Uudised

Motorsi proovisõit - Toyota C-HR HSD

Motorsi proovisõit - Toyota C-HR HSD

Laas Valkonen
26.03.2017

Radikaalse kujundusega Nissan Juke edulugu sundis ka Toyotat tegutsema - ja nendepoolne samm on kupeeliku disainiga kompaktne linnamaastur, mida erinevalt Nissanist saab osta ka hübriidversioonina. 

 

Tehniliselt on aga sellel autol päris palju sarnasust Toyota Priusega

 

 

 

 

Fotod: Laas Valkonen 

 

Proovisõiduauto tehnilised andmed (Toyota C-HR Hybrid Luxury Plus):

Mootor: 1,8-liitrine R4 bensiinimootor

Võimsus: 90 kW

Pöördemoment: 142 Nm 

Käigukast: e-CVT variaatorkast

Tippkiirus: 170 km/h

0-100 km/h: 11,0 s

Kütusekulu (keskmine): 3,9 l/100km

Hind alates: 17 990,- EUR

 

 

 

Kommentaarid

.ee 28.03.2017 19:49
Nagu Fredy ütleb : kole nagu öö :) No tõesti, ma arvasin, et peale note ja pjuke eriti hullemaks minna ei saa. Mul pmt õigus, aga korrata saab küll . Kujuta ette seda ca 100kg Kasparit tollega linnasõitu nautimas - ma väga siiralt kahtlen selles. Ja kui tõesti, siis selline tegelane ei välju tollest kärakast päevavalgel :) Eriti, kui peale kõikde teiste (mis kõik on head tema meelest) siiski ennast mersu-meheks peab ????? Kuidas on viimane kui üks Sinu poolt ülevaadatud sõiduk "oma" klassis nii hea ja puha ? Kas sa, Kaspar, ise ka enda asju kunagi vaatad ? Või lihtsalt seletad sinna poole, kust papp parasjagu paistab ? Ma vaatan m24 neid proovisaateid tavaliselt esmasp õhtusöögi kõrvale - kui pole tuubis minu jälgitavad midagi postitanud. Paras ajaraisk.. tänan
lol 30.03.2017 20:37
Hea uuemate Lexuste disainijoon sellel autol. Kahju ainult, et midagi erksamat sinna vahele ei lükata a la Juke Nismo. .ee on debiilik readneck maakas, aga saan sinust täitsa aru - 800 € kuupalga eest päris raske midagi paremat endale lubada, kui kolisev e39 tds, lisaks vaja ju maksta igakuine üür kuskil väikses alevis, 5 retarded last ja paks naine tahavad ka oma jne..
Bla 03.04.2017 17:34
Minu arust on näiteks Corolla igavuse etalon. Ometigi on see enim müüdud auto maailmas.
.ee 08.04.2017 21:13
Ma ei olnud päris kaine, kui ma Kasparit siin üle neti natuke sugeda üritasin - ilmselgelt võib karavan jätkata blabla. Mis puutub "lol " arvamusse minust - vähe kotib. Samas , kust sa võtad õiguse üldse kellegi lapsi ( kasvõi retarded ) sedamoodi nimetada ? Tänan pakkumast, aga mul on ainult 1 laps ja too on väga opposite to retarded. Mind lihtsalt huvitab .. tõesti. Lol, sa mine peksa pihku oma pjuke posteri peale odava tapeedi peal :)
Lisa kommentaar
Nimi: E-post(ei avaldata):
Palun sisestage turvakood siia: Lisa kommentaar
X
Arvad, et see artikkel võib su sõbrale huvi pakkuda? Saada talle sellekohane teade!
Sõbra e-mail:
Sinu nimi:
Sinu e-mail:

Saada!
LAT | LIT | FIN | ENG | RUS
© Motors24.ee 2006-2017 Kõik õigused reserveeritud | Tagasiside ja küsimused aadressil kommentaar@motors24.ee    Reklaamimüük aadressil reklaam@motors24.ee (Reklaami hinnakiri)    Igasugune abi aadressil help@motors24.ee    Abitelefon 1182    Korduma kippuvad küsimused