MOTORS24 TV

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace (15)

Ka Jaguar on sunnitud moodsal ajal elektriautode poole vaatama. Siin on nende esimene katsetus, milleks on täiselektriline I-Pace.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro (7)

Tänases saates vaatame muuhulgas, millest on tehtud Huawei uus supertelefon ja räägime kaameratest ka – aga alles 15ndal minutil. Üle hulga aja on kohal ka auhind ja küsimused. 

Motors24 proovisõit - Volvo XC40

Ka Volvol ei jää muud üle kui joosta kaasa linnamaasturite globaalse buumiga. Seekord on meil proovimiseks äsja ka väärika Euroopa aasta auto tiitli koju toonud Volvo maasturite pesamuna ehk XC40.  Väike ...

KOMMENTAARID (20)

tehnika 29. aprill 2018  15:16 Ebasobiv kommentaar
Issand olgu kiidetud, ühte linnamaasturit oligi jube hädasti juurde vaja.
kiirenduse andmed sajani on valed, koos kalapilguga linnamaasturijuhi mõtlemiskiirusega, kuniks ajju info jõuab et foor roheline ja tegudeks läheb, kulub 30 - 60 sekundit.
Millal Laurit jälle näha saaks? Või MotorsTV'd? Ongi nüüd selline ilane kontorikanade saade?
tehnika 29. aprill 2018  15:19 Ebasobiv kommentaar
*Mitte MotorsTV vaid Bike Motors oli ikka tsiklisaade.
Zolge 29. aprill 2018  16:02 Ebasobiv kommentaar
Väga hea ülevaade!
pole küll 29. aprill 2018  16:02 Ebasobiv kommentaar
eriline autospets aga millegipärast tuli x3 kohe silme ette
maakas 29. aprill 2018  21:20 Ebasobiv kommentaar
Tõeliselt silmatorkav tõesti. Lausa nii palju, et torkab mu silmad peast välja. Üldiselt kole nii seest, kui väljast. Ma ei teagi miks, aga kuidagi häiriv on selle auto disain.
eaggag 29. aprill 2018  21:47 Ebasobiv kommentaar
hakkab juba hiinaka moodi minema-sangyongi sarnane
wifebeater 30. aprill 2018  10:13 Ebasobiv kommentaar
Ssangjong on vähem hiinakas kui kasvõi BMW - Ssangjongil pole hiinas isegi koostetehast.
nojah 30. aprill 2018  11:05 Ebasobiv kommentaar
XC40 tundub täiesti mõttetu valik kui hinnavahe XC60-ga on niivõrd väike.
Kui vaadata XC40 hinda normaalsema mootori puhul ja võtta võrdluseks näiteks Momentum AT8 AWD, tuleb hinnavaheks 4-5 tonni, sõltuvalt sellest kas mootoriks on bensukas või disla.
Aga selle raha eest saab klassi võrra suurema ja parema masina. Nagu ülevaateski öeldi, materjalide kvaliteedi vahe on suur
... 30. aprill 2018  11:38 Ebasobiv kommentaar
Võrdled võrreldamatuid. 4-5 tuhat on vahe siis, kui valida XC40 kõige võimsam bensiinimootor ja XC60 kõige nõrgem bensiinimootor. Võta võrdlusesse XC60 T6 Momentum AT8 AWD ja vahe 13000 eurot. T8 puhul lisa 9000 eurot otsa.
nojah 30. aprill 2018  12:19 Ebasobiv kommentaar
Minu meelest jälle täiesti võrreldav võrdlus. Seda mõtlesingi et XC40 kõige võimsam bensukas on sama mis XC60 kõige lahjem. Võimekuse vahe tuleb kaaluvahest, aga 6,5 vs 6,9s sajani on aktsepteeritav. T3 XC40l on ilmselgelt liiga lahja. T4ga säästaks, aga kiirendus 8,5 sajani ongi aeglasemast klassist.
T6 XC60-l 5,9ga on jällegi suurem vahe kui T5 vahe erinevatel masinatel, nii et selle eest peabki rohkem maksma.
... 30. aprill 2018  12:42 Ebasobiv kommentaar
Arvata võib, et AMG GLC on kallim kui tavaline GLE. Vaata teiste tootjate hinnakirja ja näed täpselt sama mustrit. 8,5 on aeglane? Mina sõidan autoga, mille kiirendus 0-100 km/h on 12,7 tehase andmetel. Arvestades, et auto on 19 aastat vana ja mitte kõige eeskujulikumas konditsioonis, siis võib sekund-paar veel otsa lisada. Tallinn-Tartu/Tallinn-Pärnu tipptunnil on keeruline mööda saada, aga muul ajal küll üldiselt probleemi ei ole. Sõitsin ka tööasjus autoga, mille kiirendus 6 sekundit ja tundus väga kiire mitte lihtsalt aksepteeritav. 6 sekundit on kuumpärade mängumaa. Golf GTI on enamvähem sellise kiirendusega ja reaalselt lihtsalt liiklemiseks ei ole kiiremat kui 6 sekundit kohe kindlasti vaja. Lõbusõiduks ehk on.
Midaiganes 1. mai 2018  00:17 Ebasobiv kommentaar
Haiged spetsialistid koos. Eestlased ikka kibestunud jorrid. 8.5 sek 100ni aeglane? Te poleerite tala foori taga, istute oma nutitelefonides, normaalse rohelisega ei suuda startidagi ja räägite aeglane? Kuhu sul seda kiirendust vaja on?
........ 1. mai 2018  07:42 Ebasobiv kommentaar
Kiirendust on vaja selleks, et naabrimehe auto üle lüüa. Kui ta teada saab, et sul vinge pill, siis tõmbub madalamaks kui muru.
Sd 1. mai 2018  09:29 Ebasobiv kommentaar
Nali on see, kui üks üritab kõigest väest oma naabrimehe autot üle lüüa, aga naabrimeest absoluutselt ei huvita see, mis auto naaber nüüd ostis, õigupoolest ei pruugi seda nädal otsa tähelegi panna. Või ka see, kui naabrimees sõidab aeglase ja odava autoga, aga tal on see teadmine, et ükskõik, mis auto keegi ostab, ta võib iga kell selle mitmekordselt üle trumbata. Üks punnitab ja raiskab raha, et kõvem mees välja paista, teine on palju jõukam, kihistab vaikselt naeru ja elab oma elu edasi.
Kristjan 1. mai 2018  09:39 Ebasobiv kommentaar
Miks pole sõnagi sellest, et Volvo kuulub hiinlastele. Seda võiks ikka igaüks teada, kes Volvo soetamise peale mõtleb. Ja miks alles nüüd, kui Volvo hiinlastele maha parseldati, on hakatud igale poole Rootsi lippu toppima?
........ 1. mai 2018  10:03 Ebasobiv kommentaar
Tänapäeval pole üldse enam oluline, mis või kes millelegi või kellelegi kuulub- rikas ostab omale firma ja ainus eesmärk on sealt kasumit saada. Kui hakata automaailma lahkama, siis juba ammu ei ole enam paljusid rahvuslikke marke olemas, omanikud istuvad hoopis kuskil teises riigis või mandril või on kaks-kolm tootjat kokku koondunud ja vorbivad ühte mudelit erineva välimusega.
to nojah 1. mai 2018  14:39 Ebasobiv kommentaar
Alati ei pea vist kriteeriumiks olema, et saaks sama raha eest võimalikult suure auto. Kui keegi hakkab rääkima suure auto paremast juhtavusest, siis ma esitan alati ühe küsimuse - miks WRC rallikad on tehtud väikeautode baasil?
Nullist sajani 1. mai 2018  17:51 Ebasobiv kommentaar
Ei sõideta mööda, vähemalt mitte maanteel ja teisest autost...
to to nojah 1. mai 2018  22:08 Ebasobiv kommentaar
FIA käseb oma reeglites. Üks hetk oli neil mõttes küll, et võiks keskklassi baasil teha e. toona i40, Mondeo, Passat, C5. Tõsi on aga see, et paljudel rallidel nii suurte autodega eriti kiiretsi liikuda ei saaks ning probleem pole otseselt juhitavuses, vaid katsete eripäras, väiksemaga mahub paremini.
to to to nojah 5. mai 2018  09:33 Ebasobiv kommentaar
no ma ei tea - mingi aeg oli WRC-s Peugeot 206 tegija, siis Peugeoti turundusinimesed surusid peale, et promoda on vaja suuruselt järgmist mudelit 307. sellest tehtigi rallikas ja kõik hakkas ralli tulemuste osas minema allamäge.

80-datel oli ju sama kunagi lõi platsi puhtaks Audi Quattro, aga ühel hetkel kui tuli Peugeot 205 T16, mis oli lisaks keskmootorile ka pisike ning kolaka Audiga oli raske konkureerida. Aga selge see, et sirgel ja siledal teel on suure autoga sõita mugavam, rekkaga muuseas veel mõnusam.
Nimi :
Kommentaar :
 
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar I-Pace (15)

Ka Jaguar on sunnitud moodsal ajal elektriautode poole vaatama. Siin on nende esimene katsetus, milleks on täiselektriline I-Pace.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 20 Pro (7)

Tänases saates vaatame muuhulgas, millest on tehtud Huawei uus supertelefon ja räägime kaameratest ka – aga alles 15ndal minutil. Üle hulga aja on kohal ka auhind ja küsimused. 

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo

Motors24 proovisõit - Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo (11)

Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo on meie proovisõiduautode ajaloost ilmselt üks kõige pikema ja keerulisema nimega sõiduk. Aga tegelikult on kõik lihtne - tegu on nimelt universaalkerega Porsche ...

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Tehnika TV - Garmin Forerunner 645 Music

Täna on saates palju küsimusi ja vähemalt kaks vastust. 

Motors24 proovisõit - Ford Focus

Motors24 proovisõit - Ford Focus (69)

Ford Focus, mis pälvis 1999. aastal Euroopas aasta auto tiitli, on Ford sõnul nüüd parem kui kunagi varem. Lisaks näeb ka sedaankerega Focus nüüd ilus välja.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: 

Tehnika TV - Anki Vector

Tehnika TV - Anki Vector (6)

Kaspar on kuri ja Glen on sentimentaalne - miks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter

Motors24 proovisõit - Peugeot Rifter (7)

Peugeot Partneri ja Citroen Berlingo nimed eestlastele tutvustamist ei vaja. Nüüd on aga istmetega Partner saanud nimeks Rifter ja perekonnas on lisaks Berlingole nüüd ka Opel Combo.  Auto nina on ...

 
Tehnika TV - Sonos

Tehnika TV - Sonos (5)

Täna on laual Sonos Beam, Sonos One, Sonos Playbar ja põrandal Sonos Sub. Mille poolest on Sonose kõlarid teistmoodi teistest ja mis on trueplay, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe

Motors24 proovisõit - Hyundai Santa Fe (16)

Hyundai Santa Fe esimest põlvkonda just üleliia ilusaks autoks pidada ei saanud - omapärased punnitavad tuled olid üsnagi harjumatud.  Uus neljanda põlvkonna Santa Fe näeb aga igati moodne välja ja auto ...

Tehnika TV - iPhone XS ja XR

Tehnika TV - iPhone XS ja XR (2)

Tänases saates selgub, miks on viimasel ajal pildis olnud Nokia Lumia ja kuidas profid iPhone’i ekraani heledust reguleerivad. 

Motors24 proovisõit - Audi Q8

Motors24 proovisõit - Audi Q8 (19)

Kui BMW X6 oli Saksa kolmikust esimene, kes sportliku kupeedžiibiga julges lagedale tulla, siis Audi on nüüd, ligi 10 aastat hiljem, viimane. Aga samas on ta ka kõige värskem ja mõneti ka erilisem.  ...

Tehnika TV - Yamaha MusicCast

Tehnika TV - Yamaha MusicCast (2)

Täna on laual Yamaha uued MusicCast-kõlarid 20, 50 ja BAR 400. Proovime aru saada, kui libedalt MusicCast toimib ja kuidas uued kõlarid häälitsevad.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz Sprinter (2)

Mercedes Sprinter, mida on läbi aegade müüdud ligi sajakolmekümnes riigis enam kui 3.4 miljonit ühikut, on jõudnud oma kolmanda põlvkonnani. Uuendusteks on näiteks ka esiveo võimalus, millel on 80 mm madalam ...

Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9

Tehnika TV - Samsung Galaxy A7 ja A9 (3)

Samsung on valmis saanud maailma kõige kaamerarohkemad telefonid, millel on kahe peale kokku seitse kaamerat – kui eesmisi mitte arvestada. Miks neid nii palju on ja miks üleüldse peaks ostma A-seeria ...

 
Motors24 proovisõit - Mazda 6

Motors24 proovisõit - Mazda 6 (10)

Mazda 6, mis kunagi sai kuulsaks kui väga roostealdis auto, on tänaseks ennast tõsiselt parandanud - roosteprobleemid on jäänud minevikku ning uue 6 varustus ja salongimaterjalid on ilmselt oma klassi ...

Bike Motors - Yamaha Wide Star

Bike Motors - Yamaha Wide Star (1)

Seekord vaatame üle ühe suuremootorilise Yamaha, mis Motoremi meistrimeeste abiga sai omale uueks nimeks Wide Star. 

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad

Tehnika TV - Kiirpildikaamerad (1)

Täna on laual kaamerad, millest saab pildi kohe kätte: Polaroid Onestep+, Fujifilm Instax Mini ja SQ6, Kodak Mini Shot, Leica Sofort ja Polaroid Snap ja POP. Nagu saatest selgub, on aga tegemist päris ...

Motors24 proovisõit - Ford F-150

Motors24 proovisõit - Ford F-150 (43)

Ford F-150 on endiselt USA müügitabelite tipus - umbes nii, nagu meil Eestis võimutses mõned ajad tagasi Škoda Octavia ja nüüd teevad sama erinevad linnadžiibid. Seega - võtsimegi portsu erinevaid parameetreid ...

Tehnika TV - King Song 18L

Tehnika TV - King Song 18L (5)

Nüüd on Eestiski saadaval suured ja kiired üherattalised ehk EUC-d. Kui suured ja kiired, selgub saatest.

Tehnika TV - Canon EOS R

Tehnika TV - Canon EOS R

EOS R on suur samm Canoni jaoks. Kui suur võiks see samm olla teiste jaoks, proovime selgusele jõuda saates..

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz CLS (12)

Mercedes CLS, mida võib pidada sportlike sedaankupeede pioneeriks, on jõudnud kolmanda põlvkonnani. Ja kuigi ta baseerub E-klassi sedaanil, siis sõiduomadused on tal sootuks teistsugused.  Esiosa disain on ...

 
Tehnika TV - Photokina 2018

Tehnika TV - Photokina 2018 (3)

Glen käis välismaal ja tõi kaasa komme, asju, pilte ja videoid. Milliseid täpsemalt, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus

Motors24 proovisõit - Lamborghini Urus (18)

Tegelikult Urus ei ole Lamborghinil sugugi esimene katse maastikusõidukit valmistada - nimelt 80ndate lõpus valmis väikeseerias legendaarne, toonane maailma kõige kiireim maastikuauto Lamborghini LM002.  ...

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex

Tehnika TV - MyKi ja Wonlex (4)

Need on lastele mõeldud käekellad, millega saab rääkida ja mida saab positsioneerida. Elisa pani neile nimeks Põnniradar ja meie võtsime ja proovisime Põnniradarid laste peal järele. 

Motors24 proovisõit - Kia Ceed

Motors24 proovisõit - Kia Ceed (23)

Kia cee'di uuendamine võeti nii tõsiselt käsile, et isegi nimi on autol uus ja olles nüüd lihtsalt Ceed. Aga tegelikult on veel väga palju asju paremaks tehtud - ja tehtud on suisa nii hästi, et värskes Auto ...

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Täna demonstreerib Glen uskumatult nõtkeid tantsusamme ja jäädvustab selle ilu loomulikult DJI Mavic 2 Pro isiklikult.

Motors24 proovisõit - Volvo V60

Motors24 proovisõit - Volvo V60 (19)

Volvo on viimastel aastatel riburada pidi oma mudeleid uuendanud ja nüüd on ette võetud 60-seeria uuendamine. Ja erinevalt eelmisest V60-st, mis oma ruumikusega just väga ei hiilanud, on uus V60 taas üks suur ...

Amperi Garaaž - MoMus külas

Amperi Garaaž - MoMus külas (2)

Mootorispordi Muuseumi eelmises saates sai räägitud muuseumi saamisloost. Nüüd aga läheme piilume muuseumisse sisse ja vaatame, mis seal veel põnevat peale Estonia vormelite leida võib. 

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch (4)

Samsung on taaskord uuendanud oma nutikellade kollektsiooni, mida presenteeriti ka IFAl. Millised on esmased mitte-nii-väga-nutikate kasutajate muljed, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport (6)

Kõige suurema Range Roveriga käisime me hiljuti sõitmas - ja nüüd on järg Land Roveri enda sõnul kõige sportlikuma Range Roveri ehk Range Rover Sporti käes.  Auto ninaosa meenutab nüüd päris palju ...

Tehnika TV - IFA 2018

Tehnika TV - IFA 2018

Internationale Funkausstellung ehk IFA on taaskord läbi saanud ja mõned muljed Berliinist on meiegi lauale jõudnud.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg

Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg (34)

Kui Arteoni afišeeris Volkswagen kui premium-klassi autot, siis uut Touaregi peab Volkswagen suisa oma mudelirivi lipulaevaks.  Jõuallikateks on kas 170 kW või see, 210 kW arendav V6 diisel. Tulevikus ...

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI (1)

VI tähendab, et täna on laual 6+1 fotoaparaati ja proovime aru saada, millise neist peaks ostma. 

Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9

Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9 (3)

24. augustil jõuab müügile ilus, suur ja hea Note 9. Proovime aru saada, mis on uut ja mis on vana.

Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud

Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud (1)

Lexus toob 2019. aastal müügile uue hübriid-linnamaasturi UX. Mudel on niivõrd uus, et seda sõidukit ei ole veel seeriaviisiliselt tootma hakatud ja esmaesitlusel Tallinnas näidati auto eeltoodangu versiooni. ...

 
Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker

Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker (5)

Tänases saates ei selgu, miks peaks kõlarid kaela panema. Küll aga selgub, kuidas kaelkõlarid kõlavad ja milliseid trikke nende sees heliga tehakase.

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT (6)

Ford Mustang GT, mida Eestis müüakse nii USA kui ka Euroopa versioonina, sai mudeliuuenduse käigus kerge näovärskenduse ja teravama pilgu. Aga hoopis olulisem uuendus on see, et mootor on saanud jõudu juurde ...

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu (3)

Kui Mootorispordi Muuseumis asuvatest Estonia vormelitest oleme me juba rääkinud (vaata 1. osa ja 2. osa), siis seekord astub meie kaamera ette Arno Sillat - mees, ilma kelleta meil MoMut sellisel kujul ...

Tehnika TV - Nokia 8110 4G

Tehnika TV - Nokia 8110 4G (6)

Olid ajad, kui Nokia 8110 oli kuum sõna. Kui kuum on uus Nokia 8110 4G, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. (20)

Renault Sporti poolt põhjalikult üle käidud Megane on üks legendaarne sõiduk, mis on hoidnud enda käes ka Nürburgringi kiireima esiveolise tiitlit. Ja ka uus R.S. pole mingi aeglane auto, vaid ta kiirendab ...

Tehnika TV - Yuneec Typhoon H Plus

Tehnika TV - Yuneec Typhoon H Plus

Yuneecist pole pikalt midagi kuulda olnud, aga nüüd on selge, millega mehed tegelesid – kohal on uus Typhoon H Plus. Kui kaugele uus H lendab ja kuidas tehisintellekt nimega Intel Realsense takistustest mööda ...

Motors24 proovisõit - Ford Fiesta ST

Motors24 proovisõit - Ford Fiesta ST (10)

Viimasel ajal kipuvad kuumad luukpärad muutuma üha raskemaks ja suuremaks, minetades sellega kohati oma algset eesmärki olla kerge, vilgas ja lõbusalt sõitmise auto. Ja sellepärast on autotootjad võtnud ette ...

 
Tehnika TV - Kokkupandavad elektrirattad

Tehnika TV - Kokkupandavad elektrirattad (1)

Nende nimed on GPad Bergen ja GPad Vasa, nad ei sõida 85 km/h ja näevad välja nagu ühed tavalised kokukad ehk kokkuvolditavad linnarattad. Miks neist tasus saade teha, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover (23)

Land Roveri džiibivaliku kõige suurema Range Roveri esimene põlvkond oli tootmises ligi 25 aastat ja tänaseks on jõutud neljanda põlvkonnani.  Hiljuti sai Range Rover ka mudeliuuenduse ja omab nüüd väiksema ...

Tehnika TV - Sõidusalvestid

Tehnika TV - Sõidusalvestid

Täna on esiklaasi küljes nii mõnedki sõidukaamerad: Garmin Dash Cam 55, Garmin Dash Cam 65, Navitel R1000, Prestigio Roadrunner 545 GPS, Road Eyes recSMART, Transcend DrivePro 230 ja Xiaomi Mijia Dash Cam. ...

Motors24 proovisõit - Opel Insignia Country Tourer

Motors24 proovisõit - Opel Insignia Country Tourer (24)

Jätkame kõrgemate sõiduautodega - kui eelmisel nädalal oli proovisõiduautoks Subaru Outback, siis seekord vaatame üle Opeli teise põlvkonna Country Toureri. Country Toureri kapoti all on veel Opeli mootor, ...

Tehnika TV - GPad F3

Tehnika TV - GPad F3 (2)

GPad F3 on peaaegu tavaline elektritõuks, mis on tavalisest natuke kiirem. Kui kiire, selgub saatest. 

Tondi Selveri ristmikul muutub alates esmaspäevast liikluskorraldus

Tondi Selveri ristmikul muutub alates esmaspäevast liikluskorraldus

Esmaspäeval, 16. juulil alustatakse A. H. Tammsaare tee – Tondi tn – Rahumäe tee ristmiku II etapi ehitustöödega, mille käigus muudetakse ajavahemikul 16.07.18 – 22.07.18 ristmiku liikluskorraldust. ...

Motors24 proovisõit - Subaru Outback

Motors24 proovisõit - Subaru Outback (34)

Subaru Outback, mida eelmisel korral ka Männikul testimas käisime, on saanud taaskord veidi ilusamaks ja targemaks. Seega proovisimegi järele kuidas sõidab kõige uuem Outback.  Proovisõiduauto tehnilised ...

 
Tehnika TV - Neli Nokiat

Tehnika TV - Neli Nokiat (1)

Nokia tuletab nelja uue androidiga meelde, et on tagasi tegijate hulgas: Nokia 1, Nokia 6.1, Nokia 7 plus ja Nokia 8 Sirocco. Palju on uutes Nokiates “nokiat” ja kas sellise raha eest selliseid asju tasub ...