MOTORS24 TV

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid (2)

Hyundai sõnul on see uuendatud Tucson oma klassis uus liider, seega ei jäänudki muud kui selle värske mild hybrid diisliga varustatud Tucsoniga proovisõidule minna.  Proovisõiduauto tehnilised andmed ...

UUED MUDELID

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (12)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Focus

Ford Focus, mis pälvis 1999. aastal Euroopas aasta auto tiitli, on Ford sõnul nüüd parem kui kunagi varem. Lisaks näeb ka sedaankerega Focus nüüd ilus välja.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

KOMMENTAARID (69)

trk 4. detsember 2018  09:04 Ebasobiv kommentaar
Mis vahet on palju see auto maksab 5a pärast. Krt auto on tarbeeses, ostan tarbin ja võtan uue kui vajadus on.
Osta 80k auto ja 5 a pärast müüa 25k maha või siis 25k auto ja 5a pärast 5-6k - ma ei näe vahet. Ainult see vahe, et seda 80k autot ei jõua ei osta ega pidada.
Monk 4. detsember 2018  11:59 Ebasobiv kommentaar
See uue auto vajadus on pisut nagu Monk tegelane, et julge katsuda asju, mida keegi teine puutus. Sama hästi ei saa ju taksosse ka istuda kuna seal on äkki keegi pervert juba hõõrutanud... Aga kuidas resto kahvlit omale suhu julge pista kui see asi on igasugu haigete suust läbi käinud?
....... 4. detsember 2018  13:21 Ebasobiv kommentaar
Uue ostab see, kes ei viitsi suvalisel päeval hakata töökodasid läbi helistama ja remondiaega bronnima. Kui on vaja iga päev sõita, on kindlam uut omada.
Bla 4. detsember 2018  16:32 Ebasobiv kommentaar
Kallimate autode aastase väärtuse languse eest saab juba uue Focuse. Kumb siis rahaliselt mõttekam on.
To Bla 4. detsember 2018  16:48 Ebasobiv kommentaar
Kasulikum osta paar aastat heaperemehelikult hoitud masin. Mitte trendikummardaja moodi ajada taga kõige läikivamat disain-toodet.
... 4. detsember 2018  19:58 Ebasobiv kommentaar
Tegelikult ostab igaüks oma auto vastavalt rahakoti võimekusele. Mõni targem ostab ka odavama auto, kuigi rahakott paks, aga palju on neid, kes kõhna rahakotiga püüavad üle kõrge lati hüpata.
rull 4. detsember 2018  20:06 Ebasobiv kommentaar
20 aastat vana bemmirapes või audilogus on ka oluliselt rohkem mugavust, kui selles fordijunnis.
.... 4. detsember 2018  20:13 Ebasobiv kommentaar
Kogu Eesti kubiseb paksult neid preemium masinatega sõitjaid Audid, BMW-d, MB_d
See kultuur ei hakkagi muutuma enne, kui ei muudeta omi arusaamasid!
Paljude meelest sellepärast sõidetaksegi nende nn "preemiumitega", kuna leitakse, et preztiis on tähtsam ja muidu pole tõsiseltvõetav. Auto kultus on meil ja mujal endistes Nsvl riikides metsikult juurdunud nähe, et läheb veel palju-palju aastaid aega, enne kui midagigi muutuks. Kui noor täna autot vaatab, siis esimene asi ongi nende 3 seast...muu on saast.
Manta 4. detsember 2018  20:21 Ebasobiv kommentaar
Fordid, opelid, Skodad, Renaultid...neid on alati Eestis põlatud ja naeruvääristatud. 90-datel oli seal nimistus tegelikult ka Vw, kui odavautode tootjana. Tänaseks on Vw julmalt edasi arenenud ja need kunagised pilkajad sõidavad meelsasti isegi nendega, ka Skodadega. Olgugi, et tänaseks on paljud margid teinud päris arvestava edasimineku, siis ei taha vaibuda siiani need lood "enne naine l-ts, kui auto opel" "Igast fordist saab, kord Opel kunagi" jutud jne, jne.
autokultus 4. detsember 2018  21:14 Ebasobiv kommentaar
Kogu Eesti kubiseb saksa autodest on liialdus muidugi. Seda esiteks, aga teiseks saksa autod säilivad. Korea jms kahjuks mitte. Ford siiski pigem rohkem siiski ka saksa auto. See selleks.

Mida tegelikult teised naabrid (nt soomlased) meie autopargist arvavad? Nad ütlevad et arusaamatult palju uusi autosid on meil. Ja see ongi minu point. Pole vaja osta jälle ja jälle uut Focuse aastakäiku. Või misiganes muud disainiröögatust. Sõitke edasi rahulikult nende masinatega, mis ära ei lagune. Olgu nad siis A või B tähega algavad.

Lihtsalt pole mõtet maksta üle. Ja see Focus on ülehinnatud, kui vaadata automaatkasti ja hea varustusega modifikatsioone.
Kultusele.. 4. detsember 2018  21:35 Ebasobiv kommentaar
Ei ole liialdus!
Elan kortermajas, mille ees seisab ca 30 autot (püsivad elanikud) neist 19 on saksa autod ja ülejäänud teiste maa tootjatelt. Sakslaste kasuks juba ühe kortermaja põhjal selge ülekaal. Kusjuures ise sõidan ka sakslasega(Vw) :)
Samuti hakkab silma tänavatel ja teede peal saksa autode ülekaal, kuigi neid riise on ka päris palju.
eelmisele 4. detsember 2018  21:41 Ebasobiv kommentaar
No aga need saksa masinad kestavad, sellepärast ongi neid näha. Muud aparaadid, mis on juba kiirelt kasutuskõlbmatuks muutunud, neid ju liikvel enam pole.
to Manta 4. detsember 2018  21:42 Ebasobiv kommentaar
Fordi DNA-st oled midagi kuulnud? Mul tuttav käis autosid proovimas ja välistas kohe Fordi, et ei meeldinud, aga lõpuks ostis Subaru Forresteri. Ma nagu ei osanud midagi öelda. Et kas nagu aru ei saanud, et Fordiga oli sõita parem, salong vaiksem, auto tunnetus parem jne. ei midagi - täpselt see sama luul, et Ford ei ole õige auto. Mondeo on olnud juba kaks viimast mudelit üks vaikseim auto omas klassis üldse näiteks. Istud sisse Focus luukpärasse ja selle masinaga on hea sõita. käikide lülitamine 1,5 Ecco Boosti töö, hea juhitavus. Samuti Fiesta. mõnus auto - olen alati rahul, kui selle reisides rendiautoks saab.
Forrester !!! 4. detsember 2018  21:49 Ebasobiv kommentaar
foRRester, sa ära enam nii palju Bold&Beautiful vaata, eks! Subaru on siiski Forester.
Ahmahlahulaaa 5. detsember 2018  01:58 Ebasobiv kommentaar
Mulle meeldib sõita eesliga, ja elada meeldib jurtas
Aga siin euroopas päris kaif sõita x5ga ja elada põllu peal Üks teise kõrval..
saksa disain 5. detsember 2018  15:37 Ebasobiv kommentaar
Just nädal tagasi sain sõita ühe Ford focusega 2013 aasta oma(sõber korraks laenas)
Ausalt öeldes ise ei ostaks sellist masinat kohe kindlalt. Ma ei tea ehk asi selles, et harjunud mugavamate masinatega, kuid see konkreetne focus kohe mitte ei istunud.
Võibolla see kõige uuem on tunduvalt parem, ei tea pole proovinud, aga öelda, et juba varasemad focused olid väga head, näitab seda, et pole ikka paljusid autosid saadud omavahel võrrelda. Ta ei ole halb auto, kuid minu jaoks täiesti keskpärane ja igav!
"parem kui kunagi varem" 5. detsember 2018  23:50 Ebasobiv kommentaar
antud auto (2018va) teh.andmed:
0-100 km/h: 11,1 s
Kütusekulu (keskmine): 5,7-5,5 l/100km

ja võrdluseks tooks 1998a 1,6L andmed:
0-100 km/h: 11,0 s
Kütusekulu: 5,5 maanteel

Milleks on vaja sellist reklaamijuttu rääkida?
parem ... 5. detsember 2018  23:52 Ebasobiv kommentaar
ehk et kui 20a tagasi olid vananenud tehnikaga samal mudelil pmst samad näitajad, siis mida krdi asja te ajate inimestele ???
Vanhelsing 6. detsember 2018  02:20 Ebasobiv kommentaar
Pealegi 98 aasta focus ei maksnud 98-dal aastal uuena pea pool miljonit krooni (30k eur) Kui arvestades isegi elatustasemete ja hinnatõusude vahet, siis ikkagi on ülemõistuse suur vahe sees. See auto on selgelt ülehinnatud ja juba tänaste palkade ja hinnatasemete juures. Kõva protsent õhku on vahele pistetud.
Selle focuse hind peaks seal 16k algama ja tippversioonis 23k lõppema, siis oleks ok!
30k ostaksin juba oluliselt parema pilli, kuid 1-2 aastat kasutatuna.
Ohtlik 6. detsember 2018  11:41 Ebasobiv kommentaar
Pange Google otsingusse:

"10 cars most likely to kill you"

Võib 1kord arvata kas focus on selles topis...
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Hyundai Tucson Mild Hybrid (2)

Hyundai sõnul on see uuendatud Tucson oma klassis uus liider, seega ei jäänudki muud kui selle värske mild hybrid diisliga varustatud Tucsoniga proovisõidule minna.  Proovisõiduauto tehnilised andmed ...

Tehnika TV - CES 2019

Tehnika TV - CES 2019

Las Vegases pole küll miinuskraade ega ka lund, aga on CES, mis kahjuks just läbi sai. Loomulikult ei puudunud sealt ka põhiteema – milline täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG G63 (12)

Kui tänapäeval kipuvad autod pahatihti olema igavad tarbeesemed, mis just väga palju emotsioone ei paku, siis Mercedes-AMG mudelitele seda reeglina ette heita ei saa.  Ja eriti juhul, kui on tegu legendaarse ...

Tehnika TV - Google Family Link

Tehnika TV - Google Family Link

Kui olete juhtumisi laps, kes sai kingituseks näiteks mobiiltelefoni ja ei raatsi seda enam käest ära panna, on abiks Google Family Link. Kuidas see täpsemalt toimib, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Peugeot 508

Motors24 proovisõit - Peugeot 508 (45)

Viimastel aastatel on muutunud väga populaarseks suure tagaluugiga sedaanid, mis sageli proovivad ka premium-autode segmendist väikest tükikest noolida. Üks selline üllataja on ka Peugeot', kes on oma kunagise ...

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Tehnika TV - DJI Osmo Pocket

Paneme kõrvuti DJI kuuma kardaanriputi ja GoPro Hero 7 ja proovime aru saada, kas neid üldse saab võrrelda. Osmo Pocket tekitab igatahes segaseid mõtteid – milliseid täpsemalt, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid

Motors24 proovisõit - Kia Sportage Mild Hybrid (21)

Selle aasta viimane proovisõit on 25. sünnipäeva tähistav Kia Sportage, mille esimene põlvkond oli ka Eestis omal ajal üsnagi populaarne auto.  2018. aasta mudeliuuenduse üks olulisim uudis on ...

 
Tehnika TV - GoPro Hero 7

Tehnika TV - GoPro Hero 7

Aasta viimase tehnikasaate sisustab viimane GoPro Hero. Mis on hästi ja mis võiks olla veel paremini, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid

Motors24 proovisõit - uus Honda CR-V ja hübriid (29)

Tänases saates on peategelasteks tegelikult kaks autot - esmalt eestlaste kauaagse lemmiku Honda CR-V verivärske 1,5 liitrise turbotatud bensiinimootoriga versioon. Teine kangelane on tema hübriidajamiga ...

Tehnika TV - Jõulusaade 2018

Tehnika TV - Jõulusaade 2018 (2)

Kas võtta laenu või kinkida midagi hoopiski vanaemale? Saatest selgub nii mõndagi.

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace (22)

Ka Jaguar on sunnitud moodsal ajal elektriautode poole vaatama. Siin on nende esimene katsetus, milleks on täiselektriline I-Pace.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro (8)

Tänases saates vaatame muuhulgas, millest on tehtud Huawei uus supertelefon ja räägime kaameratest ka – aga alles 15ndal minutil. Üle hulga aja on kohal ka auhind ja küsimused. 

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo (12)

Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo on meie proovisõiduautode ajaloost ilmselt üks kõige pikema ja keerulisema nimega sõiduk. Aga tegelikult on kõik lihtne - tegu on nimelt universaalkerega Porsche ...

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Täna on saates palju küsimusi ja vähemalt kaks vastust. 

 
Tehnika TV - Anki Vector

Tehnika TV - Anki Vector (6)

Kaspar on kuri ja Glen on sentimentaalne - miks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter (7)

Peugeot Partneri ja Citroen Berlingo nimed eestlastele tutvustamist ei vaja. Nüüd on aga istmetega Partner saanud nimeks Rifter ja perekonnas on lisaks Berlingole nüüd ka Opel Combo.  Auto nina on ...

Tehnika TV - Sonos

Tehnika TV - Sonos (5)

Täna on laual Sonos Beam, Sonos One, Sonos Playbar ja põrandal Sonos Sub. Mille poolest on Sonose kõlarid teistmoodi teistest ja mis on trueplay, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe (16)

Hyundai Santa Fe esimest põlvkonda just üleliia ilusaks autoks pidada ei saanud - omapärased punnitavad tuled olid üsnagi harjumatud.  Uus neljanda põlvkonna Santa Fe näeb aga igati moodne välja ja auto ...

Tehnika TV - iPhone XS ja XR

Tehnika TV - iPhone XS ja XR (2)

Tänases saates selgub, miks on viimasel ajal pildis olnud Nokia Lumia ja kuidas profid iPhone’i ekraani heledust reguleerivad. 

Motors24 proovisõit - Audi Q8

Motors24 proovisõit - Audi Q8 (20)

Kui BMW X6 oli Saksa kolmikust esimene, kes sportliku kupeedžiibiga julges lagedale tulla, siis Audi on nüüd, ligi 10 aastat hiljem, viimane. Aga samas on ta ka kõige värskem ja mõneti ka erilisem.  ...

Tehnika TV - Yamaha MusicCast

Tehnika TV - Yamaha MusicCast (2)

Täna on laual Yamaha uued MusicCast-kõlarid 20, 50 ja BAR 400. Proovime aru saada, kui libedalt MusicCast toimib ja kuidas uued kõlarid häälitsevad.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter (2)

Mercedes Sprinter, mida on läbi aegade müüdud ligi sajakolmekümnes riigis enam kui 3.4 miljonit ühikut, on jõudnud oma kolmanda põlvkonnani. Uuendusteks on näiteks ka esiveo võimalus, millel on 80 mm madalam ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9

Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9 (3)

Samsung on valmis saanud maailma kõige kaamerarohkemad telefonid, millel on kahe peale kokku seitse kaamerat – kui eesmisi mitte arvestada. Miks neid nii palju on ja miks üleüldse peaks ostma A-seeria ...

Motors24 proovisõit - Mazda 6

Motors24 proovisõit - Mazda 6 (10)

Mazda 6, mis kunagi sai kuulsaks kui väga roostealdis auto, on tänaseks ennast tõsiselt parandanud - roosteprobleemid on jäänud minevikku ning uue 6 varustus ja salongimaterjalid on ilmselt oma klassi ...

Bike Motors - Yamaha Wide Star

Bike Motors - Yamaha Wide Star (1)

Seekord vaatame üle ühe suuremootorilise Yamaha, mis Motoremi meistrimeeste abiga sai omale uueks nimeks Wide Star. 

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad (1)

Täna on laual kaamerad, millest saab pildi kohe kätte: Polaroid Onestep+, Fujifilm Instax Mini ja SQ6, Kodak Mini Shot, Leica Sofort ja Polaroid Snap ja POP. Nagu saatest selgub, on aga tegemist päris ...

Motors24 proovisõit - Ford F-150

Motors24 proovisõit - Ford F-150 (43)

Ford F-150 on endiselt USA müügitabelite tipus - umbes nii, nagu meil Eestis võimutses mõned ajad tagasi Škoda Octavia ja nüüd teevad sama erinevad linnadžiibid. Seega - võtsimegi portsu erinevaid parameetreid ...

Tehnika TV - King Song 18L

Tehnika TV - King Song 18L (5)

Nüüd on Eestiski saadaval suured ja kiired üherattalised ehk EUC-d. Kui suured ja kiired, selgub saatest.

 
Tehnika TV - Canon EOS R

Tehnika TV - Canon EOS R

EOS R on suur samm Canoni jaoks. Kui suur võiks see samm olla teiste jaoks, proovime selgusele jõuda saates..

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS (12)

Mercedes CLS, mida võib pidada sportlike sedaankupeede pioneeriks, on jõudnud kolmanda põlvkonnani. Ja kuigi ta baseerub E-klassi sedaanil, siis sõiduomadused on tal sootuks teistsugused.  Esiosa disain on ...

Tehnika TV - Photokina 2018

Tehnika TV - Photokina 2018 (3)

Glen käis välismaal ja tõi kaasa komme, asju, pilte ja videoid. Milliseid täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus

Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus (18)

Tegelikult Urus ei ole Lamborghinil sugugi esimene katse maastikusõidukit valmistada - nimelt 80ndate lõpus valmis väikeseerias legendaarne, toonane maailma kõige kiireim maastikuauto Lamborghini LM002.  ...

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex (4)

Need on lastele mõeldud käekellad, millega saab rääkida ja mida saab positsioneerida. Elisa pani neile nimeks Põnniradar ja meie võtsime ja proovisime Põnniradarid laste peal järele. 

Motors24 proovisõit - Kia Ceed

Motors24 proovisõit - Kia Ceed (23)

Kia cee'di uuendamine võeti nii tõsiselt käsile, et isegi nimi on autol uus ja olles nüüd lihtsalt Ceed. Aga tegelikult on veel väga palju asju paremaks tehtud - ja tehtud on suisa nii hästi, et värskes Auto ...

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Täna demonstreerib Glen uskumatult nõtkeid tantsusamme ja jäädvustab selle ilu loomulikult DJI Mavic 2 Pro isiklikult.

 
Motors24 proovisõit - Volvo V60

Motors24 proovisõit - Volvo V60 (19)

Volvo on viimastel aastatel riburada pidi oma mudeleid uuendanud ja nüüd on ette võetud 60-seeria uuendamine. Ja erinevalt eelmisest V60-st, mis oma ruumikusega just väga ei hiilanud, on uus V60 taas üks suur ...

Amperi Garaaž - MoMus külas

Amperi Garaaž - MoMus külas (2)

Mootorispordi Muuseumi eelmises saates sai räägitud muuseumi saamisloost. Nüüd aga läheme piilume muuseumisse sisse ja vaatame, mis seal veel põnevat peale Estonia vormelite leida võib. 

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch (4)

Samsung on taaskord uuendanud oma nutikellade kollektsiooni, mida presenteeriti ka IFAl. Millised on esmased mitte-nii-väga-nutikate kasutajate muljed, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport (6)

Kõige suurema Range Roveriga käisime me hiljuti sõitmas - ja nüüd on järg Land Roveri enda sõnul kõige sportlikuma Range Roveri ehk Range Rover Sporti käes.  Auto ninaosa meenutab nüüd päris palju ...

Tehnika TV - IFA 2018

Tehnika TV - IFA 2018

Internationale Funkausstellung ehk IFA on taaskord läbi saanud ja mõned muljed Berliinist on meiegi lauale jõudnud.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg

Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg (34)

Kui Arteoni afišeeris Volkswagen kui premium-klassi autot, siis uut Touaregi peab Volkswagen suisa oma mudelirivi lipulaevaks.  Jõuallikateks on kas 170 kW või see, 210 kW arendav V6 diisel. Tulevikus ...

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI (1)

VI tähendab, et täna on laual 6+1 fotoaparaati ja proovime aru saada, millise neist peaks ostma. 

 
Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9

Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9 (3)

24. augustil jõuab müügile ilus, suur ja hea Note 9. Proovime aru saada, mis on uut ja mis on vana.

Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud

Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud (1)

Lexus toob 2019. aastal müügile uue hübriid-linnamaasturi UX. Mudel on niivõrd uus, et seda sõidukit ei ole veel seeriaviisiliselt tootma hakatud ja esmaesitlusel Tallinnas näidati auto eeltoodangu versiooni. ...

Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker

Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker (5)

Tänases saates ei selgu, miks peaks kõlarid kaela panema. Küll aga selgub, kuidas kaelkõlarid kõlavad ja milliseid trikke nende sees heliga tehakase.

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT (6)

Ford Mustang GT, mida Eestis müüakse nii USA kui ka Euroopa versioonina, sai mudeliuuenduse käigus kerge näovärskenduse ja teravama pilgu. Aga hoopis olulisem uuendus on see, et mootor on saanud jõudu juurde ...

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu (3)

Kui Mootorispordi Muuseumis asuvatest Estonia vormelitest oleme me juba rääkinud (vaata 1. osa ja 2. osa), siis seekord astub meie kaamera ette Arno Sillat - mees, ilma kelleta meil MoMut sellisel kujul ...

Tehnika TV - Nokia 8110 4G

Tehnika TV - Nokia 8110 4G (6)

Olid ajad, kui Nokia 8110 oli kuum sõna. Kui kuum on uus Nokia 8110 4G, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. (20)

Renault Sporti poolt põhjalikult üle käidud Megane on üks legendaarne sõiduk, mis on hoidnud enda käes ka Nürburgringi kiireima esiveolise tiitlit. Ja ka uus R.S. pole mingi aeglane auto, vaid ta kiirendab ...