KOMMENTAARID (69)

trk 4. detsember 2018  09:04 Ebasobiv kommentaar
Mis vahet on palju see auto maksab 5a pärast. Krt auto on tarbeeses, ostan tarbin ja võtan uue kui vajadus on.
Osta 80k auto ja 5 a pärast müüa 25k maha või siis 25k auto ja 5a pärast 5-6k - ma ei näe vahet. Ainult see vahe, et seda 80k autot ei jõua ei osta ega pidada.
Monk 4. detsember 2018  11:59 Ebasobiv kommentaar
See uue auto vajadus on pisut nagu Monk tegelane, et julge katsuda asju, mida keegi teine puutus. Sama hästi ei saa ju taksosse ka istuda kuna seal on äkki keegi pervert juba hõõrutanud... Aga kuidas resto kahvlit omale suhu julge pista kui see asi on igasugu haigete suust läbi käinud?
....... 4. detsember 2018  13:21 Ebasobiv kommentaar
Uue ostab see, kes ei viitsi suvalisel päeval hakata töökodasid läbi helistama ja remondiaega bronnima. Kui on vaja iga päev sõita, on kindlam uut omada.
Bla 4. detsember 2018  16:32 Ebasobiv kommentaar
Kallimate autode aastase väärtuse languse eest saab juba uue Focuse. Kumb siis rahaliselt mõttekam on.
To Bla 4. detsember 2018  16:48 Ebasobiv kommentaar
Kasulikum osta paar aastat heaperemehelikult hoitud masin. Mitte trendikummardaja moodi ajada taga kõige läikivamat disain-toodet.
... 4. detsember 2018  19:58 Ebasobiv kommentaar
Tegelikult ostab igaüks oma auto vastavalt rahakoti võimekusele. Mõni targem ostab ka odavama auto, kuigi rahakott paks, aga palju on neid, kes kõhna rahakotiga püüavad üle kõrge lati hüpata.
rull 4. detsember 2018  20:06 Ebasobiv kommentaar
20 aastat vana bemmirapes või audilogus on ka oluliselt rohkem mugavust, kui selles fordijunnis.
.... 4. detsember 2018  20:13 Ebasobiv kommentaar
Kogu Eesti kubiseb paksult neid preemium masinatega sõitjaid Audid, BMW-d, MB_d
See kultuur ei hakkagi muutuma enne, kui ei muudeta omi arusaamasid!
Paljude meelest sellepärast sõidetaksegi nende nn "preemiumitega", kuna leitakse, et preztiis on tähtsam ja muidu pole tõsiseltvõetav. Auto kultus on meil ja mujal endistes Nsvl riikides metsikult juurdunud nähe, et läheb veel palju-palju aastaid aega, enne kui midagigi muutuks. Kui noor täna autot vaatab, siis esimene asi ongi nende 3 seast...muu on saast.
Manta 4. detsember 2018  20:21 Ebasobiv kommentaar
Fordid, opelid, Skodad, Renaultid...neid on alati Eestis põlatud ja naeruvääristatud. 90-datel oli seal nimistus tegelikult ka Vw, kui odavautode tootjana. Tänaseks on Vw julmalt edasi arenenud ja need kunagised pilkajad sõidavad meelsasti isegi nendega, ka Skodadega. Olgugi, et tänaseks on paljud margid teinud päris arvestava edasimineku, siis ei taha vaibuda siiani need lood "enne naine l-ts, kui auto opel" "Igast fordist saab, kord Opel kunagi" jutud jne, jne.
autokultus 4. detsember 2018  21:14 Ebasobiv kommentaar
Kogu Eesti kubiseb saksa autodest on liialdus muidugi. Seda esiteks, aga teiseks saksa autod säilivad. Korea jms kahjuks mitte. Ford siiski pigem rohkem siiski ka saksa auto. See selleks.

Mida tegelikult teised naabrid (nt soomlased) meie autopargist arvavad? Nad ütlevad et arusaamatult palju uusi autosid on meil. Ja see ongi minu point. Pole vaja osta jälle ja jälle uut Focuse aastakäiku. Või misiganes muud disainiröögatust. Sõitke edasi rahulikult nende masinatega, mis ära ei lagune. Olgu nad siis A või B tähega algavad.

Lihtsalt pole mõtet maksta üle. Ja see Focus on ülehinnatud, kui vaadata automaatkasti ja hea varustusega modifikatsioone.
Kultusele.. 4. detsember 2018  21:35 Ebasobiv kommentaar
Ei ole liialdus!
Elan kortermajas, mille ees seisab ca 30 autot (püsivad elanikud) neist 19 on saksa autod ja ülejäänud teiste maa tootjatelt. Sakslaste kasuks juba ühe kortermaja põhjal selge ülekaal. Kusjuures ise sõidan ka sakslasega(Vw) :)
Samuti hakkab silma tänavatel ja teede peal saksa autode ülekaal, kuigi neid riise on ka päris palju.
eelmisele 4. detsember 2018  21:41 Ebasobiv kommentaar
No aga need saksa masinad kestavad, sellepärast ongi neid näha. Muud aparaadid, mis on juba kiirelt kasutuskõlbmatuks muutunud, neid ju liikvel enam pole.
to Manta 4. detsember 2018  21:42 Ebasobiv kommentaar
Fordi DNA-st oled midagi kuulnud? Mul tuttav käis autosid proovimas ja välistas kohe Fordi, et ei meeldinud, aga lõpuks ostis Subaru Forresteri. Ma nagu ei osanud midagi öelda. Et kas nagu aru ei saanud, et Fordiga oli sõita parem, salong vaiksem, auto tunnetus parem jne. ei midagi - täpselt see sama luul, et Ford ei ole õige auto. Mondeo on olnud juba kaks viimast mudelit üks vaikseim auto omas klassis üldse näiteks. Istud sisse Focus luukpärasse ja selle masinaga on hea sõita. käikide lülitamine 1,5 Ecco Boosti töö, hea juhitavus. Samuti Fiesta. mõnus auto - olen alati rahul, kui selle reisides rendiautoks saab.
Forrester !!! 4. detsember 2018  21:49 Ebasobiv kommentaar
foRRester, sa ära enam nii palju Bold&Beautiful vaata, eks! Subaru on siiski Forester.
Ahmahlahulaaa 5. detsember 2018  01:58 Ebasobiv kommentaar
Mulle meeldib sõita eesliga, ja elada meeldib jurtas
Aga siin euroopas päris kaif sõita x5ga ja elada põllu peal Üks teise kõrval..
saksa disain 5. detsember 2018  15:37 Ebasobiv kommentaar
Just nädal tagasi sain sõita ühe Ford focusega 2013 aasta oma(sõber korraks laenas)
Ausalt öeldes ise ei ostaks sellist masinat kohe kindlalt. Ma ei tea ehk asi selles, et harjunud mugavamate masinatega, kuid see konkreetne focus kohe mitte ei istunud.
Võibolla see kõige uuem on tunduvalt parem, ei tea pole proovinud, aga öelda, et juba varasemad focused olid väga head, näitab seda, et pole ikka paljusid autosid saadud omavahel võrrelda. Ta ei ole halb auto, kuid minu jaoks täiesti keskpärane ja igav!
"parem kui kunagi varem" 5. detsember 2018  23:50 Ebasobiv kommentaar
antud auto (2018va) teh.andmed:
0-100 km/h: 11,1 s
Kütusekulu (keskmine): 5,7-5,5 l/100km

ja võrdluseks tooks 1998a 1,6L andmed:
0-100 km/h: 11,0 s
Kütusekulu: 5,5 maanteel

Milleks on vaja sellist reklaamijuttu rääkida?
parem ... 5. detsember 2018  23:52 Ebasobiv kommentaar
ehk et kui 20a tagasi olid vananenud tehnikaga samal mudelil pmst samad näitajad, siis mida krdi asja te ajate inimestele ???
Vanhelsing 6. detsember 2018  02:20 Ebasobiv kommentaar
Pealegi 98 aasta focus ei maksnud 98-dal aastal uuena pea pool miljonit krooni (30k eur) Kui arvestades isegi elatustasemete ja hinnatõusude vahet, siis ikkagi on ülemõistuse suur vahe sees. See auto on selgelt ülehinnatud ja juba tänaste palkade ja hinnatasemete juures. Kõva protsent õhku on vahele pistetud.
Selle focuse hind peaks seal 16k algama ja tippversioonis 23k lõppema, siis oleks ok!
30k ostaksin juba oluliselt parema pilli, kuid 1-2 aastat kasutatuna.
Ohtlik 6. detsember 2018  11:41 Ebasobiv kommentaar
Pange Google otsingusse:

"10 cars most likely to kill you"

Võib 1kord arvata kas focus on selles topis...
Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(42)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line(8)

Ka Peugeot' "pesamuna" on nüüd moodsa näo ja olekuga ning omab oma klassis ühte parimat välimust. Aga kuidas on lood uue 208 teiste omadustega? Mootorivalikus on pildilolev 1,2-liitrine R3 erinevates ...

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?(4)

Grammofonid on taaskord kuum teema. Kas tõesti on siis vinüülisaund parem kui CD? Vastuseid, nagu selgub, on rohkem kui üks.

Motors24 proovisõit - BMW X6

Motors24 proovisõit - BMW X6(18)

BMW X6 võib julgelt nimetada autoks, mis käivitas 2000ndate esimesel kümnendil moodsate kupeedžiipide moevoolu. Nüüd on ka BMW konkurendid asunud hoolega kupeelikke džiipe tootma, kuid kas uus, kolmanda ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Kolmandal sõidupäeval viib Margus Murakas meid järvejääle, kus on üks Kiale väga sobilik kiire ja lai rada. Saate lõpuks jõuab Kia tagasi oma koju ning uurime, milliseid kahjustusi suutsid Kiale tekitada ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Nädala-paari pärast rabab Samsung meid tõenäoliselt uue supertelefoniga, aga seniks on pakkuda neli säästuversiooni. Millise neist peaks valima, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid(15)

Kuigi uuendatud Discovery Sport näeb välja vägagi sarnane oma eelkäijaga, siis tegelikkuses peidab ennast selle kergelt uuendatud kere all muuhulgas ka täiesti uus platvorm. Kapoti all on nüüd ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Käes on teine sõidupäev Arctic Driving Centeris ning laiem rada võimaldab rohkem lõbutsemist ja külg ees sõitmist. Peagi aga hakkab selguma, et kes tegelikult Kasparit sõitma õpetab - on see siis Margus ...

Tehnika TV - Garmini kellad

Tehnika TV - Garmini kellad(1)

Garmin üllitas eelmisel aastal nii palju nuti-spordikellasid, et nende kokkulugemine kestab siiani. Kuidas need kellad konkurentide kõrval paistavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Kia XCeed

Motors24 proovisõit - Kia XCeed (16)

Enamasti "valmistatakse" linnadžiibid mõne luukpära baasil ning tihtipeale iseloomustab neid madal kliirens ja kõrgemapoolne isteasend. Kia on aga uue XCeedi puhul lähenenud asjal natuke teistmoodi. ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa(4)

Kui eelmises osas sai Kia treilerile aetud, siis kolm päeva hiljem saabusimegi Rovaniemi, kus meid parklas ootas juba meie uus sõber Stinger. Sealt võtsime suuna polaarjoonel asuvasse Shelli tanklasse, kust ...

Tehnika TV - CES 2020

Tehnika TV - CES 2020(1)

CES ehk Consumer Electronic Show Las Vegases on selleks aastaks taaskord minevik, aga millist tulevikku seal näidati, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé(29)

Uue aasta esimene proovisõiduauto on midagi väga kiiret - see on neljaukseline luukpära, mis kiirendab "nullist sajani" vaid 3,4 sekundiga, kihutab kuni 310 km/h ning lisaks on see tänasel päeval kõige kiirem ...

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II(3)

Canonit palavalt armastav Kaspar segab asjalikkusele pretendeerivat kaamerasaadet pidevalt oma iPhonega. Ja nii ei jäägi sõltumatul eksperdil Gleni esituses muud üle, kui proovida tulemuste põhjal eristada ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Seekord sai lugu alguse sellest, et Kasparile helistas Margus Murakas, kes kutsus meid kaasa ühele põnevale talvisele sõiduüritusele. Aga nagu teemat uurides selgus, on selleks vaja kõigepealt leida üks sobiv ...

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.Detsembris kasvas uute sõiduautode müük väga tempokalt ületades 2018. aasta detsembri tulemuse koguni 69,5%, ...

Tehnika TV - Head uut aastat!

Tehnika TV - Head uut aastat!(1)

Uue aastakümne saabumise puhul meenutame rõõmu ja kurbusega eelmist.

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1(2)

Lisaks õhudroonidele on DJI-l nüüd pakkuda ka maapealne versioon nimega RoboMaster S1. Kahjuks või õnneks saabub aga robootiline droon umbes tuhande algosana, mis tuleb ise kokku kruvida. Kuidas see kruvimine ...

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria(23)

Seekord keerasime uue 1. seeria BMW nina Vanamõisa vabaõhukeskuse poole ja läksime sinna jõulusid otsima. Häid pühi kõigile!  Baasmootoriks on siin nähaolev 1,5-liitrine R3 bensiinimootor, aga saadaval ...

 
Tehnika TV - Google Pixel 4

Tehnika TV - Google Pixel 4

Kas Pixel 4 on tõepoolest maailma kõige kiiremini avanev Android-telefon, mis teeb maailma kõige ilusamaid pilte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando(18)

Kui uue SsangYong Rextoniga sai proovisõidul käidud eelmisel kevadel, siis nüüd on Eestisse jõudnud ka täiesti uus Rextoni väiksem vend Korando.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (SsangYong Korando ...

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

GoPro uus mudelivalik toob palju muutusi. Kui toredad need muutused on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS(33)

Linnadžiipide S-klass ehk Mercedes-Benz GLS on nüüd uus nii sisult kui ka vormilt. Ja muuhulgas on see auto nüüd veel suurem nii välis- kui ka sisemõõtmetelt.  Pikk sai veel pikemaks - teljevahele lisandus ...

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(13)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(22)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack(61)

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(7)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

 
Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(3)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(6)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(15)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(22)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

 
Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...