Uudised

Tehnika TV - Spectacles

Tehnika TV - Spectacles

Glen Pilvre
01.03.2017

Aasta lõpus tekitasid USAs elevust kollased ühe silmaga kastid, mis vahetasid 129 dollarit trendikate päikseprillide vastu. Nüüd on vähemalt ühed sellised prillid päriselt siia jõudnud ja Kaspar pani need ette ka. Miks me nendest saate tegime, selgub saatest.

 

 

Kommentaarid

ALLAR 01.03.2017 07:46
Tehke jah lego droonist ja sellest pisikesest droonist ülevaade mis Glen reisilt tõi.
.ee 01.03.2017 19:23
Kas screenshot tel ekraanilt sobib tõestuseks ? :) Ma võin ju relvaähvardusel tolle snapchat asja tirida ja prille proovida ( nagu Kaspar ) + sellest screenshoti teha . No selge on see, et kui see ka oleks Teie meelest Ok, ma seda siiski ei tee. Mul 16a tütar majandab seal..(krt, talle võiks ju need okulaarid kinkida .. f**** ) aga arukale inimesele jääb see paraku võõraks teemaks. Niiet ma isegi ei hakka toda app'i screenshoti tarvis tirima/installima - kui too pilt oleks auväärt härrdele isegi sobiv :) Muidu kena saade , nagu alati. Kahtlemata mõni arvaks ja saadaks teist mõne puhkusele vms : D hahaha. Aga mulle meeldib. Järgmiseks kõlar või lego- koperdaja .... nah - ehk on teil mõni parem teema veel varrukas ? Kui pole, eks siis koperdaja kõlbab ka. Kõlar on saatanast - kasuta kõrvaklappe, sa jobukakk - kes krt tahab sinu sitast diskot kuulata avalikus ruumis ?
Lisa kommentaar
Nimi: E-post(ei avaldata):
Palun sisestage turvakood siia: Lisa kommentaar
X
Arvad, et see artikkel võib su sõbrale huvi pakkuda? Saada talle sellekohane teade!
Sõbra e-mail:
Sinu nimi:
Sinu e-mail:

Saada!
LAT | LIT | FIN | ENG | RUS
© Motors24.ee 2006-2017 Kõik õigused reserveeritud | Tagasiside ja küsimused aadressil kommentaar@motors24.ee    Reklaamimüük aadressil reklaam@motors24.ee (Reklaami hinnakiri)    Igasugune abi aadressil help@motors24.ee    Abitelefon 1182    Korduma kippuvad küsimused