MOTORS24 TV

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(42)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

TEHNIKA TV

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Motorsi Proovisõit - Challenger SRT Hellcat

Ühel toredal päeval sadas Eestis lumi maha. Ja juhuslikult oli see täpselt sama päev kui meil oli kokku lepitud proovisõit praeguse hetke kõige võimsama muskelautoga - selleks on 707 hobujõuline Dodge ...

KOMMENTAARID (25)

Einar 21. detsember 2015  11:51 Ebasobiv kommentaar
Nurr püss!
EInts 21. detsember 2015  12:07 Ebasobiv kommentaar
saaaaast. ainuke asi mis ameerikast tuleb ja hea on... eip sellist asja polegi. kõik on sasasasaaaaast.
normaalne 21. detsember 2015  14:25 Ebasobiv kommentaar
kuri püsssss igapäevaseks kasutamiseks:D 700hp:D
To EInts 21. detsember 2015  17:28 Ebasobiv kommentaar
saaaaast. ainuke asi mis su emaüsast tuleb ja hea on... eip sellist asja polegi. kõik tuleb sealt sasasasaaaaast. Vaata peeglisse saast
brõlla 21. detsember 2015  18:46 Ebasobiv kommentaar
tegin siis kah sellega proovika ja kohe mitu tundi, kahjuks ema äratas lõpuks ülesse ja ...
EInts 21. detsember 2015  19:00 Ebasobiv kommentaar
kellegil närvid ei pidanud vastu. aga see ei muuda fakti, et ameerika raud on sasasasssaaaaaaaaaaaaaast. pms japsid teeksid samast kogusest metallist 2 sellist power to weight ratio pilli. eurokad lihtsalt omavad seda saaaasta igal sirgel.
Andres 22. detsember 2015  09:14 Ebasobiv kommentaar
Eurokad võivad omada, japsid võivad teha 2 - kõik õige.
Aga musclecar oli ja on taas ainult USA teema, mille olemust ei eurokad ega japsid ei ole suutnud tabada/matkida. Ja ega nad peagi seda teha suutma.
Mis omamisse puutub, siis NIssan GT-R ist Nürnburg ringil 1 sekund aeglasem olemine ei ole omatud vaid napp kaotus. Kes nii kiiresse liigasse veel kuuluvad? Porsche 911 Gt3, aga ka Corevtte ZR1, Ferrari 458. Ajad on paari sekundi sees.
Või milliseid autosid sa silmas pidasid? Hetkel mina noppisin välja street-legal autod.
Ah jaa. Ei BMW ega AUDI kiired mudelid selles liigas kaasa ei räägi, jutt käib enduiselt tehase seades autodest.
Ja kui nüüd hinnast rääkida sama kiirete autode kontekstis, siis palju rääkida ei olegi.

hmm 22. detsember 2015  10:05 Ebasobiv kommentaar
Kus see sekundi jutt üldse pärit on?
Selles listis on küll mitu Nissanit, nagu ka Corvette:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_N%C3%BCrburgring_Nordschleife_lap_times
EInts 22. detsember 2015  11:23 Ebasobiv kommentaar
http://thenewswheel.com/dodge-challenger-srt-hellcat-rumored-to-post-751-nurburgring-track-time/ allikas mis leidsin väidab 7:51 ringil.
sama ka wikis

civic typer 7:50
gt-r 7:08
m4 gts 7:28
alfa giulia 7:39

nii et vahe on kalender. aga noh eks ameerikas olegi teistsugused ühikud kasutusel ja fänboid ei suuda ära konverteerida, et neid üle lastakse.
JJ to EInts 22. detsember 2015  14:20 Ebasobiv kommentaar
Nii et kõik mis Nürkal on aeglasem kui 7:50 on saast? S.t et kõlbab omada ainult neid masinaid, mis kiiremad. Mitme kiirema masina roolis Sa muide oled istunud ise? Ma võin lubada sulle, et GT-Riga olen sõitnud, Hellcatiga mitte, aga ikkagi ei julge kisada, et see on saast vmt. Kusjuures, tehniliselt on Hellcatil päris palju Euroopast pärit tehnikat küljes. Nt automaatkast on ZFi toodang, pidurid Brembo. Lisaks, amortisaatorid on ka üsna tehnika viimane sõna. Mõelda sellele, et kahetonnine täismõõdus kupee on võimeline ka kõveratel teedel sõitma, siis on see päris korralik saavutus. Aga noh, eks võib kuke moodi kireda ka. Aga ega Sa vist "petrolheadi" mõõtu välja ei annagi.
EInts 22. detsember 2015  14:30 Ebasobiv kommentaar
eks siis need euroopa kvaliteet jupid selle kuvalda 7:51ni välja veavad. kes see loom petrolhead on? see kes end ise nii nimetab ja siis leiab, et ameerika pillidele kriitikat tegevad on kuked? tundub reaalne argument. aga noh see ei muuda ikka fakti, et kui euroopa jupid sellelt masinalt ära võtta oleks tegemist 700se hobuselise kaarikuga, mis esimese kurvi sirgeks sõidaks ja sirgel ta lihtsalt ei püsiks joonte vahel. no ja mis materjalid. mõttetu tarbimisühiskonna crapp.
JJ to EInts 22. detsember 2015  14:39 Ebasobiv kommentaar
Fakt on see, mis on tõestatud. Eks Sa võta need jupid küljest ja sõida ning mõõda seda aega. See on sama hea jutt, et oleks küüned p***s, istuks laes. Kriitika on objektiive, kindlasti pole seda aga mitte kisa "saaaast" või oli neid a-sid rohkem (ja mitte ühtegi mõistlikku selgitust tehnika kohta). Muide, ära nüüd nutma hakka, aga Corvette suudab paljudele ära panna lehtvedrudega ning mootoriga, kus kasutatakse tõukureid.
EInts 22. detsember 2015  14:51 Ebasobiv kommentaar
Noh aga ise jõudsid ka ikka selleni, et saast ja ilma põhjenduste välja ütlemiseta oli see objektiivne kriitika. Oli ainult vaja natuke kaasa mõelda. Jumala tänatud, et ikka corvette olemas on. Aga kas seegi mingi odav keeks pole, mis siia saabudes kahekordse hinna saab.
JJ to EInts 22. detsember 2015  14:57 Ebasobiv kommentaar
Sinu ainus põhjendus on üks link, kuid muidu on Su argumendid "saast", "keeks" jne. Nii et ma kindlasti ei mõtle Sinuga kaasa. Ära loodagi.
EInts 22. detsember 2015  15:04 Ebasobiv kommentaar
link pole põhjendus. sa oled valesti aru saanud. sinu põhjalik analüüs on argument. milles sa ju jõudsid ka järeldusele, et kõik mis seal hea kvaliteetne on pärit euroopast. ja kui see kõik ära võtta siis, läbi ilmselge iroonia ütlesid, et ei ole võimalik sellega sõita sellist aega või ehk siis ta on tellis ehk plönn ehk sasasasasaaast.
JJ to EInts 22. detsember 2015  15:11 Ebasobiv kommentaar
Ma ei ole väitnud, et KÕIK mis seal hea kvaliteetne on, see on pärit Euroopast. Mootor on hea ja see pole Euroopast. Nagu tänapäeval autotööstuses tavaline, kasutatakse väga erinevaid komponente ning parima auto teeb see, kes suudab need paremini kokku sättida.
EInts 22. detsember 2015  15:38 Ebasobiv kommentaar
okei teeme siis enamus, mis on euroopas. aga kus tead et mootor hea on. pole ju sõitnud. ja ega 700 heppa kvaliteeti ei näita. see on ainult dünos saadud number. vb pärast sissesõitu aint sülitab sumpsist kompressori labasid. poleks esimene kord ameerika raua puhul mis tehasest tuld. ei ma usun täitsa et parimad jupid teevad parima auto aga noh seal pole ju tõestatult ühtki ameerika juppi mille kohta saaks öelda parim. isegi uuena ilmselt ei ole see mootor tehnoloogiliselt midagi müstilist või erakordsete tehnoloogiliste lahendustega.
JJ to EInts 22. detsember 2015  15:44 Ebasobiv kommentaar
Ok, et ükskõik mis Ameerikas ehk USA-s tehtud jupp on, siis on see s**t ja teeb auto aeglaseks, USA autod sõidavad ainult otse ja lisaks on nad alati ebakvaliteetsed. Teeme nii.
EInts 22. detsember 2015  15:55 Ebasobiv kommentaar
Ega nad otse ka ei püsi. Kui just häid euroopa või jaapani vedrusid alla ei panda. Aga pms oled sa jõudnud tõeni.
AZLK 22. detsember 2015  17:14 Ebasobiv kommentaar
Eints , kas sa mõne USA autoga oled sõitnud ? Tekst muidugi selline ,et sa ei ole üldse autoga sõitnud , või siis sul nii paaniline hirm ,et usa autod paremad kui euro ja japsi masinad. Eks iga tootja on teinud nii kräppi kui ka pärle , ei tasu asjatult ärrituda ! Ma ei väidagi ,et usa masinad parimad kuid mulle meenuvad sinu sõnade peale BMW elektroonika , MB roostetamine, VAGi veermiku jamad, peugeoti diisli jamad jne. Kui need sinu ideaalsete autode puhul normaalne siis sul on täiesti õigus !
Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Tehnika TV - Oculus Quest

Tehnika TV - Oculus Quest

Glen proovib virtuaalmaailmas teha asju ja Kaspar proovib ära arvata, mis asjad need on. Kui hästi see välja tuleb, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI

Motors24 proovisõit - Audi A4 35 TFSI(42)

Audi A4 mudeliuuenduse käigus käidi üle lisaks auto esi- ja tagaosale ka auto küljejooned. Mis on aga hiljuti värskendatud A4 juures veel paremaks muutunud? See on A4 baasmudel, mis kannab tähist 35 ...

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?

Tehnika TV - Kui palju maksab hea heliga grammofon?(2)

Vinüülimängijate hinnad algavad vähem kui sajast eurost ja ulatuvad viiekohaliste numbriteni. Kas erinevused helis on samuti sajakordsed, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line

Motors24 proovisõit - Peugeot 208 GT Line(8)

Ka Peugeot' "pesamuna" on nüüd moodsa näo ja olekuga ning omab oma klassis ühte parimat välimust. Aga kuidas on lood uue 208 teiste omadustega? Mootorivalikus on pildilolev 1,2-liitrine R3 erinevates ...

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?

Tehnika TV - Vinüülplaat või CD?(4)

Grammofonid on taaskord kuum teema. Kas tõesti on siis vinüülisaund parem kui CD? Vastuseid, nagu selgub, on rohkem kui üks.

Motors24 proovisõit - BMW X6

Motors24 proovisõit - BMW X6(18)

BMW X6 võib julgelt nimetada autoks, mis käivitas 2000ndate esimesel kümnendil moodsate kupeedžiipide moevoolu. Nüüd on ka BMW konkurendid asunud hoolega kupeelikke džiipe tootma, kuid kas uus, kolmanda ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 4. osa

Kolmandal sõidupäeval viib Margus Murakas meid järvejääle, kus on üks Kiale väga sobilik kiire ja lai rada. Saate lõpuks jõuab Kia tagasi oma koju ning uurime, milliseid kahjustusi suutsid Kiale tekitada ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Tehnika TV - Samsung Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite, A71 ja A51

Nädala-paari pärast rabab Samsung meid tõenäoliselt uue supertelefoniga, aga seniks on pakkuda neli säästuversiooni. Millise neist peaks valima, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid

Motors24 proovisõit - Land Rover Discovery Sport Hybrid(15)

Kuigi uuendatud Discovery Sport näeb välja vägagi sarnane oma eelkäijaga, siis tegelikkuses peidab ennast selle kergelt uuendatud kere all muuhulgas ka täiesti uus platvorm. Kapoti all on nüüd ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 3. osa

Käes on teine sõidupäev Arctic Driving Centeris ning laiem rada võimaldab rohkem lõbutsemist ja külg ees sõitmist. Peagi aga hakkab selguma, et kes tegelikult Kasparit sõitma õpetab - on see siis Margus ...

Tehnika TV - Garmini kellad

Tehnika TV - Garmini kellad(1)

Garmin üllitas eelmisel aastal nii palju nuti-spordikellasid, et nende kokkulugemine kestab siiani. Kuidas need kellad konkurentide kõrval paistavad, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Kia XCeed

Motors24 proovisõit - Kia XCeed (16)

Enamasti "valmistatakse" linnadžiibid mõne luukpära baasil ning tihtipeale iseloomustab neid madal kliirens ja kõrgemapoolne isteasend. Kia on aga uue XCeedi puhul lähenenud asjal natuke teistmoodi. ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 2. osa(4)

Kui eelmises osas sai Kia treilerile aetud, siis kolm päeva hiljem saabusimegi Rovaniemi, kus meid parklas ootas juba meie uus sõber Stinger. Sealt võtsime suuna polaarjoonel asuvasse Shelli tanklasse, kust ...

Tehnika TV - CES 2020

Tehnika TV - CES 2020(1)

CES ehk Consumer Electronic Show Las Vegases on selleks aastaks taaskord minevik, aga millist tulevikku seal näidati, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé

Motors24 proovisõit - Mercedes-AMG GT 63 4-Door Coupé(29)

Uue aasta esimene proovisõiduauto on midagi väga kiiret - see on neljaukseline luukpära, mis kiirendab "nullist sajani" vaid 3,4 sekundiga, kihutab kuni 310 km/h ning lisaks on see tänasel päeval kõige kiirem ...

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II

Tehnika TV - Canon EOS M6 Mark II(3)

Canonit palavalt armastav Kaspar segab asjalikkusele pretendeerivat kaamerasaadet pidevalt oma iPhonega. Ja nii ei jäägi sõltumatul eksperdil Gleni esituses muud üle, kui proovida tulemuste põhjal eristada ...

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Rovaniemi Winter Driving Experience vs. Kia Stinger, 1. osa

Seekord sai lugu alguse sellest, et Kasparile helistas Margus Murakas, kes kutsus meid kaasa ühele põnevale talvisele sõiduüritusele. Aga nagu teemat uurides selgus, on selleks vaja kõigepealt leida üks sobiv ...

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Uute sõiduautode müük tõusis 2019. aastal 4,7%

Eestis müüdi 2019. aastal kokku 26 589 uut sõiduautot, mis ületas 2018. aasta müügi 4,7 protsendiga.Detsembris kasvas uute sõiduautode müük väga tempokalt ületades 2018. aasta detsembri tulemuse koguni 69,5%, ...

Tehnika TV - Head uut aastat!

Tehnika TV - Head uut aastat!(1)

Uue aastakümne saabumise puhul meenutame rõõmu ja kurbusega eelmist.

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1

Tehnika TV - DJI RoboMaster S1(2)

Lisaks õhudroonidele on DJI-l nüüd pakkuda ka maapealne versioon nimega RoboMaster S1. Kahjuks või õnneks saabub aga robootiline droon umbes tuhande algosana, mis tuleb ise kokku kruvida. Kuidas see kruvimine ...

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria

Motors24 proovisõit - BMW 1. seeria(23)

Seekord keerasime uue 1. seeria BMW nina Vanamõisa vabaõhukeskuse poole ja läksime sinna jõulusid otsima. Häid pühi kõigile!  Baasmootoriks on siin nähaolev 1,5-liitrine R3 bensiinimootor, aga saadaval ...

 
Tehnika TV - Google Pixel 4

Tehnika TV - Google Pixel 4

Kas Pixel 4 on tõepoolest maailma kõige kiiremini avanev Android-telefon, mis teeb maailma kõige ilusamaid pilte, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando

Motors24 proovisõit - SsangYong Korando(18)

Kui uue SsangYong Rextoniga sai proovisõidul käidud eelmisel kevadel, siis nüüd on Eestisse jõudnud ka täiesti uus Rextoni väiksem vend Korando.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (SsangYong Korando ...

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

Tehnika TV - GoPro Hero 8 Black ja Max

GoPro uus mudelivalik toob palju muutusi. Kui toredad need muutused on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz GLS(33)

Linnadžiipide S-klass ehk Mercedes-Benz GLS on nüüd uus nii sisult kui ka vormilt. Ja muuhulgas on see auto nüüd veel suurem nii välis- kui ka sisemõõtmetelt.  Pikk sai veel pikemaks - teljevahele lisandus ...

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid

Tehnika TV - Juhtmevabad kõrvaklapid(13)

Tegelikult oleks õige öelda: juhtmevabad kõrvapealsed aktiivse mürasummutusega kõrvaklapid hinnaga 130 kuni 499 eurot. Milline on vanade ja noorte esikolmik, selgub saatest. Jaanuarikuu Digist selgub aga nii ...

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30

Motors24 proovisõit - Mazda CX-30(12)

Kui on vaja Mazda CX-3 ja CX-5 vahele üks uus mudel juurde tekitada, siis mis sellele nimeks panna? Võib kõlada uskumatuna, aga õige vastus on siinkohal CX-30 ja tegelikult on selliseks nimevalikuks ka ...

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Tehnika TV - DJI Mavic Mini

Peale pikemat pausi on DJI-l taaskord ette näidata uus droon. Kui hästi õnnestub selle käsitsemine droonikaugeks jäänud inimestel, selgub saatest.

 
Motors24 proovisõit - Renault Clio 5

Motors24 proovisõit - Renault Clio 5(18)

Uus, viienda põlvkonna Renault Clio näeb välja üsnagi sarnane eelmise ehk neljanda põlvkonna Clioga - tegelikkuses on aga tegu täiesti uue autoga, mis erinevalt paljudest teistest uutest automudelitest on ...

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro

Tehnika TV - Huawei Mate 30 Pro(2)

Telefon, mida osta ei saa, on nüüd kohale jõudnud. Aga kui saaks, kas peaks, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance

Motors24 proovisõit - BMW 745Le iPerformance(22)

Kui sageli võib kuulda ütlust, et vaadake uut S-klassi ja siis saate teada, kuhu automaailm lähiaastatel suundumas on, siis tegelikult võib ka nii A8-l kui ka 7. seerial uusi ja huvitavaid tehnilisi lahendusi ...

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell

Tehnika TV - Huawei Watch GT2 nutikell(1)

Kas Huawei uues nutikellas on rohkem nutti või sporti, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack

Motors24 proovisõit - Volkswagen Passat Alltrack(61)

Passat Alltrack on paar sentimeetrit kõrgema kliirensi, alati universaalkere ja nelikveoga Passat. Aga see roheline Alltrack on hiljuti mudeliuuenduse läbinud kõige uuem Passat.  Kõik on ...

Tehnika TV - Televiisorid

Tehnika TV - Televiisorid(7)

Kas ULED, OLED ja QLED on peaaegu üks ja sama? Kas vähem kui 1000 euroga saab hea 55 tollise teleri? Kas telerit on üleüldse vaja? Mõned vastused selguvad saatest, aga pikemalt saab televiisoritest lugeda ...

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label

Motors24 proovisõit - Lincoln Navigator Black Label(52)

Lincoln Navigator on Cadillac Escalade'i kõrval auto, mis on hea näide ehedast Ameerika luksusdžiibist. Kuidas sõidab suur, väikese stuudiokorteri mõõdus linnamaastur, selgub saatest.  Proovisõiduauto ...

 
Tehnika TV - OnePlus 7T

Tehnika TV - OnePlus 7T(3)

Palju on OnePlusil plusse ja kas leiduvad ka mõned miinused, selgub tänasest saatest.

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR

Motors24 proovisõit - Volkswagen Golf GTI TCR(18)

Volkswagen GTI on teiste kiirete ja kuumade esiveoliste luukpärade kõrval veidi varju jäänud nii sõiduomaduste kui ka jõunumbrite poolest. Seega otsustas nüüd, napilt enne 8. põlvkonna esitlust, esiveolisele ...

Tehnika TV - iPhone 11

Tehnika TV - iPhone 11(6)

Loomulikult teeb iPhone 11 väga ilusaid pilte ja on üldse äge telefon, aga. Mis on need agad ja palju neid on, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine

Motors24 proovisõit - Volvo XC90 T8 Twin Engine(15)

Volvo XC90 teine põlvkond oli esimene "uue ajastu" Volvo, mis sai kohe vägagi populaarseks ning pälvis kiirelt ka kena portsu erinevaid auhindasid. Paraku, nagu esimeste vasikatega ikka, olid ka uuel XC90-l ...

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Tehnika TV - Sony Xperia 5

Sony on tagasi uue ja sileda telefoniga, millega saab muuhulgas filmida nii nagu kinokaameratega. Kuidas see päriselt õnnestub, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass

Motors24 proovisõit - Mercedes-Benz V-klass(11)

V-klass sai hiljutise mudeliuuenduse käigus ühe väga olulise täienduse, mis muutis selle bussi palju paremaks. Mis see täpsemalt on, selgub saatest.  Proovisõiduauto tehnilised andmed (Mercedes-Benz V ...

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"

E-liikurite hooaja lõputreff "Electrified"(2)

Kui sinu liikumisvahendite hulka kuulub elektritõuks, elektriratas, elektrirula, üherattaline, Onewheel või mistahes muu personaalne elektriliikur, oled oma (e-)sõbraga väga oodatud e-liikurite hooaja ...

 
Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+

Tehnika TV - Samsung Galaxy Note10+(3)

Laupäeval 12. oktoobril kell 12 on kõik elektriliikurite omanikud oodatud siia üritusele.  Aga miks tuleb Samsung Galaxy Note 10 asemel osta Samsung Galaxy Note 10+, selgub saatest.

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Wildtrak(29)

Ford Ranger on VW Amaroki kõrval üks kastikatest, mis on saadaval ka vägagi edevas varustuses ning mida võib julgelt nimetada ka elustiiliautoks. Aga käesoleva mudeliuuenduse kõige suurem uudis on hoopis selle ...

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad

Tehnika TV - Insta360 Evo ja One X minikaamerad(2)

Tänases saates selgub muuhulgas, miks droone enam vaja pole ja kuidas 360 kraadi ulatuses nägevast Insta360 One X-st kiirelt Insta180 One X teha.

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS

Motors24 proovisõit - Porsche 718 Cayman GTS(3)

Kuna "pisikesi" Porschesid ehk Caymani ja Boxsterit nimetatakse rahvasuus vahel ka säästu-Porschedeks, siis otsustasime välja uurida, et kuidas siis lood tegelikult on. Fakt on see, et hinnapoolest on Cayman ...

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Tehnika TV - GPad Svan elektritõuks

Lõpuks on Ninebot ES1 saanud endale kodumaise konkurendi. Kas konkurent on ilusam või aeglasem, selgub saatest. Muuhulgas uurisime ka möödakäijatelt, mida nad üleüldse elektritõuksidest arvavad.

Motors24 proovisõit - Škoda Scala

Motors24 proovisõit - Škoda Scala(22)

Kuigi uued Škoda mudelid saavad pea alati kiidusõnu, on nende tooteportfellis senimaani olnud ka üks igatpidi märkamatu Rapid. Nüüd on otsustanud Škoda ka selle segmendi käsile võtta, tuues turule uue Scala, ...

Tehnika TV - Onewheel

Tehnika TV - Onewheel

Lõpuks on saatesse jõudnud üherattaline rula nimega Onewheel. Millele Kaspar proovib peale astuda, aga Glenile tuleb hoopis pisar silma – miks, selgub saatest. 

 
Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Motors24 proovisõit - Renault Megane R.S. Trophy

Megane R.S on saanud veel võimsamaks ja kiiremaks ning lisanime Trophy - ikka selleks, et Honda Civic Type R-iga veel jõulisemalt rinda pista.  Trophy tähendab ka seda, et see 1.8-liitrine mootor sai ...