Uudised

Tehnika TV - Jakob Rosin

Tehnika TV - Jakob Rosin

Glen Pilvre
15.03.2017

Pange silmad kinni ja proovige mõni veebileht avada, mõni artikkel läbi lugeda ja paar sõnumit saata. Ei õnnestu väga hästi? Saatest selgub, kui ruttu see tegelikult käib.  

 

 

 

Kommentaarid

.ee 15.03.2017 17:52
Tõsiselt hea saade. Väga avardav. Ise vahest hädas, et küll photoshop tahab ikka õppimist või cad - päris selge on, et ise olen loll ja juhm. Eriti nüüd, kus nägemiseta inimene sõna otseses mõttes silmad ette teeb ( mitte küll nende osas, aga põhimõtteliselt. Või mine tea- mul kukkus ego ikka väga kolinal) Väga tubli noormees ! Kui sa Jakob peaks seda lugema, kas too tarkvara suudab slängis kirjutatud teksti sulle arusaadavaks teha ? Pigem inglise keelse - nt you asemel u, smiled - mis tihtipeale on tekstis olulised jne ?
Jakob 15.03.2017 19:43
Ikka, smailisid ja emojit loeb ta ette päris hästi, üldiselt kasutatakse kindlaks määratud emojite nimesid. Viitsimise korral saab neid vaadata siit. http://emojipedia.org/ Slängiga on täpselt nii, et kuidas seda kirjutatakse, sama moodi loeb kõnesüntesaator seda ka ette. Kuna ma kasutan Eestikeelse teksti lugemiseks Soome kõnesüntesaatorit (see tähendab, et ta räägib küll Soome aktsendiga, mitte soome keeles), siis you vs u näite puhul hääldub you kui üou, u puhul öeldaksegi lihtsalt uu.
sdgdsf 16.03.2017 10:31
Tõesti kift saade! Jakob, sul on näpud nii kiired et peaks mingit kaarditrikki tegema vms. Tahtsin küsida, et mis selle äppi nimi oli, millega sa kuu sõrmega smsi kirjutasid? Tundub parem kui see pisikeste tähtedega telefoniklaviatuur
nimi 16.03.2017 12:29
Üle pika aja üks asjalik ja hariv saade teilt. Aitäh!
khm 21.03.2017 11:14
Uskumatu! Vauu! Esiteks pole siin Tehnika TVs juba tv-s juba tükk aega olnud saadet mille ma olen viitsinud otsast lõpuni ära vaadata. Teiseks ei teadnud ma sellest pimedate maailmast siiani suurt mitte midagi. Nüüd hakkas see mind niimoodi huvitama, et paneks või ise silmad kinni ja prooviks. Avas minu jaoks täiesti uue maailma.
kets 02.04.2017 17:17
Ülikõva saade. Teadvustab, kuivõrd mannetud meie, nägijad suudame sageli olla. Vaatan peeglisse ja häbenen :o) Tänud Jakob, õnne ja edu!
Lisa kommentaar
Nimi: E-post(ei avaldata):
Palun sisestage turvakood siia: Lisa kommentaar
X
Arvad, et see artikkel võib su sõbrale huvi pakkuda? Saada talle sellekohane teade!
Sõbra e-mail:
Sinu nimi:
Sinu e-mail:

Saada!
LAT | LIT | FIN | ENG | RUS
© Motors24.ee 2006-2017 Kõik õigused reserveeritud | Tagasiside ja küsimused aadressil kommentaar@motors24.ee    Reklaamimüük aadressil reklaam@motors24.ee (Reklaami hinnakiri)    Igasugune abi aadressil help@motors24.ee    Abitelefon 1182    Korduma kippuvad küsimused