MOTORS24 TV

Motors24 proovisõit - Kia Ceed

Motors24 proovisõit - Kia Ceed (6)

Kia Cee'di uuendamine võeti nii tõsiselt käsile, et isegi nimi on autol uus ja olles nüüd lihtsalt Ceed. Aga tegelikult on veel väga palju asju paremaks tehtud - ja tehtud on suisa nii hästi, et värskes Auto ...

MEELELAHUTUS

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Täna demonstreerib Glen uskumatult nõtkeid tantsusamme ja jäädvustab selle ilu loomulikult DJI Mavic 2 Pro isiklikult.

Motors24 proovisõit - Volvo XC40

Ka Volvol ei jää muud üle kui joosta kaasa linnamaasturite globaalse buumiga. Seekord on meil proovimiseks äsja ka väärika Euroopa aasta auto tiitli koju toonud Volvo maasturite pesamuna ehk XC40.  Väike ...

KOMMENTAARID (20)

tehnika 29. aprill 2018  15:16 Ebasobiv kommentaar
Issand olgu kiidetud, ühte linnamaasturit oligi jube hädasti juurde vaja.
kiirenduse andmed sajani on valed, koos kalapilguga linnamaasturijuhi mõtlemiskiirusega, kuniks ajju info jõuab et foor roheline ja tegudeks läheb, kulub 30 - 60 sekundit.
Millal Laurit jälle näha saaks? Või MotorsTV'd? Ongi nüüd selline ilane kontorikanade saade?
tehnika 29. aprill 2018  15:19 Ebasobiv kommentaar
*Mitte MotorsTV vaid Bike Motors oli ikka tsiklisaade.
Zolge 29. aprill 2018  16:02 Ebasobiv kommentaar
Väga hea ülevaade!
pole küll 29. aprill 2018  16:02 Ebasobiv kommentaar
eriline autospets aga millegipärast tuli x3 kohe silme ette
maakas 29. aprill 2018  21:20 Ebasobiv kommentaar
Tõeliselt silmatorkav tõesti. Lausa nii palju, et torkab mu silmad peast välja. Üldiselt kole nii seest, kui väljast. Ma ei teagi miks, aga kuidagi häiriv on selle auto disain.
eaggag 29. aprill 2018  21:47 Ebasobiv kommentaar
hakkab juba hiinaka moodi minema-sangyongi sarnane
wifebeater 30. aprill 2018  10:13 Ebasobiv kommentaar
Ssangjong on vähem hiinakas kui kasvõi BMW - Ssangjongil pole hiinas isegi koostetehast.
nojah 30. aprill 2018  11:05 Ebasobiv kommentaar
XC40 tundub täiesti mõttetu valik kui hinnavahe XC60-ga on niivõrd väike.
Kui vaadata XC40 hinda normaalsema mootori puhul ja võtta võrdluseks näiteks Momentum AT8 AWD, tuleb hinnavaheks 4-5 tonni, sõltuvalt sellest kas mootoriks on bensukas või disla.
Aga selle raha eest saab klassi võrra suurema ja parema masina. Nagu ülevaateski öeldi, materjalide kvaliteedi vahe on suur
... 30. aprill 2018  11:38 Ebasobiv kommentaar
Võrdled võrreldamatuid. 4-5 tuhat on vahe siis, kui valida XC40 kõige võimsam bensiinimootor ja XC60 kõige nõrgem bensiinimootor. Võta võrdlusesse XC60 T6 Momentum AT8 AWD ja vahe 13000 eurot. T8 puhul lisa 9000 eurot otsa.
nojah 30. aprill 2018  12:19 Ebasobiv kommentaar
Minu meelest jälle täiesti võrreldav võrdlus. Seda mõtlesingi et XC40 kõige võimsam bensukas on sama mis XC60 kõige lahjem. Võimekuse vahe tuleb kaaluvahest, aga 6,5 vs 6,9s sajani on aktsepteeritav. T3 XC40l on ilmselgelt liiga lahja. T4ga säästaks, aga kiirendus 8,5 sajani ongi aeglasemast klassist.
T6 XC60-l 5,9ga on jällegi suurem vahe kui T5 vahe erinevatel masinatel, nii et selle eest peabki rohkem maksma.
... 30. aprill 2018  12:42 Ebasobiv kommentaar
Arvata võib, et AMG GLC on kallim kui tavaline GLE. Vaata teiste tootjate hinnakirja ja näed täpselt sama mustrit. 8,5 on aeglane? Mina sõidan autoga, mille kiirendus 0-100 km/h on 12,7 tehase andmetel. Arvestades, et auto on 19 aastat vana ja mitte kõige eeskujulikumas konditsioonis, siis võib sekund-paar veel otsa lisada. Tallinn-Tartu/Tallinn-Pärnu tipptunnil on keeruline mööda saada, aga muul ajal küll üldiselt probleemi ei ole. Sõitsin ka tööasjus autoga, mille kiirendus 6 sekundit ja tundus väga kiire mitte lihtsalt aksepteeritav. 6 sekundit on kuumpärade mängumaa. Golf GTI on enamvähem sellise kiirendusega ja reaalselt lihtsalt liiklemiseks ei ole kiiremat kui 6 sekundit kohe kindlasti vaja. Lõbusõiduks ehk on.
Midaiganes 1. mai 2018  00:17 Ebasobiv kommentaar
Haiged spetsialistid koos. Eestlased ikka kibestunud jorrid. 8.5 sek 100ni aeglane? Te poleerite tala foori taga, istute oma nutitelefonides, normaalse rohelisega ei suuda startidagi ja räägite aeglane? Kuhu sul seda kiirendust vaja on?
........ 1. mai 2018  07:42 Ebasobiv kommentaar
Kiirendust on vaja selleks, et naabrimehe auto üle lüüa. Kui ta teada saab, et sul vinge pill, siis tõmbub madalamaks kui muru.
Sd 1. mai 2018  09:29 Ebasobiv kommentaar
Nali on see, kui üks üritab kõigest väest oma naabrimehe autot üle lüüa, aga naabrimeest absoluutselt ei huvita see, mis auto naaber nüüd ostis, õigupoolest ei pruugi seda nädal otsa tähelegi panna. Või ka see, kui naabrimees sõidab aeglase ja odava autoga, aga tal on see teadmine, et ükskõik, mis auto keegi ostab, ta võib iga kell selle mitmekordselt üle trumbata. Üks punnitab ja raiskab raha, et kõvem mees välja paista, teine on palju jõukam, kihistab vaikselt naeru ja elab oma elu edasi.
Kristjan 1. mai 2018  09:39 Ebasobiv kommentaar
Miks pole sõnagi sellest, et Volvo kuulub hiinlastele. Seda võiks ikka igaüks teada, kes Volvo soetamise peale mõtleb. Ja miks alles nüüd, kui Volvo hiinlastele maha parseldati, on hakatud igale poole Rootsi lippu toppima?
........ 1. mai 2018  10:03 Ebasobiv kommentaar
Tänapäeval pole üldse enam oluline, mis või kes millelegi või kellelegi kuulub- rikas ostab omale firma ja ainus eesmärk on sealt kasumit saada. Kui hakata automaailma lahkama, siis juba ammu ei ole enam paljusid rahvuslikke marke olemas, omanikud istuvad hoopis kuskil teises riigis või mandril või on kaks-kolm tootjat kokku koondunud ja vorbivad ühte mudelit erineva välimusega.
to nojah 1. mai 2018  14:39 Ebasobiv kommentaar
Alati ei pea vist kriteeriumiks olema, et saaks sama raha eest võimalikult suure auto. Kui keegi hakkab rääkima suure auto paremast juhtavusest, siis ma esitan alati ühe küsimuse - miks WRC rallikad on tehtud väikeautode baasil?
Nullist sajani 1. mai 2018  17:51 Ebasobiv kommentaar
Ei sõideta mööda, vähemalt mitte maanteel ja teisest autost...
to to nojah 1. mai 2018  22:08 Ebasobiv kommentaar
FIA käseb oma reeglites. Üks hetk oli neil mõttes küll, et võiks keskklassi baasil teha e. toona i40, Mondeo, Passat, C5. Tõsi on aga see, et paljudel rallidel nii suurte autodega eriti kiiretsi liikuda ei saaks ning probleem pole otseselt juhitavuses, vaid katsete eripäras, väiksemaga mahub paremini.
to to to nojah 5. mai 2018  09:33 Ebasobiv kommentaar
no ma ei tea - mingi aeg oli WRC-s Peugeot 206 tegija, siis Peugeoti turundusinimesed surusid peale, et promoda on vaja suuruselt järgmist mudelit 307. sellest tehtigi rallikas ja kõik hakkas ralli tulemuste osas minema allamäge.

80-datel oli ju sama kunagi lõi platsi puhtaks Audi Quattro, aga ühel hetkel kui tuli Peugeot 205 T16, mis oli lisaks keskmootorile ka pisike ning kolaka Audiga oli raske konkureerida. Aga selge see, et sirgel ja siledal teel on suure autoga sõita mugavam, rekkaga muuseas veel mõnusam.
Nimi :
Kommentaar :
Kontrollkood:
Sisesta pildil nähtav kood.
 
 

VEEL UUDISEID

Motors24 proovisõit - Kia Ceed

Motors24 proovisõit - Kia Ceed (6)

Kia Cee'di uuendamine võeti nii tõsiselt käsile, et isegi nimi on autol uus ja olles nüüd lihtsalt Ceed. Aga tegelikult on veel väga palju asju paremaks tehtud - ja tehtud on suisa nii hästi, et värskes Auto ...

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Tehnika TV - DJI Mavic 2 Pro

Täna demonstreerib Glen uskumatult nõtkeid tantsusamme ja jäädvustab selle ilu loomulikult DJI Mavic 2 Pro isiklikult.

Motors24 proovisõit - Volvo V60

Motors24 proovisõit - Volvo V60 (19)

Volvo on viimastel aastatel riburada pidi oma mudeleid uuendanud ja nüüd on ette võetud 60-seeria uuendamine. Ja erinevalt eelmisest V60-st, mis oma ruumikusega just väga ei hiilanud, on uus V60 taas üks suur ...

Amperi Garaaž - MoMus külas

Amperi Garaaž - MoMus külas (2)

Mootorispordi Muuseumi eelmises saates sai räägitud muuseumi saamisloost. Nüüd aga läheme piilume muuseumisse sisse ja vaatame, mis seal veel põnevat peale Estonia vormelite leida võib. 

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch

Tehnika TV - Samsung Galaxy Watch (4)

Samsung on taaskord uuendanud oma nutikellade kollektsiooni, mida presenteeriti ka IFAl. Millised on esmased mitte-nii-väga-nutikate kasutajate muljed, selgub saatest. 

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover Sport (5)

Kõige suurema Range Roveriga käisime hiljuti sõitmas - ja nüüd on järg kõige sportlikuma Range Roveri ehk Range Rover Sporti käes.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: Mootor: 3,0-liitrine  V6 ...

Tehnika TV - IFA 2018

Tehnika TV - IFA 2018

Internationale Funkausstellung ehk IFA on taaskord läbi saanud ja mõned muljed Berliinist on meiegi lauale jõudnud.

 
Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg

Motors24 proovisõit - Volkswagen Touareg (34)

Kui Arteoni afišeeris Volkswagen kui premium-klassi autot, siis uut Touaregi peab Volkswagen suisa oma mudelirivi lipulaevaks.  Jõuallikateks on kas 170 kW või see, 210 kW arendav V6 diisel. Tulevikus ...

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI

Tehnika TV - Sony DSC-RX100 VI (1)

VI tähendab, et täna on laual 6+1 fotoaparaati ja proovime aru saada, millise neist peaks ostma. 

Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9

Tehnika TV – Samsung Galaxy Note 9 (3)

24. augustil jõuab müügile ilus, suur ja hea Note 9. Proovime aru saada, mis on uut ja mis on vana.

Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud

Tallinnas esitleti Lexust, mida ei ole veel tootma hakatud (1)

Lexus toob 2019. aastal müügile uue hübriid-linnamaasturi UX. Mudel on niivõrd uus, et seda sõidukit ei ole veel seeriaviisiliselt tootma hakatud ja esmaesitlusel Tallinnas näidati auto eeltoodangu versiooni. ...

Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker

Tehnika TV - Bose Soundware Companion Speaker (5)

Tänases saates ei selgu, miks peaks kõlarid kaela panema. Küll aga selgub, kuidas kaelkõlarid kõlavad ja milliseid trikke nende sees heliga tehakase.

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT

Motors24 proovisõit - Ford Mustang GT (6)

Ford Mustang GT, mida Eestis müüakse nii USA kui ka Euroopa versioonina, sai mudeliuuenduse käigus kerge näovärskenduse ja teravama pilgu. Aga hoopis olulisem uuendus on see, et mootor on saanud jõudu juurde ...

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu

Amperi Garaaž - MoMu saamislugu (3)

Kui Mootorispordi Muuseumis asuvatest Estonia vormelitest oleme me juba rääkinud (vaata 1. osa ja 2. osa), siis seekord astub meie kaamera ette Arno Sillat - mees, ilma kelleta meil MoMut sellisel kujul ...

 
Tehnika TV - Nokia 8110 4G

Tehnika TV - Nokia 8110 4G (6)

Olid ajad, kui Nokia 8110 oli kuum sõna. Kui kuum on uus Nokia 8110 4G, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S.

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. (20)

Renault Sporti poolt põhjalikult üle käidud Megane on üks legendaarne sõiduk, mis on hoidnud enda käes ka Nürburgringi kiireima esiveolise tiitlit. Ja ka uus R.S. pole mingi aeglane auto, vaid ta kiirendab ...

Tehnika TV - Yuneec Typhoon H Plus

Tehnika TV - Yuneec Typhoon H Plus

Yuneecist pole pikalt midagi kuulda olnud, aga nüüd on selge, millega mehed tegelesid – kohal on uus Typhoon H Plus. Kui kaugele uus H lendab ja kuidas tehisintellekt nimega Intel Realsense takistustest mööda ...

Motors24 proovisõit - Ford Fiesta ST

Motors24 proovisõit - Ford Fiesta ST (10)

Viimasel ajal kipuvad kuumad luukpärad muutuma üha raskemaks ja suuremaks, minetades sellega kohati oma algset eesmärki olla kerge, vilgas ja lõbusalt sõitmise auto. Ja sellepärast on autotootjad võtnud ette ...

Tehnika TV - Kokkupandavad elektrirattad

Tehnika TV - Kokkupandavad elektrirattad (1)

Nende nimed on GPad Bergen ja GPad Vasa, nad ei sõida 85 km/h ja näevad välja nagu ühed tavalised kokukad ehk kokkuvolditavad linnarattad. Miks neist tasus saade teha, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover

Motors24 proovisõit - Land Rover Range Rover (23)

Land Roveri džiibivaliku kõige suurema Range Roveri esimene põlvkond oli tootmises ligi 25 aastat ja tänaseks on jõutud neljanda põlvkonnani.  Hiljuti sai Range Rover ka mudeliuuenduse ja omab nüüd väiksema ...

Tehnika TV - Sõidusalvestid

Tehnika TV - Sõidusalvestid

Täna on esiklaasi küljes nii mõnedki sõidukaamerad: Garmin Dash Cam 55, Garmin Dash Cam 65, Navitel R1000, Prestigio Roadrunner 545 GPS, Road Eyes recSMART, Transcend DrivePro 230 ja Xiaomi Mijia Dash Cam. ...

 
Motors24 proovisõit - Opel Insignia Country Tourer

Motors24 proovisõit - Opel Insignia Country Tourer (24)

Jätkame kõrgemate sõiduautodega - kui eelmisel nädalal oli proovisõiduautoks Subaru Outback, siis seekord vaatame üle Opeli teise põlvkonna Country Toureri. Country Toureri kapoti all on veel Opeli mootor, ...

Tehnika TV - GPad F3

Tehnika TV - GPad F3 (2)

GPad F3 on peaaegu tavaline elektritõuks, mis on tavalisest natuke kiirem. Kui kiire, selgub saatest. 

Tondi Selveri ristmikul muutub alates esmaspäevast liikluskorraldus

Tondi Selveri ristmikul muutub alates esmaspäevast liikluskorraldus

Esmaspäeval, 16. juulil alustatakse A. H. Tammsaare tee – Tondi tn – Rahumäe tee ristmiku II etapi ehitustöödega, mille käigus muudetakse ajavahemikul 16.07.18 – 22.07.18 ristmiku liikluskorraldust. ...

Motors24 proovisõit - Subaru Outback

Motors24 proovisõit - Subaru Outback (34)

Subaru Outback, mida eelmisel korral ka Männikul testimas käisime, on saanud taaskord veidi ilusamaks ja targemaks. Seega proovisimegi järele kuidas sõidab kõige uuem Outback.  Proovisõiduauto tehnilised ...

Tehnika TV - Neli Nokiat

Tehnika TV - Neli Nokiat (1)

Nokia tuletab nelja uue androidiga meelde, et on tagasi tegijate hulgas: Nokia 1, Nokia 6.1, Nokia 7 plus ja Nokia 8 Sirocco. Palju on uutes Nokiates “nokiat” ja kas sellise raha eest selliseid asju tasub ...

Uute sõiduautode müük kasvas 8,1%

Uute sõiduautode müük kasvas 8,1%

Eesti kasvas tänavu I poolaastal uute sõiduautode müük 8,1% võrreldes möödunud aasta sama perioodiga. Juunis müüdi Eestis 2566 uut sõiduautot ehk 3,2% vähem kui mullu. Kuue kokkuvõttes on tänavu müüdud 14 191 ...

Amperi Garaaž - MOMU vormelid, 2. osa

Amperi Garaaž - MOMU vormelid, 2. osa (4)

Täna jätkab Lauri ekskursiooni Eesti Mootorispordimuuseumis kohalt, kus eelmisel korral pooleli jäi - ehk siis räägime ära ühe kõige olulisema ehk Estonia 21 loo. 

 
Motors24 proovisõit - Suzuki SX4 S-Cross

Motors24 proovisõit - Suzuki SX4 S-Cross (22)

Suzuki keerulise nimega SX4 S-Cross on auto, mis esmapilgul võib jätta täiesti külmaks. Küll aga võib see tunne muutuda peale väikest proovisõitu.  Üheliitrine turbotatud R3 liigutab SX4 S-Crossi täiesti ...

Tehnika TV - Canon Speedlite 470EX-AI

Tehnika TV - Canon Speedlite 470EX-AI

Tänases saates selgub, miks on Canoni uue välklambi peal tähed AI ja mida need tähendavad.

Autolehe video: vanad luksuskupeed

Autolehe video: vanad luksuskupeed (15)

Seekord võrdleme kolme luksuslikku kupeed ajast, mil head välimust hinnati oluliselt kõrgemalt kui praegu - teie ees on BMW 633 Csi, Mercedes-Benz 560 SEC ja Jaguar XJ-S V12.  Loe pikemalt tänasest ...

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz A-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz A-klass (22)

Suure skandaaliga alustanud Mercedese perekonna pesamuna ehk A-klass sai tuule tiibadesse alles oma kolmanda põlvkonnaga, pälvides 2013. aastal ka Eesti aasta auto tiitli. Nüüd on aga teie ees juba neljas ...

Amperi Garaaž - MOMU vormelid, 1. osa

Amperi Garaaž - MOMU vormelid, 1. osa (3)

Lauri, kellele on vormelid läbi aegade väga südamelähedased olnud, viib teid täna ekskursioonile Eesti Mootorispordi Muuseumisse. Ja loomulikult selleks, et rääkida juubeliaastat tähistavatest Estonia ...

Tehnika TV - DJI Matrice 210

Tehnika TV - DJI Matrice 210 (3)

Tänases saates selgub, kui kaugele näeb Zenmuse Z30 kaameraga, millel 30x optiline ja 180x kombineeritud suum. Kaamera asub loomulikult drooni küljes.

Motors24 proovisõit - Renault Koleos

Motors24 proovisõit - Renault Koleos (14)

Renault üks esimesi katsetusi linnamaasturit luua päädis suhteliselt veidra disainiga Koleosiga, mille müüginumbrid jäid väga tagasihoidlikeks. Aga nüüd, olles eelnevalt väiksemate linnamaasturitega ...

 
Tehnika TV - GPad 100C ja 120XC elektrirulad

Tehnika TV - GPad 100C ja 120XC elektrirulad (1)

Jah, need on e-rulad. Aga kui hästi ja kui kiiresti ja kui kaugele nad sõidavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - RAM 1500

Motors24 proovisõit - RAM 1500 (38)

Peale uue Ford F-150 tulekut tundus RAM 1500 veidi vanamoelisena - aga tegu oli tänaseks ka juba pea 10 aastat turul olnud mudeliga. Nüüdseks on aga RAM Trucksi insenerid kõva arendustööd teinud ning Ameerikas ...

Tehnika TV - Navitel MR250

Tehnika TV - Navitel MR250

Glen ja Kaspar said Poolast paki, mille sees olid tahavaatepeegel, tagurduskaamera ja sõidusalvesti. Kuidas need kolm asja ühes toimisid, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Tourneo Custom

Motors24 proovisõit - Ford Tourneo Custom (18)

Kuigi sellised bussid pakuvad paljuski sarnaseid omadusi tänapäeval ülipopulaarsetele linnamaasturitele, on nad siiski millegipärast veidi tagaplaanile jäänud, leides kasutust peamiselt rendifirmades ja ...

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad

Tehnika TV - Elektrilised tõukerattad (3)

…ehk e-tõuksid on juba ammu olemas, aga millegipärast on neist just praegu moodne rääkida. Meie räägime täna kahest GPadist, Inokimist ja E-Twow S2 Booster Plussist, kui nüüd midagi segamini ei läinud.

Motors24 proovisõit - Seat Arona

Motors24 proovisõit - Seat Arona (15)

Kui poolteist aastat tagasi ilmus esmakordselt Seati mudelivalikusse Ateca, siis nüüd on taas põhjust rääkida Seati linnamaasturitest - seekord aga väikeautode võtmes.  Proovisõiduauto tehnilised ...

Bike Motors - CZ 250

Bike Motors - CZ 250 (2)

Kuigi see ratas näeb välja nagu üks tavaline vanakooli Jawa, siis tegelikult on tegu Jawast omajagu palju erineva rattaga. 

 
TehnikaTV - PowerEgg kaameradroon

TehnikaTV - PowerEgg kaameradroon

PowerEggi munakujuline jalgu laialiajav droon on Tehnika TV laual olnud juba... no ühesõnaga väga pikalt. Aga isegi vaatamata viimasele õnnestunud tarkvarauuendusele see droon laupäeval Drooniklubi ...

Motors24 proovisõit - Nissan Leaf

Motors24 proovisõit - Nissan Leaf (14)

Seda, kas uue Leafiga saab Tartusse sõita, proovisid Glen ja Kaspar juba järele. Seekord lubasime aga elektriauto rooli meie teise Kaspari.  Proovisõiduauto tehnilised andmed: Mootor: ...

Bike Motors - Suzuki Volusia B

Bike Motors - Suzuki Volusia B

Volusia Bobber on Motoremi üks värskematest projektidest, mida said huvilised ka nii Motoexotical kui ka Tallinn Motor Show'l oma silmaga vaadata. Nüüd aga räägime pikemalt, kuidas punniaetud cruiser läbis ...

Aprillis kasvas uute sõiduautode müük ligi 10%

Aprillis kasvas uute sõiduautode müük ligi 10%

Euroopa Liidu riikides müüdi aprillis uusi sõiduautosid üle 1,3 miljoni, mis on 9,6% enam kui möödunud aasta aprillis.  Tänavu on nelja kuu kokkuvõttes müüdud Euroopa Liidus ligi 5,5 miljonit uut sõiduautot ...

Tehnika TV - Ampler

Tehnika TV - Ampler (12)

Kas olete proovinud sõita autoga õhtul kell kuus kesklinnast Piritale? Ja mõõtnud, kaua läheb? Sellest tänases saates juttu ei tule. Küll aga tuleb juttu Ööbikust, mis inglise keelde tõlgituna on Ampler. Ja ...

Motors24 proovisõit - Jaguar E-Pace

Motors24 proovisõit - Jaguar E-Pace (10)

Linnamaasturid on autoklass, mis tihtipeale just liiga palju sõiduemotsiooni ei suuda pakkuda. Nüüd aga leidsime "pargimaasturi", millega sõitmine osutus üle ootuste lõbusaks.  Esitulede disain on sarnane ...

Tehnika TV - Bluetooth kõlarid

Tehnika TV - Bluetooth kõlarid (3)

Täna on laual 14 väiksemat ja suuremat kõlarit, millest tuleb pikemalt juttu järgmise kuu Digis. Mida uued Bluetooth-kõlarid peale mängimise veel teha oskavad, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Lexus LS 500h

Motors24 proovisõit - Lexus LS 500h (14)

Kuigi Mercedese S-klass sai hiljuti facelifti ja Audi tuli äsja välja täiesti uue A8-ga, ei tasu unustada ka teiste tootjate tippmudeleid. Üks neist on näiteks Lexuse suur ja luksuslik LS, mille kapotialt on ...