Uudised

Amperi Garaaž - Talv garaažis

Amperi Garaaž - Talv garaažis

Laas Valkonen
10.03.2017

Amperi garaažis valitseb endiselt talvehooaeg ja tehakse usinasti tööd - ikka selleks, et suvel autodega sõita saaks.  

 

 

 

Kommentaarid

(Y) 10.03.2017 12:38
Rohkem tahaks Amperi saateid
Hr Klemm 10.03.2017 14:56
Mulle ka meeldib Amperi garaaž aga vaataks hea meelega ka Fredy tegemisi- ei mõtle seda lusti-katrini huinjaad. Mulle meeldib, et Lauri ütleb nüüd, 5 aastat hiljem välja, et matt-must on ikka suht militaarne värk ja keerab auto välimuse p****e, mitte ei tee seda ülimalt cooliks. Sama asi mustade velgedega, ainult ülimalt puhtana on mustad veljed veel enam-vähem aga kui veidigi poriseks saavad siis pole suvaliste plekk-velgedega suurt vahet.
.ee 10.03.2017 18:02
Ise kasutan relaka jaoks lihtsat "kahvlit" (ca 60mm kogu laius ja ca 25mm lai/30mm sügav prigu sees, mis kere ja flansi vahele mahub. 3mm paks plekiriba) , kuna meil 1mm kettad - tolle 8mm varda peal väänaks katki. Froniuse hooldus küll kenasti ei vaadanud, kui avastasid, et olen keevituse seesmisest el. ühendusest 220 võtnud ja korpusele pistikupesa kruttinud :) Aga keda kotib, garantii on läbi. Edu Amperile ! Võiks tõesti võimalusel rohkem näha olla... äkki Lauri teeks lihtsalt lambist fb live millestki parasjagu huvitavast vms :) Kasvõi "directors" trennist . Seda siis ehk Amperi lehel :)
to:Hr Klemm 12.03.2017 20:32
Sa mine siis Freedi aia taha uilgama kui sa selle, sajandi petturi tegemistest teada tahad! Normaalsed inimesed hoiavad sellistest pättidest eemale.
Hr Klemm 13.03.2017 08:33
Miks sa arvad, et Fredy pettur on? Arvad pelgalt lusti-katrini saatele tuginedes, et Fredy laseb kõiki kliente üle? Miks ei läinud kodanikud Alo ja Kristjan mõnda kvaliteetsesse uuriva ajakirjanduse saatesse vaid kõige räpasemasse saatesse kus ainult teiste inimeste must pesu müüb? Ma olen 100% kindel, et Fredyl jääb kindlasti klienditeenindajana oskustest puudu ja üksi pole võimalik sellises mahus asju teha nagu tema teeb, on disainer, müügimees, ehitaja, keevitaja, komplekteerija, pakkija jne aga keegi pole virisenud tema töö kvaliteedi üle (need kliendid kes on oma tsiklid kätte saanud). See Fredy lõuatud 8500 eurine maksmata arve ei teki tühja koha pealt- klient tellis ju lisatöid juurde mille eest ongi maksmata ja nüüd on usaldus kadunud kuna klient ei ole maksnud ja uute klientide tööd on peale tulnud <<<- ei õigusta kuidagi Fredyt. Mind tegelikult see must pesu ei huvita mis kliendil ja ehitajal on pesta, mind huvitav Fredy töö ja seda oskab ta pagana hästi.
To: Hr Klemn 13.03.2017 10:38
Aga just tööd ta ju ei teinud,nelja aastaga ei suutnus ühte motikat kokku kruvida
Hr Klemm 14.03.2017 08:53
Mina olen asjast niimoodi aru saanud, et alguses lepiti kokku nö. "stage 1" tuuningus ehk siis veljed, rutskad, uut traaversit jms, siis muutus see "stage 2" -s kuna Kristjan nägi mida veel Fredy suudab külge keerata ja ehitada, davai, maksis pappi veel juurde, siis nägi, et saab veel laiemaid velgi alla panna ja muutuski "stage 3" -ks ja nüüd viimane kokkulepe on "stage 4" osas mis kätkeb endas neljandaid velgi selle tsikli all (vahepealsed on kooskõlas kliendi ära müüdud ja uued ostetud), vahepeal Fredy menüüsse lisandunud kompressorit ja seoses velgedega ka laiemat kiiget ja jällegi uut traaversit ja sinna see koer maetud ongi kuna ÜHTEGI vahepealset etappi ei tehtud valmis mille osas oleks klient saanud valmisprodukti näha. Nüüd on usaldus kadunud kuna kogu aeg on suusõnaliselt asju kokku lepitud, uusi asju juurde ostetud ja asjad venivad kuna tõesti, vahepeal peab tegelema töödega mis kohe ja palju raha sisse toovad (Fredy sõnadega: oluliselt olulisemad kliendid) ja milles on kokku lepitud konkreetsetes töödes otsast lõpuni, mitte ei muuda plaani käigu pealt. Fredyl ilmselt muidugi on selle tsikli jaoks mott kadunud kuna selle tsikli raha on ammu unustatud ja nüüd ootaks seda lisa 8500 euri (lisatööde eest), et tekiks mott see tsikkel lõpuni teha. Seda Alo keissi ei oska kommenteerida, ilmselt lepiti kokku Camaro + 5000 (umbes 17 000 eur) ja loodeti saada 30K maksev tsikkel (nagu Fredy leivanumber on) aga miks pole isegi seda 17K maksvat, seda ei saa aru.
vaataja 16.03.2017 09:54
Kaugel Amperette on?
pruun uss 30.03.2017 23:21
Karpe näriva rooste vastu pole muud rohtu kui roostetõrje. Nagu tehaseski tehakse, karbid tuleb seestpoolt roostetõrjega, olgu see siis vaha vms baasil, üle lasta. Kõik muud variandid on enesepettus.
Lisa kommentaar
Nimi: E-post(ei avaldata):
Palun sisestage turvakood siia: Lisa kommentaar
X
Arvad, et see artikkel võib su sõbrale huvi pakkuda? Saada talle sellekohane teade!
Sõbra e-mail:
Sinu nimi:
Sinu e-mail:

Saada!
LAT | LIT | FIN | ENG | RUS
© Motors24.ee 2006-2017 Kõik õigused reserveeritud | Tagasiside ja küsimused aadressil kommentaar@motors24.ee    Reklaamimüük aadressil reklaam@motors24.ee (Reklaami hinnakiri)    Igasugune abi aadressil help@motors24.ee    Abitelefon 1182    Korduma kippuvad küsimused